Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sara_wwa

Szukam tematu pracy mgr - psychologia

Polecane posty

Gość Sara_wwa

Witam Studiuje psychologię. Jestem na 4 roku...zmienił mi sie promotor (ten dotychczasowy zmarł) a nowy kazał zmienić temat pracy. Własciwie zakres jest dowolny,ale ja zupełnie nie mam pomysłu.Przywiązałam się do poprzedniego tematu i się zablokowałam... ;((( Myslałam może nad jakimś tmatem o związkach, może np. przez internet, nie wiem o małżeństwach, może coś o osobowosci .Nie ma szansy na pisanie czegoś o osobach chorych psychicznie bo zorganizowanie badań nad nimi jest praktycznie niemozliwe.Szpitale nie wydają zgody.Więc najlepiej na zdrowych ludziach...ewentualnie mam dostęp do grupy policjantów ale temat znimi wziązany własnie nowy promotor mi odrzucił... PLIZ poradźcie mi coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa.panienka
napisz o socjofobii, myslę, że na kafeterii wiele osób ci pomoze - z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci cos
zrób studium przypadku osoby uposledzonej umysłowo. jaki taki pisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć makowa
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz o prostytucji lub o
narastającym zjawisku sponsoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć makowa
prostytucja i sponsoring to to samo tylko z inną ilością partnerów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja chorobą społeczną
materiału na kafe znajdziesz nie tylko na magisterkę ale ina doktorat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_wwa
Jedna osoba już o tym pisze...a mianowicie dała ogłoszenie że szuka sponsora i chce byc sponsorem.I się z tymi osobami spotyka...więc już czegos podobnego nie moge pisać... A poza tym prostytucja to szerokie pojęcie , co tu badać : osobowość? motywację do pracy? duzo tego.Poza tym nie znam wielu prostytutek...a nie mam kasy na 100 spotkań z panienkami.Z resztą jest tylko 1 ksiązka na ten temat napisana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz o prostytucji lub o
nie to samo i nie tylko liczba partnerów różni prostytutkę od dziewczyny sponsorowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć makowa
to napisz czym jeszczce się różni. no może jeszcze poza sposobami tłumaczenia kurw-sponsorówek - wybieram kogo chce, robie kiedy chce, moze bedzie moim chlopakiem/mezem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_wwa
A znacie 100 osób z osobowością borderline ? to musi być łatwy dostęp do grupy badanej... Nie ma co robić sobie trudności... Aha, nie moge tez pisac o alkohilizmie i uzaleznieniach, DDA bo "tego jest na pęczki" jak powiedział pan profesor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz o prostytucji lub o
makowa ja pisałam o tym zjawisku i zasadniczą różnicą jest to, że te dziewczyny nie dzielą się z nikim kasą i niektóre są do towarzystwa a nie do samego seksu jak prostytutka, która świadczy tylko usługi seksualne. No ale ten topik tego nie dotyczy więc nie bedę ci tłumaczyć. Zgadzam się natomiast że to i to jest prostytucją ale z pewnymi różnicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
No to wymysl sobie jakiś temat dotyczacy wieźniów i przepytuj ich w więzieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
Dla mnie taki temat , o którym wszystko już zostało napisane, jest nudny i odtwórczy. Nawet by mi sienie chciało siadac nad taką pracą, gdzie moim jedynym zadaniem bedzie przepisanie paru ksiażek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos z psychologii klinicznej? a tak w ogole to ma byc praca opisowa czy z badaniami wlasnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_wwa
Proszę was...dzięki za pomysły, ale dostanie zezwolenia na badanie więźniów jest jeszcze bardziej nierealne niz badanie osób w szpitlach psychiatrycznych. Zrozumcie że ludzie nie chcą sie przyznawać do swoich chorób, w szpitalu trzeba załatwiać zgody rodziny. A w więzieniu badania zrobic to z cudem graniczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć makowa
skąd ty się urwałaś? prostytutka nie świadczy tylko usług seksualnych. możesz sobie taką zatrudnić np. żeby ci coś przeczytała albo cię zastąpiła na kwadrans w sklepie czy coś. :D a i słyszałem że chodzili biznesmeni z kurwami na jakieś konferencje czy zebrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdybyś tak napisała jakąś
ciekawą pracę o ERYTROFOBI? To mogłoby być ciekawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja chorobą społeczną
wierność w związku przezytkiem i badania na podstawie randki o2, gdzie połowa panów jest w związku ale szuka romansu/seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć makowa
a takie 'sponsorówy' to co? daje się im kasę a potem je dupczysz i to nie jest prostytucja? seks za pieniądze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_wwa
Oczywiście z badaniami własnymi, najlepiej narzędziemi psychologinczymi, w ostateczności stworzenie własnej ankiety. Praca nie może być nadto odtwórcza, tak jak pisałam odpadają alkoholicy, dda i temu podobne... musi być coś mniej opisanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyższy stan ducha
mnie zawsze fascynowały mechanizmy podejmowania decyzji, o tym napisalabym pracę z psychologii.... np: większość ludzi twierdzi, że decyzje podejmuje racjonalnie, szczególnie jesli chodzi o większe kwoty, np samochód, tymczasem koncern Renault, po emisji bardzo emocjonalnej reklamy Clio zanotował duzy skok sprzedaży tego modelu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_wwa
Odpadają też tematy typu depresja, wypalenie zawodowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz o prostytucji lub o
tak, zgadzam się z Tobą, ale na co dzień taka prostytutka świadczy usługi seksualne za określoną godzinną stawkę a sponsorowana dziewczyna moze oferować tylko towarzystwo czasem natomiast seks. Oczywiście piszę tu o szczególnych przypadkach. Tak więc są różnice i to dość znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz o tym cczym ludzie młodziesz kieruja sie przy wyborze pracy czy tez uczelni ( zwlaszcza tego co skloniło dana osobe do pojscia na dany kierunek i tego typu tematy) badania robisz na studentach z kilku uczelni populacja duza do przebadania jak mieszkasz w duzym miescie to zaden klopot bo napewno jest kilka takowych szkółek a na pewno zrobisz ciekawe badania bo ludzie z roznych powodów wybieraja szkole bo to tatus i mamusia robili to ja tez albo bo to moje marzenie albo bo kolezanka czy kolega lazł to sie za nim przyczlapałem duzo opcji i kazda mozna przeanalizowac wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanka wstanka
Napisz o Matkach Polkach, ich braku zajecia w życiu i sprowadzeniu swojej roli zyciowej do roli matki Porównaj matki polskie i zagraniczne - takie typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_wwa
Dzieki wanka, nawet ciekawy temat...tyle że badania na zagranicznych kobietach... i na pewno wybrók kraju tez miałby znaczenie... nie wiem czy mam takie mozliwości... aanulla niezły pomysł...tyle że musiałabym zrobic własną ankietę i odwiedzić jak to ujęłaś "większe miasto" Czekam na dalsze propozycje...muszę miec kilka tematów , bo sama na pewno coś przeoczę a facet odrzuci mi kilka tematów na wstępie , bo coś mu się nie będzie podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_wwa
aanulla masz pewnie rację...ale wybrałam sama fajnego, a po tym jak zmarł to zostały tylko miejsca o osób mniej fajnych, że tak to ujmę...nie mam wyboru. facet się zajmuje penitencjarką, ale zastrzega że samemu mamy miec dojścia jak to nazwał, bo on nie będzie nam nic załatwiał... I tak dobija tematy, że ten oklepany, ten niewykonalny, tamten jeszcze coś innego.Poza tym mam badać testem psychologicznym a w ostateczności dopiero samemu układac ankietę... Jestem na klinicznej, ale wiadomo, że trudno będzie mi zlaeść 100 osób z fobią jakąs tam , nie wspominając o chorych np. na schizofrenię... Załamuje sie powoli.Dałam mu z 10 tematów i nic.Ferie minęły a ja na poniedziałek muszę mieć temat bo będzie seminarium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_wwa
A co myslicie jakby tak cos o sensie życia ? co go nadaje ? albo może coś o samotności??? tylko że co... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×