Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kladis

Ciza lub nie ...

Polecane posty

Gość kladis

Witam, Coz czasem bywa ze nie wiadomo gdzie sie zwrocic wiec postanowilam napisac wlasnie tutaj. Otoz nie jestem do konca pewna czy jestem w ciazy. Od poczatku stycznia nie mam miesiaczki - poprostu "stracilam" ja. Zas w grudniu minionego roku jeszcze wszystko bylo w porzadku. Od stycznia zupelnie cisza ... czekam na okres prawie 2 m-ce i nic ... ze tak powiem mialam kilka stosunkow bez zapezpieczen wiec stad mysl o ciazy lecz zdazylam juz zrobic 4 testy ciazowe i wszystkie sa negatywne. Pierwszy zrobilam po 3 tyg po straceniu miesiaczki a nastepne trzy sztuki tydzien po tygodniu ... (tak mi lekarz kazal robic) - powiedzial ze moga byc takie objawy stresu itd ... lecz przybralam na wadze - od minionego miesiaca przytylam okolo 5 kg - do tego zawroty glowy i bole, ospalosc, nie mam bolow piersi lecz zrobily sie troszke wieksze (nabrzmiale) itd. ale gdybym byla w ciazy to testy powinny wykazac dwie a nie jedna kreske - umowilam sie na kolejna wizyte do innego lekarza. Czy ktoras z Pan miala podobnie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×