Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zagubiona_ona18

Tabletki antykoncepcyjne- NOVYNETTE.

Polecane posty

Gość maho
kupie 2 opakowania novynette kontakt email batans@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletrop1
Sprzedam recepty na novynette teresajackiewicz@wp.pl PILNIE do 13,12,2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia45678+
sprzedam receptę na NOVYNETTE cena 15zł plus koszt wysyłki mail lusia0211@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokoiko
Pilnie odkupie recepty bądź chętniej opakowania novynette. Zależy mi na czasie. madziucha170@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkus
odkupię NOVYNETTE lub recepty, za każdą cenę:) można na mnie zarobić:) czkawka@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe z rana
sprzedam receptę na dwa opakowania tabletek novynette JaaTyy002@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novynetteee
sprzedam receptę na novynetee teresajackiewicz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sldkcmfsldkfmsdf
kupie novynette. milkala@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorek1122
Pilnie kupię jedno, dwa lub trzy opakowania tabletek novynette, najchętniej Warszawa. Proszę o kontakt madziorek112@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bottenana18@interia.pl
pilnie kupię tabletki novynette. bottenana18@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba wyluzować
Brałam tabletki novynette przed ponad 5 lat. Dobrze się po nich czułam, ale czasem, miałam już skutki uboczne, dlatego je odstawiłam. Pojawił mi się cellulit, przez zatrzymanie wody w organizmie, bolały mnie piersi, często głowa, miałam podwyższone ciśnienie, i zero ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynanovynette
Sprzedam dwa opakowania tabletek novynette. Kontakat. 668565988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny . Sprzedam cztery opakowania yasminelle. cena to 15 zł za opakowanie nutkafb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1984
Witam sprzedam dwa opakowania tabletek antykoncepcyjnych Novynette. Termin ważności styczeń 2014 r. kupione w aptece. Jedno z opakowań jest wcale nie ruszone, z drugiego opakowania zażyłam tylko jedną tabletkę. za całość 40 zł plus koszty wysyłki. Kontakt na maila marlena.bak@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię chociaż jedno opakowanie tabletek Novynette. Pilnie! Proszę o kontakt e-mailowy: hameleonte@gmail.com Pozdrawiam, P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze ktoś ma kontracept prosze o kontakt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza169
Pilnie kupie opakowania Novynetta potrzebne od zaraz najchętniej Warszawa 503 628 211 zuzank169@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaatoja
sprzedam 3 nowe, całe blistry Novynette, z długa data waznosci. wiecej info sylwia9415@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety...czy wy jestescie normalne? wszystko z wami w porzadku? jak mozecie jedna drugiej sprzedawac tabletki??? przeciez to chore i nie zgodne z prawem. narazacie zdrowie i zycie innych!! kazdy lek w tym przypadku tabletki antykoncepcyjne sa przypisane danej osobie.. przeciez mie bez powodu sa obe tylko i wylacznie na recepte.zastanowcie sie co robicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa wakacje i każda chce się r****ć ,a być zabezpieczoną.Moze to lepsze niż pózniej zażywać escapelle lub inne srodki poronne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olhor
kupię novynette olhor@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 3 opakowania Novynette. Nowe, z długą datą ważności, 40 zł za opakowanie sylwia9415@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia11223
"Kobiety...czy wy jestescie normalne? wszystko z wami w porzadku? jak mozecie jedna drugiej sprzedawac tabletki??? przeciez to chore i nie zgodne z prawem. narazacie zdrowie i zycie innych!! kazdy lek w tym przypadku tabletki antykoncepcyjne sa przypisane danej osobie.. przeciez mie bez powodu sa obe tylko i wylacznie na recepte.zastanowcie sie co robicie!!!" Rozśmieszył mnie ten komentarz. Po co w ogóle odwiedzasz to forum, jak jesteś taką przeciwniczką/przeciwnikiem. Nikt tu nie sprzedaje czegoś co mogłoby zaszkodzić życiu. Te tabletki anty zawierają małą ilość hormonów i są bezpieczne. Lekarz też na 100% nie wie, jak tabletki będą działać na konkretną osobę i nie raz zmieniają. Poza tym w wielu krajach tabletki anty są bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olhor
Witam. Kupię Novynette. olhor@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomanka1
d*pkę ujędrniają tyle powiem w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania dwa opakowania do 11.2015 + 7 tabletek gratis. Cena za opakowanie to 30zł. Jestem z Poznania. andzia933@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zdecydowałam się ostatnio na antykoncepcję, gin.przepisała mi właśnie novynette, wzięłam pierwsza tabletkę pierwszego dnia okresu.Sporo się naczytałam o skutkach ubocznych i zaprzestałam zupełnie brania.(skonsultowałam to z gin) Okres miałam bardziej obfity. czy to normalne?Teraz pobolewają mnie piersi.(zaczęły pod koniec okresu)Czy może to być efekt tej jednej tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINNNA54321
Biorę te tabletki już 4 rok i jest u mnie wszystko w porządku, nie mam hustawek nic się nie dzieje negatywnego. Jest ok. Nawet skóra mi sie poprawiła na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym sie dowiedziec bo zaczynam brac novynette. I okres dostalam 23.10 jakos chyba w nocy kolo 23:00 a nastepnego dnia wzielam tabletke. A powinnam zaczac pierwszego dnia cyklu (tylko juz spalam) lub 5. I moge dalej je brac i beda dzialac prawidlowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×