Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zagubiona_ona18

Tabletki antykoncepcyjne- NOVYNETTE.

Polecane posty

Gość gość
kupię Novynette. Najchętniej od kogoś z Wrocławia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika735
Hej kupie novynette piszczie monika_kar@onet.pl pilne!! Z gory dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Odkupie Novynette PILNE Wejherowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ma ktoś może do odsprzedania tabletki NOVYNETTE? annakubas88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie kupię Novynette. Piszcie wikikuba@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też pilnie kupię novynette najlepiej warszawa!! potrzebuję choć jedno opakowanie ! proszę o kontakt c0mfit88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolazwroclawia
Sprzedam. Mam 5 paczek. Cena za paczkę 30 zł. Jeśli jednej osobie, to 125zł za 5 paczek, a nie 150 ;] Najlepiej Wrocław Chyba, że kto ufa w wysłanie obcej osobie, to po przedpłacie wyślę. kontakt karolina_kd@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię chociaż jedno opakowanie novynette, najlepiej od osoby z Poznania panna_dominika@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie potrzebuję 1 opakowania tabletek novynette!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 6 opakowań Novynette , niestety nie mogę ich brać :/ kor-drew@wp.pl 35zł opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 3 opakowania Novynette! lokalizacja Wrocław, kontakt sylwia.aeg@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1
Biorę drugie opakowanie tabletek Novynette .Tydzień temu dostałam wysypki na połowie twarzy.Paskudnie to wyglada. W aptece wykupiłam leki odczulające .Napiszcie proszę czy ktoś miał podobne objawy i jak sobie z tym poradził.Ile trwa okres adaptacyjny Nowynette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 3 opakowania novynette , 30 zł za sztuke. Kraków . zeby była pewność wykupie recepte przy Tobie ;) asiu-nia@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie drogie u was te tabletki JAKUPILAM wczoraj za 17zl lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore tabletki od roku(novynette).nie czulam sie zle ale do czasu.teraz okres jest dłuższy,bardziej obfity,bolesny i w ciagu roku przytylam ok10 kg.do tego różne nastroje czego wczesniej nie bylo.z poczatku takich objawów brak,dopiero po jakimś czasie.jezeli chodzi o skuteczność,jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do odsprzedania 2 opakowania tabletek Novynette. Cena za paczkę 17 zł. Data ważności: 11.2016. Kontakt: haribo27@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 opakowania tabletek Novynette, cena 22zł + przesyłka ok.10 zł. Proszę pisać na adres: hapi.8@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Byłabym chętna na zakup 1 opakowania Novynette. Niestety mogę umówić się na wizytę dopiero za miesiąc - to będzie już za późno, a nie chce robić przerwy w tabletkach. Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniksias
Sprzedam 2 opakowania Novynette cena 25zł/op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniksias
kontakt: aniksias@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę te tabletki od 5-6 lat i jestem bardzo z nich zadowolona. Nigdy po nich nie miałam problemu z trądzikiem, zmiennymi nastrojami, nieregularna miesiączka itp. Jedynie na początku schudłam jakieś 2-4 kg. Natomiast moja współlokatorka wręcz przeciwnie. Dlatego zanim zdecydujecie się na jakiekolwiek tabletki najlepiej zrobić próby wątrobowe, cytologię, usg piersi i macicy i badania związane z hormonami, aby lekarz dobrał właściwe tabletki dla Ciebie. To co innym odpowiada w 100 % nie musi być dla Ciebie dobre. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 4 opakowania tabletek antykoncepcyjnych ATYWIA (21 tabletek) - przestaję stosować tabletki i zalegają mi w szafce... Cena: 30 zł / opakowanie Mail: weronika_naw@onet.pl Data ważności: 07/2017 Odbiór na terenie Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiuniaf
Kupię całe opakowania Novynette. Najlepiej wysyłkowo. Kontakt gosiuniaf@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk91
Witam, Pilnie kupię tabetki novynette. Potrzebuję już na piątek. Proszę o kontakt przez e-maila. mk91@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania sobik
Witam mam do sprzedania 3 opakowania tabl, data 12.2016 inf kate-85@wp.pl, wysyłka lub odbior osobisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sprzedam 4 opakowania NOVYNETTE cena za opakowanie to 30 zł plus ewentualny koszt wysyłki 7 zł . Kontakt wisniewskaa.alicja@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam, ale nadszedł też taki czas kiedy trzeba bylo je wymienić. I teraz przez ostatni miesiąc przyjmuje tabletki Belara. I czuje sie po nich naprawde dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 3 opakowania tabletek novynette. Cena za opakowanie,to 22zł plus kosz przesyłki. Kontakt do mnie : alicja13209@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak naprawde też lekarz decyduje, bo zwykle powinien zrobić nam badania i dobrać odpowiednie tabletki. A wydaje mi sie ze mój organizm dobrze toleruje tabletki Belara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×