Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciuchydla dziewczyny

164cm 53kg wymiary 82/63/94. a w praktyce na Szerokie ramiona, płaski biust itp.

Polecane posty

Gość ciuchydla dziewczyny

w praktyce na szerokie ramiona, mały biust, wąską talię, i średnio szerokie biodra i okrągły wielki tyłek? mogę się narysować;p jakie fasony ubrań najlpsze? tuniki? dodam że mam ładne szczupłe nogi dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biust nie taki mały - przypuszczam, że pod biustem jesteś też szczupła i pasowałoby Ci 60DD jak tej dziewczynie: http://tnij.org/a7kt Dobry rozmiarowo biustonosz "odpłaszcza" biust: http://tnij.org/przemiana http://tnij.org/czcj A porady ubraniowe ze zdjęciami znajdziesz tutaj: http://bra-fitting.eu/category/fitting/dla-malobiusciastych/ (sylwetka rożka/tancerki samby dla Ciebie? http://bra-fitting.eu/indywidualne-dopasowanie-sylwetka-rozka/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuu
nie no trochę bardziej płaska jestem ale nie narzekam bo biust wygląda ładnie... owszem jak włoże za ciasny stanik to odrazu wydają się większe ale 1.wolę oddychać 2. nie podobają mi sie takie "kulki" pod szyją... 3. sylwetka lepiej wygląda jak piersi są na tym miejscu co mają być.. swoją drogą, workowate tuniki+ odsłonięte nogi pasują do takiej figury? czy skracają i pogrubiają? jestem dość niska ale nie potrafię się przemóc do chodzenia na obcasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu nie mówi o "za ciasnym staniku (w podtekście z za małymi miseczkami)", tylko o staniku ze ścisłym obwodem (co pozwala na podtrzymanie biustu i nie pozwala piersiom uciekać z miseczek) ;) I z miseczkami o odpowiedniej głębokości, dzieki czemu piersi nie są rozpłaszczone a ładnie zebrane :) W sumie nie rozumiem, czemu piszesz o kulkach pod szyją i czemu stanik nie miałby spełniać swojego zadania, czyli unosić i kształtować biustu? Jeśli faktycznie chce się mieć biust w położeniu "naturalnym" to biustonosza wcale nie trzeba nosić (uprzedzając: w niepodtrzymującym biustu staniku piersi tak samo tracą jędrność jak gdyby go w ogóle nie było) :P Dla mnie ta dziewczyna w miękkim staniku 60DD prezentuje się o wiele lepiej i właśnie naturalniej niż tym w spłaszczającym de facto pusiapku: http://tnij.org/a7kt Albo ta: http://tnij.org/cs0j No, ale OK, kwestia gustu - ja tylko podsunęłam pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuu
nie mówię że moje staniki spłaszczają biust... ale mając piersi chociaży takiej wielkości http://www.bravo.pl/download/multimedia/pictures/0807/pic72246073001402079284651.png (mam troszkę większe) nie widze sensu by na siłe zbierać je do środka i robić tą "kreseczkę" na środku ;) na bezbiuście się nic nie poradzi ;-) (mam 10 cm różnicy tylko między obwodem a piersiami, chociaż już od dawna jestem pełnoletnia ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu nie chodzi o efekt "kreseczki" a la Pussycat Dolls uzyskany dzieki za małemu puszapowi tylko o zebranie piersi do przodu :) A 10 cm różnicy to jak nic daje właśnie miseczkę D przy odpowiednim obwodzie (bo to faktycznie co najmniej 15 cm różnicy między obwodami - miseczka to różnica między obwodem w biuście a obwodem stanika, który musi być węższy niż to co zmierzymy pod biustem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslmfdlsmf
Dziewczyno! Nie chodzi o zbieranie piersi do środka, a o dobór ODPOWIEDNIEGO rozmiaru. 90% Polek ma staniki z za małą miską i za dużym obwodem, a potem się dziwią, że piersi się deformują (za mały stanik = włąsnie ta kreska pomiędzy). Koleżanka wyżej próbuje ci uświadomić, że nosisz zapewne źle dobrany stanik, więc pomierz się, sprawdź wymiary na jakiejś ze stron, gdzie można obliczyć ODPOWIEDNI rozmiar stanika i następnym razem przymierz w sklepie np. taki jak koleżanka radzi 60 czy tam 65DD. Jakie biustonosze kupujesz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslmfdlsmf
A 10cm różnicy to jest przy tym obwodzie miseczka D. Wiem, brzmi dziwnie, bo myślisz, ze masz mały biust, a tu taki gigant stanik, ale miseczka D przy obwodzie 60/65 jest proporcjonalnie mniejsza niż np. przy 80. Spróbuj, zobaczysz różnicę. Zresztą widać na przytoczonych fotkach jak dobry stanik modeluje biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuu
tylko jak nie ciężko wyliczyć pod biusem mam coś ok. 72-71cm i z takim obwodem moge nosić stanik 60-65 x? to nie jest 70 coś? bo 75, faktycznie są zbyt szerokie ale w 60 to chyba nie będe mogła oddychać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krommmpka
a musisz oddychać???:-P a tak poważnie to tak, rozmiar 65-60 bo przecież obwód stanika jest rozciągliwy i uciągasię do ponad 70 cm, a czy 65 czy 60 to już zależy od danego modelu - niektóre sa bardziej rozciąglkiwe, inne mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli oczywiście, że będziesz mogła oddychać - zobacz, że staniki potrafią się bardzo rozciągać: http://tnij.org/crlm Jeśli na żebrach masz niewiele sadełka to w większości modeli 65 powinno Ci wystarczyć :) Tylko musisz wziąć odpowiednio przeliczoną miseczkę, żeby biust się w niej zmieścił w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, coś mi się pomerdało na początku :( Ale wiadomo, o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada ze masz niezłą pupę
pomysl o obcislych skórzanych spodniach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbhvgcfdx nawraca
nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zaraz nad pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj albo rozsmarowany biust na klacie uciekający pod pachy nawet 0 obwiśnie jeśli bedziecie tak torturować wasze biusty NIE RÓBCIE OBORY NA ULICACH słuchajcie best bra i mahedy warto naprawde!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbhvgcfdx nawraca
nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zaraz nad pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj albo rozsmarowany biust na klacie uciekający pod pachy nawet 0 obwiśnie jeśli bedziecie tak torturować wasze biusty NIE RÓBCIE OBORY NA ULICACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim seksowne
obcisłe skórzane spodnie i bedzie OK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie zjebie :P Tylko dziewczyna nie piszę nic o doborze stanika, tylko krzyczy, że jest wszystko źle, a czytające nieuświadomione nie wiedzą o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslenie to sztuka
a może powinny na to same wpaść po co wszystko na gotowe myślenie nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety często widzą, że jest coś nie tak, ale jeżeli w sklepach nie ma obwodów od 60, to one myślą, że 70tka to najmniej i to tylko do D czy E, ale to już wielkie cycki. Jeżeli nawet 70A jest na nie za duże, to one myślą, że po prostu są takie płaskie, takie niewymiarowe, skazane tylko na push upy. Ktoś nosząc załóżmy za luźne 75D pójdzie do sklepu z zamiarem kupienie mniejszego obwodu, a tam tylko 70 i to tylko do C. Gdyby obwody od 60 i miski do K były od dawna w każdym sklepie i kobiety dalej chodziłyby w tych złych, można by było zostawić je w spokoju. Ale one zwyczajnie nie mają pojęcia o mniejszych obwodach. Ja przypadkiem trafiłam na jakąś stanikową stronę, też nigdy w życiu wcześniej nie słyszałam o obwodzie 60 i 65, miski D wydawały mi się zawsze wielkie, a moim marzeniem było "pełne C", cokolwiek to jest. Jeszcze lepiej, myślałam, że staniki idą tak: 70A, 75A, 80A...i tak aż do ostatniego obwodu z A, a potem zaczyna się 70B, 75B... A obwód zawsze ten sam. Naprawdę, byłam pewna, że 70B i 80B różnią się tylko wielkością misek, bo mając 66 pod biustem każdy stanik mi podjeżdżał, czy to 70, czy 80, to dla mnie było bez różnicy. Dlatego teraz staram się uświadomić jak najwięcej kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piętka :D
ALE WY TU MACIE problem niestety tak bywa jedni chudzy jak łodygi a drudzy jak drożdżówka z budyniem i rodzynkami po bokach , no cóż każdy jest inny niestety : ) dlatego po co te kłótnie o biuście ? sama już nie wiem !- po prostu żenada jakim się urodziłeś takim zostaniesz !-przykro mi taka jest kolej żeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętka ale ty głupia jesteś
chodzi o to ,żeby dla tych nie wymiarowych też była odpowiednia bielizna;) jęli tak gadasz to na pewno nie masz dobrze dobranego biustonosza i masz 14lat i ciebie to jebie a mnie nie :P wiesz czemu bo wiem ,że w angli można od dawna dostać inne rozmiary niż u nas ,szerszy wybór ;) a jak się poznałam ileś lat temu co daje świetnie dopasowany rozmiar biustonosza ;) bezcenne ale ty i tak nie zrozumiesz ;) bo jeśli uważasz ,że to głupie to wypad z forum i nie czytaj jak nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma niewymiarowych kobiet. :) Chyba że mówimy o paniach, które nie mieszczą się w zakresie rozmiarowym 70-90A-D. Takich jest bardzo dużo, ale one są jak najbardziej wymiarowe. :) Ale że ok 90% Polek nie wie, że są inne rozmiary, to i nie pyta o nie w sklepie, a sklep sprowadza to, co najbardziej się sprzedaje. 75A,B, C i D. Gdyby przestały kupować, gdyby pytały o inne rozmiary, sklepy może zaczęłyby sprowadzać więcej rozmiarów, a firmy poszerzyłyby swoją rozmiarówkę. Wtedy my nie musiałybyśmy kupować brytyjczyków za 150zł, a mogłybyśmy wejść do sklepu za rogiem i kupić coś za 30zł w swoim rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×