Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda_mamusinka

19letnie mamy

Polecane posty

Gość mloda_mamusinka

Witam . Wiem ze jest mnóstwo takich topików ale o 19 letnich mamach jeszcze nie widziałam wiec zakładam :) w tej chwili mam rocznikowo 19, ale kiedy urodzi się dzidzia będzie już skończone wiec i tak najmłodsza tutaj nie jestem , z tego co czytałam :) Jestem 3 tygodniu :) Zapraszam rówieśniczki które również bardzo cieszą się z ciąży mimo tak młodego wieku :) Podzielmy się swoimi obawami i oczekiwaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodziceee
już wiedzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Jeszcze nie , ale oni zawsze uważali ze jak sobie pościelę tak się wyśpię dlatego nie boje się ich reakcji . Wiem że damy sobie radę ale jeżeli zajdzie taka potrzeba to na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodziceee
wpadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja urodzilam synka majac 19 lat rocznikowo 20 i jestem bardzo szczesliwa mamusia synek ma 2 latka a my staramy sie o druga dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Wiem, że może to zabrzmi nieodpowiedzialnie ,ale nie do końca wpadka. Kochaliśmy się przez dłuższy czas bez żadnego zabezpieczenia wiec byliśmy świadomi co może się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalas ze jestes w 3 tyg chyba w 5tak? ciaza ma 3 tyg ale ty jestes w 5 tyg ciazy :) bo jesli w 3 to znaczylo by ze jestes tydzien przed terminem @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
emamcia no to gratuluję. Ja się troszeczkę boję jak to będzie, ale wiem że damy sobie radę. A jak u Ciebie ze studiami? dałaś radę utrzymać je czy jednak zostałaś z dzidzia w domu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodziceee
stosowaliscie stosunek przerywany czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
emamcia miesiączka była normalnie , ale robiłam test i wyszedł pozytywny i tak wykalkulowałam ze to może być jakoś 3-4 tydzień. Podobno na początku mogą występować @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Nie stosowaliśmy stosunku przerywanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to bylo tak ze ja juz wczesniej wiedzialam ze bedziemy wyjezdzac za granice i nie pojde na studia w ciaze zaszlam na 3 miesiace przed wyjazdem jak tutaj przyjechalismy oboje poszlismy do pracy wynajmowalismy dom i na poczatku sie dorabialismy najpierw samochud meble a 3 miesiace temu kupilismy dom :) ja od porodu nie pracuje do pracy mam zamiar wrocic dopiero jak drugie dziecko ktore narazie jest w planach heeh pojdzie do przedszkola wiec jeszcze troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
ememcia no to ustatkowaliście się, super :) a ciąże jak przeszłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z ciaza juz nie bylo tak kolorowo 3 miesiace spedzilam w luzku z miska hi hi ale pozniej juz bylo ok pracowalam maialam energii za 3-ech :D a twoj chlopak ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Chłopak ma 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a zapomnialam pogratulowac :) moj ma 29 :) wlasnie jest w pracy a ja zaraz bede musiala uciekac bo rano maz przywieze coreczke mojej przyjacolki mala ma 2 latka i jest " dziewczyna";) mojego synka hi hi i zostaje u nas na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
hehe no to super :) musieliście mieć w sobie dużo samozaparcia ze poradziliście sobie z tym wszystkim :) mam nadzieje ze my tez tak będziemy mieć ;) Widzę że nie ma tutaj żadnych mam, lub dziewczyn w ciąży w moim wieku. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie chciala bym mies druga dzidzie stramy sie 3 miesiac wlasnie teraz mam plodne dni wiec moze za 2 tyg zobacze upragnione 2 kreseczki jak nie to bedzie trzeba czekac nadal :) ale juz niemoge sie doczekac hi hi moj synus tez bardzo chce miec rodzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy idziesz do lekarza jak sie czujesz masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Nie mam żadnych objawów, zresztą to pewnie jeszcze za wcześnie :) a do lekarza właśnie mam zamiar się umówic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Byl taki czas,ze tez mialam jazde,zeby miec dziecko i mialm gdzies mniej wiecej latek tyle co ty.Teraz mam poanad 30 i nie mam dzieci tak jakos wyszlo.Oczywiscie mam nadzieje,ze niedlugo sie pojawi moj pierwszy maluch.Jednak ciesze sie ,ze wtedy nie zaszlam.Moglam poszalec itp.Moze jesli ty jednak tak bardzo chcialas jetes bardziej dorosla niz ja w tym wieku..Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
jak tak mozna?? 19 lat i dzieciak... zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
My bardzo chcemy miec to dziecko . A wyszaleliśmy się już wystarczająco, nawet za dużo, więc z tym nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znac co u lekarza mam nadzieje ze zobaczysz swoja kropeczke :) ja zmykam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
do bozeeee: Wiesz ludzie mają różne priorytety i pragnienia. Niektórzy chcą robić karierę zawodową i zaistnieć a inni mieć dzidziusia i spełniać się w roli mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
emamcia na pewno napiszę po wizycie :) do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje kochana ale niektory sa ograniczeni i mierza wszystkich swoja miara jak on/ona chce robic kariere to kazdy musi :O zalosne to tak jak ja bym miala namawiac wszystkie kobiety do rodzenia dzieci bo ja urodzilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×