Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda_mamusinka

19letnie mamy

Polecane posty

gryzik ku**stwo nie am tu nic do rzeczy ja ostatnio byłam na dyskotece jak miałam 17 lat, póxniej już mi się po prostu nie chciało. Nie miałam ochoty. to znaczy odrazu, ze byłam ku**wą? Nie. Po prostu znalazłam mężczyznę bardziej godnego uwagi niz 13nastki z gołymi dupami i wypchanymi biustonoszami uganiającymi się za "chłopcami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
No tak, szkola srednia, slub a potem dziecko to dzisiaj przedpotopowe myslenie... :/ przykre to normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
nadal nie wiem ile czasu autorka jest zareczona z ukochanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
wrozka chrzestna czytaj ze zrozumieniem to zajarzysz... Juz 2 raz sie osmieszylas. Czekam na wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
bozeeee i sie nie dowiesz . Bo Twoje komentarze są juz zalosne wiec nie bede wiecej opowiadac Ci swojego zycia bo i tak sie do czegos przyczepisz a ja nie mam ochoty tego sluchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty to jej matka, ze musi sie przed Tobą spowiadać? Poza tym nie sądzisz chyba, ze akurat Twoja opinia jest dla niej ważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
bo wiesz ja mam 25lat faceta od 4 lat i jakos nie spieszy mi sie do pieluch..zresztą jeszcze sie nie wyszalałam.. jakos niepojmuje jak mozna w wielu nastu lat byc mamą,,,,,, boże..co za porażka..i nie pierdol mi tutaj ze chciaałs.. bo wiadomo wpadka była..bo nie chiało sie isc do ginekologa po tabletki..a w gumkach nie wygodnie... czyli poprostu gówniaska nieodpowidzialnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozeee jak narazie to tylko z Ciebie tutaj łacha kręca:):P akurat przed Tobą nie idzie się ośmieszyć, z Tobą nie idzie wygrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 letnia mamaaaa
wyszalałaś sięęę ??? hehehe dobre dobre ,zobaczysz jak sie dziecko urodzi ,zaczną sie codzienne obowiązki ,nie bedziesz miała czasu żeby się wysrać za przeproszeniem i będziesz marzyła żeby mieć chociaż godzine spokoju i czasu dla siebie....... to sie tylko tak mowi na początku ,wszystko ci sie takie ławte wydaje teraz ,mimo wszystko życze Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
gryzik wyobraz sobie ze nie wpadka... ale skoro ty wiesz lepiej to ok , szacunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 letnia mamaaaa
a ja mam 22 lata i się wcale nie wyszalałam jeszcze ,z facetem byłam 4 lata ,dziecko nieplanowane ,czyli wpada , kocham je z całego serca ale wiem że za wcześnie to wszystko się wydarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzik nie pojmujesz ale pojmiesz jak Twoja nastoletnia córka za wiele lat przyjdzie z gimnazjalistą za ręke do Twojego domu i powie, ze rodzina się powiększa. Wtedy pojmiesz o dziwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ MAMA
młoda mamusinka - czemu nie chcesz się przyznać że to była wpadka ? teraz sama przed sobą sie tłumaczysz ,wiesz ze było inaczej ,ale udajesz wielce zadowoloną z tego faktu że jesteś w ciąży ,no bo co innego możesz zrobić...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są ludzie, ktorzy po skonczeniu szkoły marzą by się ustatkowac, założyć rodzinę itd itd. a są ludzie, ktorzy do usranej starosci wyrywają laski czy facetów na prawo i lewo. i kto tu jest dojrzalszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
Wpadka wpadka ale jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym i chciec miec dziecko w tym wieku nie majac na nie nawet warunkow?? Droga autorko ciesze sie ze jestes szczesliwa i ukladzasz sobie zycie, zle ci nie zycze, ale pomysl bedac przed oltarzem z ukochanym ze on jest obok z powodu brzucha bo gdyby nie on nie stalibyscie tam tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
tak jak patrza na dzisiejsze nastki to odechciewa mi sie dzieci....bez kitu.. i żebyś wiedziała ze moja 25 lat bez dzieci i wpadek swiadczy o odpowiedzialnosci bo potrafie zdecydować o tym kiedy chce miec dziecko..i rodzine..a kiedy chce sie bawic..i nie pierdol mi ze chciałas specjanie p[rzed matura dzieciaka sobie zrobic.. no chyba ze nie zależy ci na maturze..lub jesteś sadomasochistka i lubisz sobie utrudniac życie..błagam wyjasnij mi to!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Nierozumiem jednego. DLaczego wszyscy mi tutaj wmawiają że to byla wpadka skoro kochalismy sie bez zadnego zabezpieczenia i chcielismy miec to malenstwo ? Wrozka chrzestna oni mnie znają lepiej i lepiej wiedzą czy jak to jest ?? Nie mozna w wieku 19 lat chciec dziecka? Ahaaaa rozumiem ze nie mozna tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wyjsc za mąż w maju, ale z pwodu ciązy wychodze za mąz w kwietniu i wielkiej tragedii z tego nie robimy bo tak czy siak chcielimy byc ze soba na dobre i złe, wziaść ślub, wychować dzieciaczki. ale wyszło jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))))))))) Oj, wrózka w dalszym ciągu nie umie prowadzić kulturalnej dyskuji:))) I chyba jakieś kompleksy/frustarcje zaczęły z niej wychodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ MAMA
ja na miejscu autorki nie brałabym wcale ślubu ,dziewczyno młoda jesteś a wierz mi że życie się układa różnie ... ślub możesz wziąść zawsze,narazie pomieszkaj ze swoim facetem ,zobaczysz jak będzie sie czuł w roli ojca itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeee
no wlasnie wrozko, PO skonczeniu szkoly (najczescieej ludziom chodzi o uczelnie wyzsza :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Gryzik ale nie rozumiesz ze niektorzy nie chca ciagle sie bawic , pic alkoholu i biegac na dyskoteki ? Czy wszyscy musza tak robic ? Nie wszyscy sa tacy rozrywkowi jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzik nie jestem autorką topiku wiec z tymi pytaniami nie do mnie. po drugie, to, ze sama podejmujesz decyzje wcale nie znaczy, ze jestes w czyms lepsza od tej 19nastki. ona tez sama podejmuje decyzje czy ma ochote szalec czy bawić sie pieluchami. no i nie bulwersuj sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
wróżko od 4 lat (ponad) jestem z tym samym partnerem z nim bede zakałdałą rodzine..więc nie pierdol tutaj o zmienianiu partnerów ciagle..ciekawa jestem ile ta małolata jest ze swwoim obstawiam rok ;P !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scout Finch
gryzik wyobraz sobie ze nie wpadka... Jeżeli to prawda, to tym gorzej o tobie świadczy autorko. Innymi słowy głupiaś jak nie przymierzając but. Ale tak naprawdę to nikt ci nie wierzy w to planowanie ciąży. Wpadłaś i teraz sobie wmawiasz, że jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mamusinka
Nie musi mi nikt wierzyc :) nie jest mi to potrzebne do niczego :) naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola ola olkaaa
chcesz dziecko bo jest ono jeszcze w brzuchu ,jak urodzisz to zobaczysz co to znaczy macierzyństwo!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wallentynnkkaa
a ile jesteś ze swoim chłopakiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×