Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitness znieszczyl mi figure

fitness znieszczyl mi figure

Polecane posty

Gość kompletna bzdura z tą wodą
Jakuci żyją długo bo żywią się głównie zdrowymi tłuszczami pochodzącymi z tyb, ich dieta jest bogata w tłuszcze i kaloryczna bo takie są potrzeby organizmu w ich klimacie człowiek powinien jeść zgodnie z zapotrzebowaniem kalorycznym a te jest uwarunkowane od aktywności fizycznej i klimatu w jakim żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania jah
Nie wiem jak to zrobiłaś, że i zniszczył figurę, ale chyba przydałby Ci się jakiś trener personalny, lub chociaż zapisz się do klubu, najlepiej do Saturn Fitness, i zapytaj, co teraz robić, jak ćwiczyć, wg mnie po pierwsze - bez obciążeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa.. a mnie sie tkanka kostna zamieniła w tłuszczową:D nie wiem jak można takie bzdury pisać o magicznej przemianie mięśnia w tłuszcz. autorka się zwyczajnie upasła- przy tak niskim wzroście nie potrzeba tyc 15 kilo, zeby zacząć wyglądać źle i pokryc się cellulitem od stóp do głów, wystarczy kilka. poza tym mogła hodować tłuszcz juz w czasach "fitnessowania się", bo jedno nie wyklucza drugiego, a my nie wiemy co tak w tym klubie robiła oraz co i ile jadła.. nie znam zadnej dziewczyny, która wygląda gorzej po fitnessie, chyba że ten fitness, to jakaś "gimnastyka dla seniorów" czy jakis rowerek plus atakowanie lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Hahaha mnie tez fitness zniszczyl zycie. Najpierw pozbyl mnie 23 kg tluszczu a tera zmienil mi figure nie do poznania. Mocne uda,duzy uniesiony tylek,piekne ramiona. No i tak nawariowal w moim zyciu ze lada dzien trenerem bede;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×