Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Podniebna Spacerowiczka

1 MARZEC - DIETA - ĆWICZENIA - POZYTYWNE MYŚLENIE

Polecane posty

Zaczynam pozimową walkę z kilogramami , lenistwem i zimowym pesymizmem. Wprowadzam w swoje życie dietę , ćwiczenia oraz pozytywne myślenie. Za oknami słoneczko nieśmiało wygląda a moje spodnie są zbyt ciasne. Chcę i potrafię to zmienić i zrobię to . Mój wiek : 39 lat Mój wzrost : 155 cm Moja waga : 78 kg Zainteresowania : kocham zwierzęta i TANIEC Stan cywilny : mężatka Dzieci : 3 wspaniałych synów Pracuję . Kocham życie ale nie zbędne kilogramy. Dieta JJP tzn . Jedz Jak Ptaszek - wszystko ale malusieńko. Codziennie pół godziny gimnastyki lub szybkiego tańca przy ulubionej muzie. Codziennie 24 h pozytywnego myślenia i MIŁOŚCI , uśmiechu i radości . Tyle o mnie . Jeśli jakaś dobra dusza pragnie dzielić ze mną trudy odchudzania w dobrych i mniej dobrych dniach to będę zaszczycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rzucać się
ja tylko pożyczę powodzenia:) sama w poniedziałek pierwszego marca zaczynam ćwiczyć! a nie od jutra, jutra... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korrrba23
Ja sie podpinam, bo sama chciałam od dawna ale jakoś trudno sie samej zebrać. Może razem będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr wzaj wsp
pięknie ujęte... niestety nieosiągalne! nie uda się jak innym ....bedziesz tu tkwić całe lata, albo szybko zrezygnujesz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilililiaaaa
Witam Panie ja rowniez od poniedzialku zaczynam sie ograniczac. Wzrost 165cm Waga 72,5 cel 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie witam . Dziękuję chociaż za życzenie powodzenia. Dobre i to na początek. Pierwszy marca jest już dziś a nie w poniedziałek . To drobna uwaga do Nie Rzucać Się a ćwiczenia zaczynam już od dziś a nie od jutra , jutra , jutra ........ Na początek pół godziny szybkiego tańca do południa a potem następne pół godziny wieczorem. W weekendy mam więcej czasu , więc mogę poćwiczyć więcej. Do tej pory schudłam już 10 kg w 3 miesiące ale bez ćwiczeń , po prostu jadłam mało ale wszystko. Korba , będzie mi bardzo miło jak się do mnie przyłączysz. Gr wzaj wsp .... Jest jednak coś optymistycznego w Twoim wpisie a ja wyłapuję tylko to ale dziękuję za sczerość . Bardzo sobie to cenię . Lilia Też Cię witam i przypominam że poniedziałek jest JUŻ JUTRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia ja tez walcze i nie ma co sie przejmowac kims kto nie wierzy ze sie nie uda dla chcacego nic trudnego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mogę się dołączyć? :) mój cel to 5 kg:) wiek: 22 Zainetesowania: film, muzyka, książki Zasada- zdrowe odżywianie i ćwiczenia 6 dni w tygodniu 1 marca to dobra data;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka ..... Witaj skarbie. Cieszy mnie każda osoba która ma w sobie potrzebę zmiany. Masz do zgubienia zaledwie 5 kg ale dobrze że już teraz to dostrzegłaś a nie dopiero wtedy kiedy będzie już 20 kg jak w moim przypadku. Dbanie o siebie musi być dla nas radością i miejmy nadzieję że tak właśnie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka83
hej, ja tez chce zrzucic 6kg do maja powiedzmy....cwicze caly czas i staram sie mniej jesc, ale jakos srednio mi wychodzi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez od dzisiaj zaczynam, tyle ze intensywne cwiczenia, co do diety to u mnie z nia w kratke ale mam nadzieje ze bedzie lepiej;) Dzisiaj juz za mna godzinka na rowerku stacjonarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka83
dodam ze waze 66 a chce 60kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 20 to ja już schudłam;) Teraz została końcóweczka, ale po długiej przerwie, bo musiałam się nacieszyć tymi dwudziestoma kg, które zrzuciłam:) Podobno najłatwiej schudnąć powiedzmy te 20 kg, a najtrudniej te ostatnie kilka kg, które dzielą nas od wymarzonej wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka83
pracuje pracuje...niedlugo lato i chcialabym chodzic w krotkich spodniczkach i spodenkach, pokazac dlugie szczuple nogi bez cellulitu....jakie macie sposoby na to cholerstwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka jak moge sie wypowiedziec na ten temat to ja polecam peeling kawowy co 2 dzien i plastry Nivea na noc przez 2 tygodnie. I obowiazkowo balsam, ale juz niekoniecznie jakis antycelulitowy. Ja np. stosowalam rano maslo do ciala z takiej linii naturalnej, a wieczorem balsam drenujacy, i owijalam sie folia na godzinke. Po miesiacu ani widu ani slychu celulitu a mialam juz ten II stopnia. A tak na marginesie to przyjmiecie mnie do wspolnego odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja odchudzam się już od kilku tygodni super rezultatów nie ma, teraz waga stanęła ale się nie przejmuje wierze ,ze za kilka dni ruszy ! :) na dzień dzisiejszy ważę sobie 65 kg mam 160cm lat 20 ;] Dietka to tak codziennie ok 1000-1200 kcal .Ćwiczenia ojjj z tym gorzej:P Od dziś zaczęłam pić zieloną herbatkę łykać chrom i pić rano ciepłą szklankę wody z połową cytrynki (ble) :D schudnąć chce do 48-52kg (zobaczę jak będę wyglądać przy 52 kg) moja budowa Ciała to niestety jabłko (83 w pasie !!!) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia.a
witam! dzięki ze ktoś zaczął pisać i mogę się przyłączyć wiek39 i pół wzrost 156 waga 65 cel 55kg tylko czy dam rade? proszę pomóżcie jak się pozbyć celolitu i mieć jędrna skórę na razie mam galaretę szczególnie na udach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam 20 kg w ciągu 5 m-cy i pozbyłam się cellulitu. jak? Codzienne ćwiczenia i dobry balsam antycellulitowy. Polecam tej firmy- http://www.mystyle.pl/allegro/eveline_allegro.jpg są naprawdę dobre. Poza tym robię peeling co 2 dni, piję duże ilosci wody. Teraz troszkę cellulit powrócił, ale walczę dzielnie:D Niestety z nim jest tak, ze drobne odstępstwa od diety powodują, że wraca:( Teraz walczę z ostatnimi pięcioma kilogramami, mam nadzieję, ze do Świąt się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra zabieram sie ostro do pracy z nadwagą licze na podpore i dodawanie otuchy w nadchodzących trudnych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia.a
GOSIU JAKI BALSAM STOSOWAŁAŚ TEN NATURALNY? I CO TO SĄ TEPLASTRY NIVEA ?POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też stosuje balsam z eveline rozgrzewający i do piersi ale ten rozgrzewający nie polecam nikomu jak go zużyje kupie inny piecze nie do wytrzymania;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequilka_84
Nie byłam na kafeterii wieki... :) ale zapisuje sie na odchudzanko :):) Nawet nie wiem ile waze-pewnie okolo 67 kg :/ Marzy mi sie wazyc 60 kg,,, Z ograniczaniem jedzenia jest problem bo strasznie zalatana jestem i zawsze jem w biegu... W pracy siedze 7 dni w tygodniu wiec czasu na cwiczenia nie mam... ale cos wymysle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequilka_84
Mam 170 cm i 24 latka... W czerwcu -przez stres i problemy schudłam do 59 kg, sama z siebie, nie odhcudzałam sie itp, tylko dorobiłam sie nerwicy zołądka... :( W liceum wazyłam 76 kg-czyli w sumie 10 kg gdzies po drodze zgubiłam to moze i 6 mi sie uda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×