Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Peppka świnka raz dwa trzy

depilacja twarzy przed ślubem

Polecane posty

Gość kotek1206
WITAJCIE, JA TEZ MAM PROBLEM Z OWŁOSIENIEM, I TO DOSŁOWNIE NA CAŁYM CIELE! CHODZE REGULARNIE DO KOSMETYCZKI OD CHYBA 6 LAT, ZAWSZE NA WAKACJE, WESELA, NAWET JAK NA BASEN CHCE SIE WYBRAC TO NAJPIERW WOSK I DEPILACJA. ZAWSZE TEN SAM ZESTAW- CAŁA TWARZ, SZYJA, RĘCE I RAMIONA, PLECY U GÓRY I NA DOLE, BRZUCH I POŚLADKI. PRZYZWYCZAIŁAM SIE I ZAUWARZYŁAM ZE WŁOSKI SA CIENSZE I SLABSZE ALE I TAK ROSNA Z PREDKOSCIA SWIATLA, NIBY TO MA STARCZAC NA MIESIAC A MI JUZ PO 3 DNIACH KIELKUJA! ZE BOLI TO SIE PRZYZWYCZAILAM DO TEGO - TAK NAPRAWDE TO LUBIE TEN BOL BO WIEM ZE POTEM MOGE WYJSC NA PLAZE LUB POKAZAC PLECY. TEZ WYCHODZE ZA MAZ I IDE NA DEPILACJE DZIEN WCZESNIEJ- PRZYZWYCZAILAM SKORE DO WYRYWANIA WIEC NIE BEDZIE CZERWONA, MOJA RADA: ZARAZ PO DEPILACJI I KILKA RAZY W CIAGU DNIA WARTO WYDEPILOWANE MIEJSCA PRZEMYWAC WODA UTLENIONA- TYLKO NIE MOCNO I NIE WCIERAC TYLKO W JEDNYM KIEUNKU PRZYCISKAC DO SKORY WACIK NASĄCZONY WODA UTLENIONA, GDY JUZ WYSKOCZA MIMO TO PUNKTOWO SPIRYTUSEM SALICYLOWYM PRZEMYWAM CIAŁO- TYLKO BARDZO KRÓTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po depilacji przez kilka dni ma się bardzo niefajną cerę, z czerwonymi przebarwieniami, która swędzi, a jeszcze jeśli położysz na tym podkład, idzie się zadrapać. Dziękujemy za odkopanie tematu sprzed ośmiu lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 24
Najlepsza jest natrualna depilacja Od jakiegoś czasu stosuję depilację cukrową. Pasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Kiedyś chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, teraz robię ja sama. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 29
Moja siostra zrobiła sobie depilacje laserową, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. Teraz wszystkim poleca. po jednym zabiegu było widac efekt. Bez bólu i podrażnień. To jest najnowocześniejszy laser. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 26
Moja przyjaciółka zrobiła sobie depilację laserową, jak dobrze pamiętam, to wybrała gabinet z laserem Palomar Vectus . Jest ogromnie zaskoczona. Osobiście też byłam zachwycona efektem. Po pierwszej sesji widać było jak skuteczny to laser. To była najlepsza decyzja. Zabieg był bezbolesny. Mega rezultat. Jeżeli macie dylemat czy warto zdecydować się na depilację laserową, to gorąco polecam. www.mcse.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medycyny-estetycznej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 22
Patrzcie! natknęłam się na mega wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać po miast. Łatwa w obsłudze. Trzeba tylko wybrać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu znaleźć salon kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×