Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tandeta ta RZ

rodzina zastepcza

Polecane posty

Gość tandeta ta RZ

tragiczne gra ta elizka w RZ. ogladac sie nie da a kieds takie fajne bylo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka 26.01.1977
A co inna Elizka jest? Nie mam polsatu dawno nie oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z tym
w ogóle ten wątek z jej "mężem" jest tragiczny,wydaje mi się,że zrobili go tylko po to,żeby przyciągnąć widzów na popularność Olki Szwed :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ta sama Elizka czyli
Olka Szwed tyle ze kiedys grala fajnie.. a dzis w serialu ciagle powtrzala ze zabije swojego meza... i ciagle na niego darla ryja.. w ogole krzyczy jak 5 letnie dziecko.. naprawde ogladac sie tych zenujacych scen nie da;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już tego nie oglądam
odkąd wprowadzili ten wątek i rodzina tego Michała ciągle tam przesiaduje :O Jego matka mnie wkurza.W ogóle najbardziej zawsze lubiłam wątek Alutki i Jędruli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten serial był fajny jak dziec
iaki były małe i w wieku szkolnym. wczoraj obejrzałam nowy odcinek i tragedia! tak jak ktos wyżej napisał , pół odcinka darcia ryja przez Szwed, za duzo dziadka Kuby pokazuja no i te małe dzieciaki jakieś niepasujące do ról :O jednym słowem sknocili niezły serial familijny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie po prostu tak
fajny serial, ktory zaloze sie ogladalo mnostwo ludzi tak sknocili;/ i ta Elizka.. gra po prostu tragicznie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinni koncentrowac
uwagi na nowych rodzinach dzieci moim zdaniem, bo z serialu sie robi nie "rodzina zastepcza" tylko "nowa rodzina majki i elizki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestac krecic
?? tego sie naprawde juz nie da ogladac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie oglądajcie
jak im spadnie oglądalność to może coś z tym zrobią,np wyprowadzą Elizkę z tym całym majdanem :O Nie znoszę jej teściów.A swoją drogą głupio to zrobili,że do Anki i Jacka ona nie mówiła nigdy "mamo"i "tato"mim że ją wychowali,a teraz do właściwie obcych ludzi tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie obejrzalam ten
jeden odcinek i wiecej nie mam zamiaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoja droga to te Kwiatkowskie
za szybko za mąż sie powydawały nie uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka jest
taka pyskata, że nie da sie tego ogladac, ciagle pyskuje do Jacka, choc ten ja przygarnął, kiedys kiedy byla mała, to jeszcze bylo zabawne, ale teraz ciezko sie to oglada, tak samo Filip, taki śmieszny dzieciak z niego byl, a teraz, tylko sie wymądrza. Wkurzają mnie tez jego ironiczne odzywki, zwłaszcza do ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy dziwni jesteście
dzieciaki rosną,mają inne problemy na głowie,inne spojrzenie na świat.To chyba normalne,że i serial się zmienił skoro i oni dorośli.A teściów Elizki wprowadzili,bo musieli jakoś wypełnić lukę,która powstała w wyniku choroby p.Kownackiej.Mnie się podoba kierunek w jaki rozwija się ten serial.Czekam na nowe odcinki po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smer feta
A czy ktoś z Was wie co z Gabrielą Kownacką? Czy jest jakaś poprawa zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nikt nie mówi
że serial nie ma sie rozwijac, nie ma tez nic zlego w nowej rodzinie Elizy, chodzi tylko o to w jaki sposób się rozwija, Jacek z "wiecznie " marudzącego ojca domu, zrobił się takim ciapciakiem, który wszystkich wokół przeprasza, i jest pod pantoflem wszystkich, poczynając od nieszanujących go dzieciaków, ( głównie Eliza) a kończąc na cioci Uli i nowej mamie Elizy( "które ustawiają go po kątach") przykro sie to ogląda, ja wolałam tego starego Jacka który potrafił tupnąć i postawić na swoim. a to że dzieciaki rosną i mają inne spojrzenie na świat nie oznacza, że nie mają szanować rodziców. I żeby było jasne mi tez podoba się serial, i tez czekam na kolejne odcinki, ale mam nadzieje, że Eliza trochę przytemperuje swój język, a Jacek nabierze stanowczości. No i oczywiście czekam na cudowną Gabrielę Kownacka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ten serial bardzo się
podoba. Od początku go oglądałam i teraz codziennie oglądam powtórki na Polsacie2. Nie wiem czemu czepiacie się Elizki. Stała się dorosła i gra jak gra. Przecież zawodową aktorką nie jest. Bardzo mi żal p. Kownackiej i wciąż mam nadzieję, że wróci do zdrowia i do serialu. Mimo, że oglądam niemal codziennie stare odcinki, nie mogę natrafić na moment kiedy z serialu odeszła Zośka i Romek. Czy ktoś wie co z nimi sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka nie jest
zawodowa aktorka, i możne grac słabiej to oczywiste, ale charakter jej postaci określa reżyser lub scenarzysta i to oni wykreowali postać Elizy jako takiej pyskatej dziewczyny, przecież to oni mówią jej jak i co ma grac. Ja tez nie pamiętam odcinków w którym odeszła Zosia i Romek, wiem tylko ze Zosia wyjechała do Toronto a Romek do Szkocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romek dostał się na Erazmusa i poleciał do Szkocji, a rodzina matki Zosi odnalazła Zosię, brat jej mamy ją zabrał do Kanady żeby poznała resztę swojej biologicznej rodziny i tam studiowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wolałam te pierwsze
odcinki, wiadomo dzieci rosną, ale to już nie jest ten sam serial. Mogli go skończyć póki był czas. A tak, to już się nie da oglądać. Alutka też kiedyś była inna, teraz już przerysowana do przesady. Jakiś czas temu były powtórki od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie te powtórki
oglądałam z przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak powtórki były super
Ale ostatnio obejrzałam któryś z nowych odcinków i zniesmaczyło mnie. Nic nie zostało z tamtego klimatu... I o dziwo pojawiły się jakieś nowe dzieci - czy ktoś z Was może mi powiedzieć co to za bliźniaki? Bo jeszcze jakiś czas temu była nowa parka blondasków, co się z nimi stało? Ja rozumiem, że Kwiatkowscy są zawodową rodziną zastępczą, ale ciągle nowe i nowe te dzieci... Nie wiadomo skąd je biorą? Wiecie? Napiszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wied
to Elizka wyszla za maz?? czyzby wpadka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła ale nie wiem w jakich
okolicznościach, bo nie oglądam tych nowych odcinków. Ponawiam pytanie - czy ktoś wie co to za bliźnięta się tam pałętały? Dwóch chłopców z loczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza wyjechala
na jakis obóz integracyjny przed pierwszym rokiem studiow, i stamtąd wróciła juz z narzeczonym (znajomość 3- tygodiowa , trochę jak Majka i jej mąż :) ) w ciazy nie jest. Po poprzednia parę dzieciaków ( brat i siostra) zgłosił sie ojciec który nawrócił sie na "dobra stronę mocy " ;) A obecnymi bliźniakami Kwiatkowscy zaopiekowali sie gdy dowiedzieli sie, ze ich jedyna opiekunka, babcia zmarła, ale dokładnie jak to było nie wiem, bo nie oglądałam tych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanel-mademoiselle
Te bliźniaki to jakaś dalsza rodzina Jadzi.Jej mąż je do niej przywiózł po śmierci tej babci,bo nie wiedział co z nimi zrobić.Jadzia przyprowadziła tych chłopców do Jacka bo nie mogła ich przecież zatrzymać u Jędrulów.Jacek po naradzie z Anką,Ulą i mamą Krysią podjął decyzję,że zostaną dla nich rodziną zastępczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie obejrzę bieżące
odcinki w necie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×