Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

niestety muszę się już pożegnać bo musze odebrać rodziców z imprezy :) pewnie niedługo zadzwonią żeby po nich przyjechać :) jutro postaram wpaść się na dłużej papa 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka_871
hej dziewczyny!ja równiez mamusia z rocznika 87 i to juz od 4.07.2005 jak rowniez 9.05.2008...pozdrawiam wszystkie mamusie 87 i nie tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaoke87 wysłałam ci zaproszenie na nk;-) ucho boli mnie dalej, mam nadzieje że to nie żadne zapalenie;-( Zmykam już spać, buziaki dla Was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaoke dziękuje, już nie długo i Ty będziesz miała swojego ślicznego bobaska... zobaczysz jaka to ogromna radość w domu:) Tymbarkowa oj współczuje, może idź do lekarza puki jeszcze nie jest tragicznie. Dobranoc Paulina Witaj:) Zaczernij sobie nick najlepiej i wpisz się do tabelki:) Fajnie że nasze grono się powiększa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Wszystkiego najlepszego z okazji Naszego babskiego święta Ja dostałam różyczkę;-) A od mojego malutkiego szkrabka nieziemski ból w żebrach, chyba wepchnął tam nóżkę bo jak się ruszam to boli niesamowicie;-( Na noc do ucha wsadziłam watę nasączoną amolem i już tak nie boli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!!! Ja również jestem mamą 87. Mój synek ma na imię Fabian Nikodem i ma 16 miesięcy. Jest grzecznym i spokojnym dzieckiem... chociaż czasem potrafi zaleźć za skóre!!! Mam nadzieję ze moge sie do was przyłączyć. Jeśli macie ochotę zobaczyć mojego synka to podaję linka na Nk: http://nasza-klasa.pl/profile/6112888/gallery/47 A i wszytkiego dobrego z okazji naszego Święta Kobiet!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek...... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.........Martynka....... ...24.08.2008r. Anabelkaaa......22.......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian...........12.11.2007 ZACIĄŻONE: Nick........... Wiek.... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P........21......Wrocław .....15/30.08.09......bliźnięta-nie wiem OOOLLL...........22 .............. ...14/sierp/wrz.....nie wiem Tymbarkowa.......21......Szczecin.....29/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie...22/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21......Częstochowa..19/.01.08.09.....n ie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bebolek w naszym gronie;-) Dzisiaj niedziela więc świeci pustkami;-) Ja również rozważałam wybór pomiędzy Fabianem a Marcelem, ale padło na Marcelka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek20 witaj w naszym gronie:) Wysłałam Ci zaproszenie na N-K Również życzę wam wszystkiego naj naj z okazji naszego święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja wam rowniez zycze wszystkiego naj naj w tym naszym dniu:) widze ze nas coraz wiecej,fajnie bebolek20 ladne imie ma twoj synus.witaj w naszym babskim gronie. ja niestety nie mam juz profilu na nk musialam zlikwidowac i narzazie sie nie zapowiada by znow zalozyc,kiedys wam opowiem dlaczego ponura i zimna niedziela dzisiaj...kurcze ...odpoczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my bylismy wczoraj w senso pozniej w metropolis;) fajnie bylo kolezanki mowily ze mam taki maly brzuszek ze wogole nie widac tej ciazy hehe a ja jutro ide rano odebrac wyniki z krwi i moczu no i o 11 00 usg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah jo
Klaudia Ty żyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc:)jak tam mija niedziela?u mnie wkoncu wyszlo slonko po 14 i dlugi spacer zaliczylismy z mala,potem odwiedziny u rodzinki i do domku,teraz prawie godzine nam prad wylaczyli i juz mnie trafialo bo ani tv ani kompa nic..nuda...a wy co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki...widze ze cisza i pustki;( ja wlasnie kawusie wypilam,moja mala wlasnie zasnela ,ogarnelam troche w domku i potem tylko obiadek i luzik...jak tak po weekendzie?u mnie nawet pogoda fajna sie robi wiec mozna wyjsc z domu..niech ta zima sie juz skonczy i bedzie lato!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się niech już będzie lato ale wiosna też jest piękna. Od rana znów mam doła bo słabo czuję ruchy mojego dzidziusia. Zamartwiam się niesamowicie, chociaż czytałam na jakimś forum że inne mamy też tak miały i jest oki, ale może mam dużo wód płodowych, wiem też że łożysko jest umieszczone z przodu. Wizyta w czwartek ale chyba oszaleje;-( Dzisiaj zaczął sie 30tc;-) Jeszcze tylko 77 dni lub aż 77 dni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa nie martw sie przeciez zidzia sporo spi i nie zawsze o tych samych porach jest aktywne,spokojnie,gdybys kilka dni nie czula to tak mozna zaczac sie martwic ale nie masz czym, a nie dlugo masz wizyte i na pewno wszystko w porzadku jest wiec sie nie doluj,a wiesz jak ci teraz zleci te 77 dni:) juz niedlugo bedziesz tulic najwieksze szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga5 on się rusza kilka razy na dien po kilka koniaczków, jak nie myślę o tym jest dobrze ale jak sobie przypomnę to już koniec;-( chyba oszaleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa nie masz czym sie czym martwic to prawidlowo jak sie rusza nawet rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jesteśmy po bardzo ciężkiej nocce. Młodej idą chyba ząbki, strasznie marudna i płaczliwa wczoraj była, w nocy ciągle się budziła i tylko na moich rękach się uspokajała. Rano jak mój P pojechał do pracy to wzięłam ją sobie do łóżka i już ładnie spała. Jak się przebudzała to widziała że jestem obok, uśmiechała się i szła spać dalej:) Mój słodziutki kochany bobasek.Teraz sobie oglądamy DDtvn jak zawsze. Martyś ziewa ale spać coś nie chce. Chciałam zarejestrować ją do lekarza ale nikt w tej cholernej przychodni nie odbiera. Upewniłabym się że to ząbki no i ten kaszelek by babka zobaczyła. Poza tym mnie też coś kaszel łapie a nie chce być chora przy małej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wogole sie czujesz?dobrze znosisz ciaze?to znajdz sobie zajecie ale wiesz nie meczace,czysty relaks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka a może podczas tych spacerów coś was złapało, niby ciepło było i ładnie ale pogoda zdradliwa bywa;-( ja wczoraj miałam straszną ochotę na najzwyklejsze herbatniki, zjadłam kilka wieczorem i po chwili wszystko zwymiotowałam do tego doszła lekko podwyższona temperatura, nie wiem od czego to było ale data ważności była oki. Jak nie urok to... Ucho już mnie nie boli, pewnie gdzieś mnie przewiało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka71 szczerze ci wspolczuje mnie tez czeka zabkowanie,i az sie boje bo mala teraz jeszcze kochanym bobasem praktycznie nie marudzacym i bez placzu ale boje sie jak to bedzie przy zabkach czy nie na odwrot,a wszystko wklada do buzki i strasznie sie slini i pluc zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze 3 mc-e żyłam praktycznie o suchym chlebie i wodzie bo ciągle wymiotowałam i miałam mdłosći, przez to też od 6tc jestem na zwolnieniu. ciążę znoszę bardzo dobrze po za takimi pojedynczymi ekscesami i zbędnymi zmartwieniami. Brzuszek jest sporawy i czasami przeszkadza przy zwykłych domowych czynnościach, ale nie mam problemów z oddychaniem czy też chodzeniem;-) Przytyłam prawie 12kg ale jeszcze mieszczę się w wiele rzeczy z przed ciąży;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa może i podczas spaceru, ale byłyśmy dobrze ubrane bo nie dałam się zwieść słoneczku i widziałam że jest wiatr, mój P chorował ostatnio trochę, nałykał się zaraz proszków jakiś i mu przeszło no ale może zdążył nas zarazić. daga5 no moja też była takim właśnie bobasem, a wczoraj aż mi wymiotowała bo płakała, zaraz miała nos zapchany, wszystko spływało do gardła.. a później lądowało na mnie... i tak w kółko, płacz i marudzenie. Ciężko było no ale teraz się uśmiecha a przed chwilą też płakała i marudziła.. ale może już takim szczerbolkiem nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i wczoraj pojechaliśmy do sklepu po prezent urodzinowy dla mojej mamy ( do wieczora młoda jeszcze grzeczna i super była). Jeździła dumnie po sklepie w swojej nowej furze:) Ale fajnie taki lekki wózek się prowadzi a nie takiego kloca jak wcześniej miałyśmy. Idę sobie zupę ugotować puki mam chwile jak leży grzecznie Tymbarkowa ja przytyłam w ciąży 20 kg i ładnie wszystko szybko zrzuciłam. A jadłam co chciałam i kiedy chciałam i ile chciałam... a później leżałam i zdychałam z przejedzenia hehe... i obowiązkowo codziennie cola z lodem, lody i.. i wszystko zresztą... aj fajnie było taki apetyt super miałam aż mi brakuje tego. Takie siedzenie i objadanie się a teraz nie mam czasami czasu żeby coś zjeść, zdarzało się że na obiad jadłam śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×