Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

No to już spory maluszek, teraz będzie coraz większy. Mój w 23tc ważył 609g. Jestem ciekawa ile teraz bedzie jak pójdę - pewnie ok kilograma:) A Ty masz już wybrane imiona dla dzidzi? bo nie pamiętam czy się pytałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka nie przejmój sie głupią pomarańczą, zawsze się do czegoś doczepią, ale właśnie tak przeglądałam Twoje posty i nie widziałam żebyś pisala coś o chodziku... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaak owszem mam chodzik, tylko zastanawia mnie gdzie ta pomarańcza oglądała zdjęcia mojego dziecka bo też nie pamiętam żebym o tym pisała , a to co ona na ten temat myśli to w samej d... mi siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaoke w koncu sie odezwałaś;-) a my juz sie martwiłyśmy;-) o co chodzi z pomarancza bo chyba juz usuneli jej post. na prawde niekotre na pomarańczowo mysla ze sa najniemądrzejsze a wypisują takie glupoty ze glowa mala;-) dziewczyny ja mam takie pytanie, w co bedziecie sie pakowały do szpitala? ja mam taka średnią walizeczkę na kolkach i nie usmiecha mi sie specjalnie kupować torbe podrozna;-( czy nie bede wygladala smiesznie z taka walizka? bedzie mi wygodniej ja ciagnac niz niesc... a wy mamuski w co sie pakowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No imiona już wybrane. Jak będzie dziewczynka to Dagmara, a jak chlopiec to Gabriel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa, a co za różnica w czym? jak bym miala taką walizeczke to bym ją wzięla. Ale nie mam a nie będę specjalnie kupować :) Mam torbę podróżną, ale zastanawiam się czy wszystko się do niej zmieści. Jakby co to mam jeszcze w zapasie mniejszą :) Bywam często w szpitalach i widzę, ze ludzie nawet w reklamówkę się zapakują jak nie mają torby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabriel piekne imie;-) karaoke no wiem ale jak trafie na izbe przyjec z bolami z taka walizka jak wczasowiczka to nie beda sie na mnie krzywo patrzec? jakos przewrażliwiona jestem na tym punkcie... może to chore a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt na to nie zwraca uwagi, jak się zmiesci pod łózkiem i nikt się o nią nie będzie potykal to ją bierz i sie nie przejmuj niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno się zmieści pod łóżkiem;-) chyba nie będę zabierała z byt wiele na ten czas przyjedzie do mnie mama i w razie czego mi dowiezie co potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat rozmiar torby czy walizki to najmniejsze zmartwienie podczas porodu :) mnie się dziś mój poród śnił, i mialam w tym śnie cc :O ale potem dostałam na ręce dziecko i okazało się ze to córeczka :) gdyby nie to cc to sen całkiem fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jak leżałam w szpitalu w 15tc to też się zapakowałam w reklamówkę bo nie mam w domu żadnej torby podróżnej, mam tylko takie wielkie plecaki a to już w ogóle bez sensu. Teraz do porodu będe kupować 2 torby podróżne ale takie mniejsze, bo czytałam że dobrze jest mieć osobno rzeczy dla siebie i dzidzi, bo jednak sporo tego jest i jak razem się to wszystko wsadzi to potem takie zamieszanie więc ja sobie podzielę na dwie mniejsze torby :) Karaoke ja już miałam kilka razy sen o moim porodzie i zawsze mi się śniło że rodziłam szybko w 5min i nic nie bolało i jeszcze jak płci nie znalazłam to w śnie rodziłam synka z blond włoskami takiego klocusia hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 aanneczka.....22.....Liverpool..........Oleńka.......... .15.07.2008 ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21..........Wrocław....16/30.08.09...bliź nięta-nie wiem OOOLLL........22 ........Olkusz......17/12.09.09.....nie wiem Tymbarkowa.....21......Szczecin.....32/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie....25/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21.....Częstochowa...22/.01.08.09.....nie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon agawerka.........21.......Wrocław------23/21.07.09....C- Amelia kozaki_87......21..........Rzeszów......8/28.10.09...... ...nie wiem aktualizuje tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochodzilam kupilam pare ciuszkow bo jakos nie moglam sie oprzec:):) i dalej nic ale czuje sie lepiej i nawet nie chce mi sie wreszcie wymiotowac:) ja sie spakowalam w dwie torby porozne takie mniejsze ale widzialam dziewczyny w szpitalu z malymi walizeczkami i wlasnie sie zastanawialam czy nie powinnam takiej kupic bo bede wygladala przypalowo z tyloma torbami ale w sumie przeciez to bez roznicy co kto ma to bierze jak sie komus nie podoba to nie musi patrzec na moje torby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) a ja sobie ubzdurałam ze z taka walizeczka jak paniusia będę wyglądała;-) na pewno będzie mi wygodniej bo ma rączkę i kółka nie to co torba która trzeba nieść na dodatek jej nie mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u ciebie ale moje wszystkie rzeczy to mysle ze mezus bedzie nosil wiec juz nie przejmuje sie wygladem bo to nie ja bede to tachac;) ale radze ci walizeczke jak masz to duzo wygodniejsza bedzie a jak planujecie rodzicie z mezem czy same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Jak tam nocka dziewuszki? U mnie nawet nawet. Oglądaliśmy \"39 i pół\" więc młodą odłożyłam po 22 najpierw troszkę po marudziła i jeszcze n chwile musiałam ją wziąć a później o 1 i o 6 prawie więc ok. A już całkiem to wstałyśmy o 7.. o matko a kiedyś do 12 sypiałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) melduje się... Ja wstałam jakąś godzinkę temu i właśnie wcinam tościki na śniadanko.. pogoda do du**, zimno jak nie wiem i śnieg leży.. a do tego mnie coś złapało, chyba się od mojego zaraziło, strasznie gardło mnie boli i katarek mam, bede musiała iść do apterki kupić jakieś tabletki do ssania.. aaa masakra... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też śnieg leży a do tego słonko świeci, a mimo to zimno. Oj ja już chce wiosnę:( Narobiłaś mi Gosiu smaka na tosty. Zawsze zajadałam te takie trójkąty a teraz nie mam tostera:( Oj chyba dzisiaj wybiorę się po toster i chlebek tostowy...zachcianki mam jak w ciąży:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gosiu:)))))jAK TAM SIE DZISIAJ CZUJESZ?Ja juz na nogach od 7 rano bo moja corenka zaczela wstawac o swicie:(((((Biorac pod uwage ze budzila sie chyba ze 20 razy a o 1.00 calkowicie sobie wstala na 1,5 godziny i za nic nie chciala dalej usnac to mozna powiedziec ze ja nieprzytomna jestem ze zmeczenia....MOWIE TO DO WSZYSTKICH PRZYSZLYCH MAMUS, DZIEWCZYNKI SPIJCIE ILE WLEZIE BO PO PORODZIE SEN BEDZIE TYLKO NIESPELNIONYM MARZENIEM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku i widzicie, pytam sie jak sie Gosia czuje a Gosia juz wczesniej napisala ze jest chora, na prawde ze mna juz cos nie tak z tego przemeczenia:))))Gosiu do lozeczka i odpoczywac:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka a jakaś typka doczepiła się mnie że korzystam z chodzika, tylko ciekawe skąd ona o tym wie... no cóż nie będę komentować bo nie mam zamiaru się tu kłócić z nikim, mam gdzieś to co ona myśli tylko wiesz... nie lubię jak ktoś się wypowiada na \"pomarańczowo\" a na \"czarno\" boi się wypowiedzieć co myśli. No ale mniejsza o to:) A Oleńka to pewnie ząbkuje? Jak już pisałaś o tym to przepraszam, może zapomniałam ale ostatnio to ja nie przespane noce miałam choć już jest lepiej. Mojej coraz lepiej raczkowanie idzie. Już staje jak piesek ale ruszanie w tedy jeszcze nie bardzo jej wychodzi. A jaki miny przy tym strzela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;-) współczuję nieprzespanych nocy, ale nawet jeśli teraz będziemy spały bo później się nie da to i tak się nie wyśpimy na zapas;-) catarinka a może ta pomarańcza widziała twoje foty na nk, bo wcześniej podawałaś linka do profilu;-) u mnie zimno strasznie zimno;-( a co do chodzika to gdyby na prawdę powodował takie straszne problemy z wykrzywianiem stópek itp to nikt by ich nie produkował;-) ja uważam że każda matka powinna zająć się swoim dzieckiem, ewentualnie doradzić, pomóc a nie krytykować, jednak na kafie są różne personalia i co jedna to mądrzejsza od drugiej;-( buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tymbarkowa
ty zawsze masz racje tak zreszta jak z ustalaniem terminow porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa no tak tylko że ja mam zablokowaną galerie dla nieznajomych na n-k. A co do chodzika to moje zdanie jest takie że można z niego korzystać ale z głową. Nie żeby dziecko cały dzień w chodziku latało ale jak dam moją do niego na 5 minut raz dziennie i to nie codziennie to nic się jej nie stanie. Sama bym go zresztą nawet nie kupiła ale młoda pod choinkę go dostała:) A poza tym ja wychowałam się w chodziku i jakoś nie mam ani krzywych nóg, ani żadnych innych problemów:) Wiadomo że \"moda\" zmienia się co parę lat, tak jak z karmieniem dzieci tak i z tym. Generalnie to mam gdzieś co ktoś myśli bo sama zadecyduje jak będę wychowywać SWOJE dziecko, tylko zaciekawiło mnie to że ta \"pomarańcza\" wiedziała o chodziku i specjalnie weszła na ten temat żeby mi to napisać..... no coment;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×