Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość aanneczka
Ola sie zsiusiala na koldre jak tata ja przewijal:))))))A najsmieszniejsze jest to ze cala zadowolona mowila mamamama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz tylko pozostało oczekiwanie;-) spadam już dzisiaj, ide sie wykapac a później spac;-) do jutra buziaki;-) aneczka "zaczernij" sobie nick bo pelno pomarańcz podglądaczek tu grasuje i się nie zdziwię jak się zaczną podszywać;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ale sie rozmarzylysmy:) Ciekawe jak to naprawde bedzie z tymi naszymi mezczyznami:) Gosiak to gdzie tak dlugo bylas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanneczka
no dobra a jak si ego zaczernia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanneczka
UUU Gosiaaak bedziesz miala dzidzie z lipca jak ja,tylko rok roznicy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przyszły mężuś miał wolne i musieliśmy pozalatwiać troche spraw, no i byliśmy jeszcze na zakupach, potem na hot-dogach i u szwagra i tak zleciał cały dzień poza domem, ale fajnie było mimo żepadam z nóg.. coraz ciężej mi się poruszać z tym balonem hehe już toczę się jak kulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaneczka nie wiem czy czasami nie zrobisz tego jak wejdziesz na "preferencje" tam na gorze...Chyba tak to sie robilo ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanneczka
no z dzieckiem jest ubaw niesamowity, ostatnio jak upuscila zabawke to wyjzala sobie z lozeczka i krzyknela a ty ty!Nie wiadomo skad sie jej to bierze, ogolnie szybciutko zaczela nam gadac bo mama powiedziala jak miala 4 miesiace a tata jak 6, od tamtej pory gada jak najeta, Dzisiaj nauczyla si mowic dziadzia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jakie to musi byc cudowne:) ja juz chce miec swoje dzieciatko przy sobie:( A nie zamierzacie wrocic do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak ja jeszcze sie ruszam, ale wejscie na 3 pietro zawsze konczy sie taka zadyszka jakbym maraton przebiegla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ale fajnie mój synuś sie wypycha... zaje***** uczucie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslimy o powrocie i to juz wkrotce, ogolnie moj maz juz pracuje nad naszymi interesami w kraju tak zeby bylo do czego wrocic:)A ja urodzilam dokladnie na dwa tygodnie przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jedna o tym jak jej coreczka mowi nowe slowa, druga jak jej synus sie rusza, a ja musze dalej czekac az moje malenstwo zacznie szalec:) zartuje oczywiscie:) Fajnie macie, zazdroszcze Wam:) nie da sie tego przyspieszyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tesknicie za rodzinka?:( dziadkowie juz pewnie sie doczekac nie moga wnusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udalo sie:) teraz bedzie bezpieczniej...bo rozni tu sie "kreca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknie jak nie wiem i dlatego wracamy juz niedlugo:)))))Ogolnie to juz bym chcial miec dziadkow przy sobie nawet do pomocy bo tak jestem sama z Ola gdy moj maz jest w pracy i jest mi na prawde ciezko.Dobra lece kapac malucha:))))Do juterka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak trafiają się jakieś wstrętne pomarańczowe flądry dlatego lepiej jak jesteś czarna, będziemy miały pewność że to Ty piszesz i nikt się pod Ciebie nie podszyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Aneczka! A ja zaraz pewnie znowu sama zostane.. OLLL a jaki kuerunek dokładnie studiujesz? dziennie czy zaocznie? który rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze 15 min zostane:) studiuje zintegrowane wychowanie wczesnoszkolne i przedszkolne:) Zaocznie i teraz koncze 2 rok. a Ty uczysz sie albo pracujesz czy teraz leniuszkujesz? Ja jeszcze dodatkowo dorabiam sobie jako niania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hee ja ten sam kierunek zaczęłam w tym roku, tez zaocznie.. ale zrezygnowałam po 2msc bo stwierdziłam że nie dam rady tego polaczyc z wychowaniem dziecka, a chce mu poswiecic jak najwiecej czasu.. no i to tez kaski troche idzie na to i jakos stwierdzilismy ze jednak lepiej to na dzidzie dac niz potem ledwo koniec z koncem wiązać :) pracować nie pracowałam przed więc teraz się obijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie bylo inaczej, juz mialam 1,5 roku za soba wiec nie chcialam tej kasy wyrzucic w bloto tym bardziej ze w nastepnym roku juz licencjat.Jakos musimy dac rade a jak bedzie ciezko to na tym skoncze i mgr zrobie dopiero jak bedziemy na to gotowi:( Ale uwielbiam dzieci i naprawde chcialbym w przyszlosci z nimi pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak ja juz ide bo ten katar mnie doslownie wykancza:( Życze milej nocki i zeby synus troche odpoczal w nocy:):P Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to całkiem inna sytuacja, w takiej też bym kończyła bo szkoda kaski by było, a na trzecim roku już jakoś sobie poradzić.. tymbardziej że też zajęć pewnie mniej.. u nas zajęcia były co tydzień na 1roku pt sob i niedziele i bardzo do pozna i drugi rok tak samo wiec bym nie miała nawet z kim małego zostawić, a zawsze mozesz wziac sobie urlopik dziekanacki:) Dobraa OLL ja zmyakm na "M jak miłość" bede po filmie jak coś, na pewno tu zajrzę, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanneczka mój Jaś skończy 2 kwietnia 4 miesiące. Podczas porodu też chciałam znieczulenie, ale na szczęście obyło się bez, w tym szpitalu kosztuje 750 zł. na dzień dzisiejszy. Rodziłam niecałe 7 godzin i pamiętam moment, kiedy Jasia już "wyjęli" poryczałam się z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×