Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Hejka kobitki.. ja dopiero godzinke temu do domku wróciłam, cały dzień w Rybniku u siski spędziłam... byłyśmy na zakupach i kupiłam sobie wiosenny płaszczyk - zielony i butki na wiosne, szukałam jeszcze jakiejś fajnej torebki ale nic mi nie wpadło jakoś w oko... a pogodaaaa, dziewczyyynyy, pogoda pięękna!! słoneczko świeciło cały dzień, wiatru prawie w ogóle nie było, normalnie wiooosna pełną parą - mam nadzieję że teraz już będzie tak cały czas i że zima poszła już sobie na dobre :) Czuję się tak sobie, chrypke mam okropną - dalej ledwo mówię, a o śmianiu czy krzyczeniu nie ma mowy, mój Misiek jeszcze gorzej - prawie w ogóle nie mówi, na migi hehe :) Ja lecę do wyrka bo jestem okropnie zmęczona po dzisiejszym dniu, tak się nałaziłam, więc życzę wam dobrych snów papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej !!! i ja sie dziś melduję!!!! Wybaczcie ze nieodpisuje do kazdej z osobna ale niestety na brak czasu ja niestety niemogę ponażekac:( Mały ostro daje mi w kość.. juz tydzień czasu gorączkuje a zebów alej nowych niewidac:( co do brzuch po porodzie... hmmm niewiem jka jest u innych ale ja miałam cesarkę.. i zakaz robienia czegokolwiek przez pół roku ( ze względu na moje powikłania przez szwy po operacji na wyrostku.. lekarze obawaili sie moze stac sie to samo co wtedy i miałam zakaz) nawet synka niebardzo mogłam kąpac... mój brzuszek wygląda naprawde fatalnie... wchłoneła się tylko część a reszta odstaje jak bym była w 4 miesiącu:( i w dosatku straszne rozstępy... mimo smarowania i dbania:( mój mężylek jest starszy o 10 lat... ale wogule tego nieodczywamy i tez na swoje latka niewygląda... kocham go całym sercem i to jest najważniejsze!!!! agawerka!!!! kochana dziś jestes już mężatką i zyczę Ci aby Twoje małżeństwo było \"zgodne , trwałe i szczescliwe w zdrowiu i chorobie\" żebyście zawsze pamiętali co w życiu jest najważniejsze.. ze to jest wasza miłość!!!! u nas będzie niebawem 2 latka po ślubie/.. hmmm uciekam sie cdalej uczyć./.. egzaminy juz tuz tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaCot
A ja mam synka rocznego i drugie maleństwo w drodze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewacot witaj w naszym gronie :)) napisz coś więcej o sobie, który tydzień, na kiedy masz termin, jak się czujesz? Dziewczyny powidzcie mi czy można w ciąży robić inhalacje? bo ja mam olejek eferyczny czy jak się to mówi i kiedyś jak robiłam zawsze pomagało a nie wiem czy teraz mozna.. bo tak mam nosa zatkany że masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaCot witaj🌻 Gosiak chyba nie. Też miałam katar i jedyne co udało mi się zdobyć to maść majerankowa pod nos. Ale pomagała więc może i Tobie pomoże. Ja jestem bo meeeega zakupach:) O byłam przejechać się nowym motorkiem.... ale fajnie było, myślałam że kask mi z głowy spadnie a wcale nie było jeszcze max prędkości:P .... I tak zleciała niedziela a tu jak zwykle pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tu taka ciszaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 aanneczka.....22.....Liverpool..........Oleńka.......... .15.07.2008 ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21..........Wrocław....16/30.08.09...bliź nięta-nie wiem OOOLLL........22 ........Olkusz......17/12.09.09.....nie wiem Tymbarkowa.....21......Szczecin.....33/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie....25/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21.....Częstochowa...22/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon agawerka.........21.......Wrocław------23/21.07.09....C- Amelia kozaki_87......21..........Rzeszów......8/28.10.09...... ...nie wiem No i zaczął się już 33tc;-) No i zostało 56 dni do planowanego terminu;-) Dzisiejsza noc prawie nie przespana, chyba ze względu na zmianę czasu, co chwile chodziłam siusiać;-( Pogoda beznadziejna;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa mi po ciąży najbardziej podobało się to że przestałam biegać w kółko to wc. Oj na koniec to wychodziłam z toalety i jak myłam ręce to już mi się znowu chciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka71.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 aanneczka.....22.....Liverpool..........Oleńka.......... .15.07.2008 ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21..........Wrocław....16/30.08.09...bliź nięta-nie wiem OOOLLL........22 ........Olkusz......17/12.09.09.....nie wiem Tymbarkowa.....21......Szczecin.....33/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie....25/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21.....Częstochowa...22/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon agawerka.........21.......Wrocław------23/21.07.09....C- Amelia kozaki_87......21..........Rzeszów......8/28.10.09...... ...nie wiem Poprawiam bo ktoś mi pseudo ukrócił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio jak spacerowałam miałam wrażenie ze ciągle muszę do wc, jak już poszłam to nic nie leciało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Pamiętam to:) Oj ale pustki, śpi pewnie reszta dziewczyn, a część to w ogóle przestała się tutaj udzielać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka moze u nich pogodnie i spacerują albo mają mnóstwo innych zajęć;-) a jak tam zakupy? udały się? ja chyba musze zakupić dresy jakieś mięciutkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak tak udały się bardzo:) Teraz jeszcze muszę może w weekend zafarbować włoski i polecę do fryzjera zmienić fryza bo ten mnie już nudzi:P Kurde chciałam zrobić coś odjechanego a mój mi ciągle truje o cywilniaku i nie wiem czy zapuszczać dalej czy zaszaleć teraz... Ile dziewczyny można czekać na termin ślubu cywilnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki.. Ja nadal czuję się masakrycznie, tzn gardełko mi przeszło ale teraz mam kaszel i katar okropny.. :( Mały od wczoraj jakiś mało aktywny, rusza się,ale rzadko i delikatnie, nie lubie jak jest taki cichy, ale pewnie ma juz dość jak matka ciągle kaszle, kicha i smarka i dlatego tak cicho siedzi.. mam nadzieje ze jemu nic nie będzie :) Poprawiam tabelke bo my już 26tc zaczęlismy w sobote, a ja znowu zapomniałam zmienić.. MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka71.......21.......Wrocław.......Martynka....... .2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 aanneczka.....22.....Liverpool..........Oleńka.......... .15.07.2008 ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21..........Wrocław....16/30.08.09...bliź nięta-nie wiem OOOLLL........22 ........Olkusz......17/12.09.09.....nie wiem Tymbarkowa.....21......Szczecin.....33/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie....26/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21.....Częstochowa...22/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon agawerka.........21.......Wrocław------23/21.07.09....C- Amelia kozaki_87......21..........Rzeszów......8/28.10.09...... ...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarnka u nas na termin ślubu cywilnego czeka się miesiąc, góra dwa, ale wszędzie jest inaczej.. moja mama jak brała we Wrocławiu to ustalała termin półtorej miesiąca wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi już tylko pare dni hehe :) Nic ja lęce do wyrka bo łeb mam taki pełny od tego kataru.. .masakra...zajrzę tu potem buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Ja już w Olsztynie, wróciłam z wczasów u rodziców, no i chyba dobrze... Nie ma to jaku siebie;) Pogoda u nas nie ciekawa, szaro i ponuro za oknem, ale nie ma co narzekać, przynajmniej nie pada i nie jest zimno!!! Miałam pobudkę o 5 rano, bo mój mężczyzna miał na 7 do pracy, a mieliśmy przed sobą 1,5 godziny jazdy, więc od razu po powrocie poszłam spać, wstałam dopiero niedawno ;p, a co tam.... Z tego co wiem, to u mnie w mojej mieścinie czeka się miesiąc i jeden dzień, tzn, miesiąc i jeden dzień wcześniej trzeba ustalać termin ślubu cywilnego, ale śluby są tylko i wyłącznie w piątki od 10 do 17, także nie ma zbytnio z czym szaleć... Mały mój szaleje, zauważyłam że szczególnie wtedy jak coś zjem, po obiadku czy śniadanku... U Was też tak jest/było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:)jak sie czujecie? oj jaka nuda tu u nas...pogoda straszna i nawet nie mozna wyjsc na spacer:(moj maz wlasnie przyszedl wiec moze on cos zakombinuje:))))boze tymabrkowa ty juz normalnie na wybuchu jestes:)))))catarinka moja ola zaczela spac!!!!HUraaaa!!!!Budzi sie tylko raz na jedzonko o 4 nad ranem i wstaje o 7 juz na dobre:)))Jestem taka wypoczeta ze normalnie nie wiem co robic z nadmiarem energiii A i ja tez siusialam, strasznie czesto, czasami siedzialam godzine na kibelku bo caly czas mialam wrazenie ze mi sie chce.....A juz na dwa tygodnie przed porodem to juz i kichac nie moglam bo byla katastrofa i trzeba bylo szybciorem biec do lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak spuszczam wodę to mam wrażenie że muszę znów siusiać i tak w kółko;-) u mnie zapowiada się na deszcz;-( jak ja już bym chciala mieć swojego maluszka przy sobie? dziewczyny czy przybierałyście na wadze w 3 trymestrze? jeżeli tak to ile i czy więcej niż w 1 i 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że w 3 trymestrze norma to 0,5 kg tygodniowo, więc wychodzi na to że właśnie wtedy się najwięcej tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie na początku tyłam najbardziej. Najwięcej chyba między 1 a 2 trymestrem. W 2 każdy mi mówił że jak już tyle przytyłam to w 3 to już całkiem tragedia będzie jednak na ostatnie tygodnie mi się wyrównało nawet i tak jak wcześniej pomiędzy wizytami miałam kilka kg różnicy tak na końcu był to np tylko 1kg. My byliśmy z młodą u lekarza. Qrwa lekarka była sobie na urlopie msc i nie miałam jak zaszczepić młodej, jak się okazało nie tylko ja bo pełno ludzi było. Nawet nie było miejsca w przychodni:( No i nie zaszczepiliśmy. Zresztą i tak ta lekarka mi się nie podoba więc pojechaliśmy do innej przychodni po deklaracje, jutro P odbierze w starej przychodni kartę szczepień, musi też podbić swoją legitymacje ubezpieczeniową i to szczepienie zaliczymy już w nowej przychodni. Moja młoda też już ładnie śpi. Ostatnio budziła się koło 1, 3 i 6 i od 6 już nie bardzo chciała spać chyba że ze mną w łóżku. Dzisiaj wstała tylko raz w nocy, później koło 6 i dłuuugo leżała przy cycuniu ale za to spałyśmy do 9:) Idę ją teraz nakarmić, odezwę się później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ja trochę pospałam bo normalnie chyciło mnie na całego, tzn teraz głownie ten katar mam ale zrobiłam sobie napar z rumianku bo czytałam że mozna rumianek pod każdą postacią stosować, jak ja go piłam na wzdęcia to dlaczego nie mogłabym go wdychać...i troche mi zeszło tego wszystkiego :) Dziewczyny a teraz Wam trochę ponarzekam.. powiedzcie mi czy jest możliwosc zeby dzidzia się tak odwróciła żebym tu od strony brzucha miała plecki a tam w głębi nózki i rączki? bo ja od wczoraj słabiej czuję ruchy tzn. czuję ale tak jakby w głębi się ruszył, czassem nawet niedaleko odbytu czuje jakby tam gdzie kopał i nie wiem czy tak może być że jakoś się przekręcił i całkiem indziej kopie.. tak od środku odczuwam a zawsze tu na samym wierzchu czulam, no chyba wiecie o co chodzi.. weźcie mnie jakoś pocieszcie bo już normalnie od zmysłów odchodze co z nim że taki mało aktywny od wczoraj.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie się przekręcił :) Moje nie raz mi przykopie w pęcherz i nie jest to miłe :O Na szczeście rzadko się to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja normalnie czuje te ruchy tylko właśnie tak od tyłu jakoś, w głębi a zawsze czulam tu przy wierzchu brzucha i dlatego tak się zastanawiam czy to możliwe żeby się tak przerkęcił.. A jak się czujesz Karaoke? Ja wcinam jabłuszka mmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak jest możliwe. Ja tak miałam raz podczas wizyty u lekarza. Mięliśmy zobaczyć jaka płeć a tu psikus tylko plecy było widać, więc właśnie jakoś tak musiała być odwrócona. Jeszcze nie raz Ci się przekręci:) Ja zawsze miałam dobre przeczucie co do tego jak leży, wiedziałam nawet kiedy odwróciła się główką w dół bo wyraźnie czułam różnicę. Przed każdą wizytą zgadywałam jak leży, co gdzie jest i zawsze trafiałam:) A co do ruchów to moja też tak miała że czasami to film można było nakręcić jak szaleje a czasem grzeczna jak aniołek była.. może właśnie odkrył Twój synek że ma rączkę i ją podziwia? Albo zajął się ssaniem kciuka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie wam pochwalic ze wczoraj bylismy w odwiedzinach u znajomych ktorym tydzien temu urodzilo sie dziecko:))))Jak tam weszlam i zobaczylam to malenstwo to mi sie lezka zakrecila w oku, bo ona jest taaakkkaaa malusia i taka slodka....Patrzac na mojego lobuziaka to nie moge uwierzyc ze byla taka sama:)))Az musze zajrzec do pierwszych ubraneczek na 56:)))) Och dziewczynki, przepiekne chwile pzred wami:))) i wiecie co?Ona rodzila w wodzie i porod trwal tylko 2 godziny ! ! !A dzidzius nie byl maly bo wazyl ponad 4 kilo:)))czyli nie macie sie co bac, bo nie wszystkie porody sa takie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gsiaak nie martw sie, moja przeprowadzala takie akrobacje u mnie w brzuchu ze obracala sie w kazda mozliwa strone:)))Mam nawet filmik jak mie brzuch trzesl:)))Widac nawet dokladnie przez skore jak obmacuje mnie swoja raczka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic nowego w zasadzie. Mam dwutygodniową przerwę między praktykami i chwała za to Bogu :) Wczoraj byliśmy u teściów i dowiedzieliśmy się, ze kuzynka męża też spodziewa się dziecka, nie wiem który dokładnie miesiąc ale pewnie dopiero początek :) Urodzaj na dzieci w rodzinie męza bo razem z naszym to już trzecie będzie :) Dziś mnie smaki naszły ;) Poczulam ogromną ochotę na pomidory w śmietanie i musialam zrobić je bo tak za mną chodzily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×