Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

hihihi ja to bym sie chyba bala tak na koniec ciazy:) Ale jak ma to cos dac to tymbarkowa do roboty, widzisz 3 godz i Marcelka masz przy sobie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja miałam czytania:P OOOLLL przed chwilą pokazywali Olkusz w Faktach, wypatrywałam czy żadnej \"ciężarówki\" nie widać:P Gosiak a czego używasz jak się podmywasz? Być może za często jakiegoś ostrego środka używasz i naturalne coś tam coś tam zmywasz i przez to te stany zapalne? No a co z Ulcią? Ona dzisiaj do szpitala już położyć się pojechała czy co bo nie pamiętam jak ona to pisała? My idziemy się kąpać odezwę się później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh CATARINKA a co tam mowili? Pewnie nic fajnego bo to miasto to takie ze pozal sie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ja kupilam w aptece kilka saszetek tantum rosa (koszt jednaj około 4zł) i to sie rozrabia z woda i sie podmywa lagodzi stany zaplane, ból itp moze tobie to pomoze, warto sporbowac;-) dawno juz sie nie kochalismy ale mowie wam skoro lekarz mowi ze jest tak nisko i porod lada chwila to moze go wykorzystam poki jest w domu i nie ucieknie na kolejna delegacje;-) im blizej i te zapewnienia to juz nie moge sie doczekac, juz bym chciala miec go przy sobie tulic i kochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa jeszcze troche:* Jak maly jest tak nisko to kwestia dni:* Ale Ci fajnie, normalnie zazdroszcze Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam płynu do higieny intymnej Nivea z ekstraktem z rumianku i kwasu mlekowego czy jakoś tak.. moze faktycznie on podrażnia jak go uzywam 4razy dziennie.. moze bede sie podmywac po prostu sama woda tylko albo z tym Tamtum Rosa sprobuje juz sama nie wiem... Tymbarkowa to korzystaj korzystaj.. Marcelek juz jest gotowy zeby przyjsc na swiat to na co czekać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa chyba wszystkie uciekly:) Ja ide cos do jedzenia zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIAK jasne ze sprobuj sama woda! od tych "swietnych zeli" czesto sie slyszy ze sie ma uczuclenia czy zapalenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co jestem do 21:00 potem uciekam na MOMENT PRAWDY i Tylko Miłość potem leci a potem do wyrka nyny.. a teraz myśle co na kolacje zrobić bogatego w witaminki hihi:) zrobcie na coś smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem kotleciki z kurczaka z pieczarkami i cebulka w marynacie z miodem:) Mmmm pycha, jeszcze z obiadu mi zostalo, ale to chyba raczej nie ma witamin:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniamm nie rób smaka na kotlety:P ja nie wiem co sobie zrobic chyba jajecznice zrobie bo nic mi sie nie chce innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrob sobie taka ze szczypiorkiem:):P Moj T wczoraj mi taka zrobil! Pycha byla:) Tak pojadlam ze na drugi dzien dopiero obiad to byl pierwszy posilek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi to glowke widac tzn twrzyczke cala tak? Dobrze widze czy sobie wyobrazilam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to zdjęcie buźki.. coś tam sie idzie dopatrzeć ale niewyraźnie...ale dał mi jedno żeby było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece z psiakiem bo za niedlugo MP leci:) a jeszcze kolacyjke musze zrobić buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak buzka to widac Gosiu dokladnie:) Fajna pamiatka! Kurcze teraz to mamy dobrze z tym. Dawniej to do konca nie wiadomo bylo czy bedzie dziewczynka czy chlopiec, nie mowiac o reszcie:) to chyba bedziesz spac z tym zdjeciem co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz po moim tasiemcu buziaczka widac i to takiego slodkiego;-) dziewczyny nadal mnie boli, ide zaraz wezme ciepła kapiel i sie poloze do lozka;-) kolorowych senków, buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja uzywam zelu z soraya lactisima czy jakis taki i pisze ze dla kobiet w ciazy i zatwierzdony przez towarzystwo ginkow. pojemny bo ma 400ml za chyba 14 zl iw ydajny bardzo nie podraznia delkatnie pachnie super jest. mam nadzieje ze jakisjs infekcji nei zlapie chociaz u mnei to tak jest ze raz sucho bardzo a raz mokro i śluz bezbarwny ale duzo wy też tak maiłyście no i ja juz w 16 tc powoli was gonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko piszecie . moj maly spi czekam na meza z kolacja i spac . tez uzywalam tantum rossa . nawet polozna mi polecila jak wychodzilam ze szpitala. uciekam . pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak ja jestem to wy pouciekałyście OOOLLL mówili że jakiś archeolog znalazł w Olkuszu monete z przed 400 lat czy coś i się podniecali tym:) Tymbarkowa a może Ty już rodzisz? Mnie też ostatnie badanie bolało. Ale to całkiem ostatnie, już na porodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Asienka dopisz się do tabelki i powiedz nam coś o sobie jak to z toba jest?? dzidzia planowana czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową kolezanke:) powiedz jak znosisz ciaze, jaka byla Twoja reakcja o niej? owpoaidaj i wpisuj sie w tabelke:) albo podaj miejscowosc i tydzien ciazy to któraś z nas Cie wpisze:) tak sobie mysle jak Michalek juz taki duzy i dalej bedzie tak rósł to ciekawe czy wejdzie mi w ogóle w ciuszki rozm.56 juz wiecej nie bede kupować bo jeszcze wyjdzie na to ze ani razu nie ubiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka a Ty nie strasz że Cie badanie bolało przed porodem.. bo ja dopiero 31tc a jak mnie ginek dzisiaj zbadał to aż zajęczałam, ale mówił ze dziecko nisko i musi się do szyjki dostać.. ale nieźle zabolało, teraz już nie boli.. ale ja i tak ledwo się poruszam heh:P kalika ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu na porod czekacie a mi tak sie dluzy nawet nei wiecie jak czekam na jakieś kopniaczki czy co kolwiek. Dzisiaj latałam troche po sklepach i mnei zaczęło kłuć w podbrzuszu nei wiem czy to od wysiłku czy normalnei macica sie odzywa a swoja droga to brzuszek juz mam duży nawet bardzo duży aha i ginek mi wyliczyl coś teraz ze jestem w 17 tc to ja już sama ne4i wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......38/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........30/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......14/17.10.09.......n ie wiem Asienka478......21......Koszalin........19/06.10.09......----------- WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Ulcia87..................7 maja..............idę do szpitala agusia333332...........8maj..............nie wiem olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu Gosiaak.................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie malenstwo moznapowoedziec ze planowane:-) wczesniej nie stralismy sie z mezem az tak bardzo dopiero od stycznia wziełam sie na powaznie wyliczyłam sobie dni płodne i trach jest teraz malenstwo:-) maz bardzo szcesliwy... tylko ciagle sobie zadawal pytanie jak to ie stalo???... wczesniej nie dało rady a teraz tak. malenstwo teraz troszke kpie ale nie cały tydzien temu dawał mi po palic:-) ciąze znosze ok, tylko wiadomo jak na poczatku wymioty... meczyły mnie przez nie caly miesiac ale na szczescie przeszło:-) przytyłam jak na razie nie całe 3 kg albo 3kg. brzuszek mało co widać lekko zaokrąglony wiecej jest tłuszczyku:-) we wtorek wizyta i sie mam nadzieje dowiem co będzie czy chłopczyk czy dziewczynka, chce miec chłopczyka:-) i mam takie przeczucie ale wszystko sie okaże:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×