Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

OLL tu u góry na forum masz takie coś jak PREFERENCJE tam się logujesz do swojego konta i tam masz potem takie coś jak STOPKA i tam wklejasz ten link i dasz POTWIERDZAM i juz bedzie cały czas:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest udalo sie ale fajnie:) Dziekuje:* jeszcze kwiatuszki musza byc koniecznie bo tak pusto bez nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i już - widzisz jakie proste :D:D a ja sto razy to samo napisałam ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kwiatuszki wiesz jak zrobić? Catarinka wcześniej mi pisała bo też nie wiedziałam... wpisujesz [ kwiat ] tylko bez spacji w środku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale glupol ze mnie:) ciesze sie jak dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ale będziemy teraz mieli okwiecone forum, same kwiatuszki- szkoda tylko że kolorów nie można wybrać i ze wszystkie niebieskie są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda:( A inne mozna np serduszka albo cos w tym rodz? Gdzie one to znalazly? Wiesz co ja to sie bardzo ciesze ze to nasze forum znalazlam bo to w sumie takie moje drugie zycie:) Jak sie nudze to napisze do was czy poczytam co Wy napisalyscie i od razu lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie OLL ja mam to samo, nie wiem co bym bez forum i bez Was zrobiła:) tak tutaj to nie mam zbytnio koleżanek tzn. być-są ale ta się uczy ta pracuje ta ma rodzine ta do chłopaka jeździ i żadna czasu nie ma-każdy w biegu a do Was zawsze można napisać, poradzić się, pośmiać i fajnie jest hihi kocham Was normalnie dziołszki :D a serduszka nie wiem jak sie robi.. może ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super... moze to nie jest realne wszystko ale ja uwielbiam tu siedziec:) moj T sie smieje ze mnie ze ciagle tylko kefeteria ale jakby sie tak nudzil w domu to by tez sobie znalazl zajecie:) A poza tym ja sie przywiazalam do Was za bardzo zeby teraz tak to zostawic:) JUPIIIII jak zrobilas? ❤️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ale sie usmialam z Twoich prob:) Ale to serce jak Ci sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"serce" w nawiasach napisz.. a te inne nie wyszły mi buuuuuuu :( Ja też się bardzo żzyłam z Wami. jak jechałam na tą majówke to jak tylko tam zajęchałam myślałam co tam u każdej z Was, jak się czujecie itp czy wszystko gra ale nie miałam jak się odezwać ledwo wytrzymałam te 4dni a co dopiero jak by mnie tak 2 tyg nie było.. jaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no a pozniej mam taka manie ze musze KONIECZNIE wszystko przeczytac i zeby mnie nic nie ominelo co napisalyscie:) Tez tak masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak- wszystko musze wiedziec nie omine ani jednego pościka:) hmm.. ciekawe czy są jeszcze jakieś... heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tak zostawiam:) Podoba mi sie:):P trzeba popatrzec na innych forach czy maja inne obrazki i probowac wpisac:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dupa nic już nie wchodzi :D hihi widzisz OLL do tego na naszym forum jeszcze wesoło jest :D:D Ja zaraz musze mykać z psiakiem bo już się ściemnia a potem mi się nie będzie chciało wyjść.. TYMBARKOWA a Ty coś wymodziła-pokaż?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj suwczek nie dziala, tylko sie znerwowalam;-( dziewczyny zamawialam duzo rzeczy dla marcelka od tych sprzedjacych i oni tez maja stelaze do tych baldachimow chyba za 16zł i za przesyłkę wtedy dopłacacie pare groszy;-) bylam w szpitalu dowiedzialam sie co i jak, wiec dla marcelka nie musze miec nic a dla siebie tylko pizamki;-) a wiecie co jest najlepsze ze zzo jest za darmo;-) jestem wsciekla troche bo misiek mial tylko podreprowac auto a wyszło az 700zł i to nie wszystko;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no nie ma nic innego bo patrzylam na inne fora:) Wszedzie tylko kwiaty i serca:) Ja tez ide dziewczyny, bo jakos oczy mi sie same zamykaja:) A tymbarkowa ma " w oczekiwaniu na synka 38t" O to chodzilo? Ej no u mnie tak goraco bylo a tu blyska sie chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z autem to tak jest- ja zawsze mówie że to "skarbonka bez dna" bo zawsze jakąś kaske trzeba w nie wsadzić, ale jak mus to mus- lepiej zrobić do porządku żeby było sprawne niż potem się wkurzać że ciągle coś się pierniczy. Tymbarkowa w tym szpitalu w którym ja będe rodzić też nie trzeba nic mieć dla maluszka i dla siebie też tylko piżamki no i potem ciuszki na wyjście dla dzidzi wiadomo i to wszystko też za darmo.. do tego znieczulenie dają za darmo. tzn. nie to zewnątrzoponowe jakieś czy jak to sie zwie, ale jakieś inne co podobno też pomaga i troche zmniejsza ból i nie jest szkodliwe ale ja tam nie wiem czy będe z tego korzystać- zobaczymy w praktyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oczekiwaniu na synka to ja mam od zawsze, a tez chialam miec taki kolorowy ale mi nie idzie;( nie przyslali mi jeszcze kodu aktywacji konta na maila;-( ide sie kapac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super tymbarkowa! A to co kupilas napewno sie nie zmarnuje:) Nie martw sie kochana my 2 dni temu odebralismy z naprawy i na poczatku mowili 400zl a wyszlo ponad 700zl ale moj T zbuntowal sie i tak dal im bez tej koncowki tylko 700zl:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja juz na serio ide:) Dobranoc brzuszki i mamuski:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w takim razie z pieskiem lecę a potem i tak tu zajrzę jak któraś będzie to się odezwę:) Buziaaaaaaaaaaaale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz zmiatam spac, zjadlam kawalatek cista truskawkowego - taki malenki ale jaki pyszny;-) kolorowych senków kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×