Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

anneczka wisi na cycku a jak zasnie zanosze go do lozeczka jak slysze ze placze daje cyca uspokaja sie i znow do lozeczka, w nocy moze spi ze 3-4 h;-) catarinka jak pojde do przychodni go rejestrowac zapytam sie wszystko co mi tylko na mysl przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa najlepiej sobie wszystko zapisuj, ja tak zrobiłam przed wizytą położnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa 88
Stałego ? Jeśli kogoś od kilku miesięcy można tak nazwać to tak .. Sama nie wiem co robić .. wszystko wskazuje na to ze Jestem w ciazy od ok 3 tygodni :-( Już mi nic nie pomoże ... nawet te cholerne tabletki 72 godzinne ehh... Nie jestem na to gotowa naprawdę, A jak myślę o tabletkach wczesnoporonnych to czuje obrzydzenie sama do siebie.Sama nie wiem co teraz jest gorsze .. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa 88
Jesli kogoś z kim się jest od kilku miesięcy miało być - Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa wez go do siebie do lozka, mowie ci jaka to wygoda. Ja mloda wziela juz po tygodniu bo chodzilam jak widmo, zmeczona i niewyspana. Jak spalam z nia w lozku to momentalnie sie poprawilo, trzymalam ja za raczke, karmilam kiedy chciala... mozesz sprawdzic czy ci lepiej, chyba ze maszmocny sen to wtedy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka dobry pomysl, bede zapisywala co mi tylko na mysl przyjdzie;-) moj marcelek spi juz od 53 minut, moge chwilke odpoczac i napisac do was, a raczej wypytac;( wiecie jak ja go mocno kocham, jest taki slodzki, a jakiw ielki jest, inne noworodki na oddziale takie miniaturecvzki a on odrazu chlop, miesci sie w 56 ale na styk, 62 troszke przy duze ale nie musze podwijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa 88
Co on na to ? Ciągle powtarza ze jest przy mnie itd..ale ja wiem ze on nie jest jeszcze gotowy by przyjąć na siebie tak ogromna odpowiedzialność :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko dzisiaj nad ranem go wizelam bo juz nie mialam sily wkladac do lozeczka, rozwalil sie na miejscu taty i spal dobre 40 minut i tez trzmal mnie za palec, a jaki silny jest i wiecie jak glowke sam do gory sztywno podnosi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaa 88 zrob dodatkowy test, tylko taki na ktorym sie wyswietla pregnant albo not pregnant. tam ciaze wykazuje juz 2 tygodnie po zaplodnieniu, jest drogi ale daje 100% pewnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co na to \"tatuś\"? Nie wiem co Ci powiedzieć, ja bym się nie zdecydowała na tabletki tylko urodziła... no i cieszyła sięz maleństwa. Co tak ardzo przeszkadza Ci w jego posiadaniu? Studia? Dasz rade, nie jedna tu studiuje, mieszkanie... ciężko no ale trzeba sobie radzić czasem kątem u rodziców, kasa... do pracy chłopak, jak dasz rade to i Ty.... Wiek? No trudno, kiedyś trzeba dorosnąć, Ty musisz teraz Nie martw się, dasz rade i za parę miesięcy spojrzysz na swoje dziecko i pomyślisz \"jaka ja głupia byłam że Cie nie chciałam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa 88
Na razie zrobiłam dwa płytkowe... Czy mogłabyś mi napisać dokładnie co to za test i ile mniej więcej kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaa 88 albo idź na test z krwi, do laboratorium, beta hcg to się nazywa i koszt ok. 20-30 zł, zależy od miasta, też 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa ja też spałam z młoda na początku, nie miałam później problemu żadnego, od 5 października przesypiała CAŁE noce w swoim łóżeczku... aż do ząbkowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam ci tymbarkowa ze dzieciaczki lepiej spia przy mamie:)Tylko co twoj powie na to jak wroci...:)Byl taki czas ze moj mezul spal w goscinnym bo sie nie miescil na lozku:)Teraz mamy lozko XXXL wiec i dla niego znalazlo sie miejsce:) On rzeczywiscie jest duzy:)jak popatrzylam na zdjecie to taki pulpecik:)bez obrazy oczywiscie, to tak w pozytywnym znaczeniu:) Slicznego masz syneczka:) Ja tez na poczatku nie moglam sie na Ole napatrzec, nie chcialam sie nia dzielic z nikim bo chcialam byc z nia non stop:)Tak wiec wiem co czujesz malenka:) A i nie mowilam wam kiedys ze wysypiac sie poki mozna...?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka kluseczka kochana malutka, a jak sscie piers to potrafi w oczka patrzec tak niewinnie;) a ma piekne niebsiekie oczka, pewnie mu sie teczowka zmieni ale sa slodkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa 88
Na pewno masz rację .. ale ja nie czuje się na to gotowa. Mam dość ciężką sytuacje. Kompletnie nie wiem co robic. To jest dopiero 3 tydzień ... :-( pogubiłam sie w tej swojej "dorosłości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaa 88 on sie nazywa CLEARBLUE, tylko musisz zwrocic uwage na to zeby byl z ta opcja ze wyswietla rezultat a nie pokazuje krzyzyk albo minusik. Nie znam ceny bo mieszkam za granica a tu jest inaczej... Nic innego ci nie pozostalo jak pogodzoic sie z tym, moze twoj partner okaze sie dobrym tata, dlaczego go tak skreslasz od razu. daj mu sie wykazac, skoro z nim jestes to znaczy ze musisz do niego cos czuc. Glupio ci bedzie pozniej jak urodzisz i spojrzysz w oczy swojemu malenstwu wiedzac ze go nie chcialas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa korzystaj z kazdej chwili bo dzieciaczki tak szybko rosna, co tydzien jakby inne dziecko....:)Zobaczysz, ze juz za dwa tygodnie 62 bedzie kuse, a pozniej to juz poleci migiem i bedzie rok:) Moj J byl taki zazdrosny ze ja karmie piersia ze on zaczal czytac Oli ksiazeczki i tak juz pozostalo ze wieczorami czytaja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja właśnie wstała i lata na golaska w łóżeczko:D onaa 88 rób jak uważasz, ja bym urodziła, sama nie miałam najlepszej sytuacji ale kochałam córcie od kiedy zobacz dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anneczka - maleństwo dokazuje, kopie dziś niesamowicie :) ale to dobrze. Czesto czuje jak ma czkawkę :) 9 czerwca usg - może się w końcu dowiem jaka płeć, chociaż w zasadzie już do porodu mi tak wiele nie zostało :) za dwa miesiące i tak sie dowiem czy córeczka czy synek :) W ubranka sie zaopatruję w uniwersalnych kolorach, chociaż nie mogłam sie powstrzymać i kupiłam jedną różową czapeczke i skarpetki, ale róż teraz modny, wiec nawet jesli bedzie synek to sadze, że nie obrazi się o ten babski kolor :D Już się nie możemy doczekać tego naszego smerfa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupowalam uniwersalne. Mialam i niebieskie i rozowe, ale przewazaly zolte i seledynkowe no i trafilam bo wlasnie wtych kolorach jej najladniej:)Zreszta na poczatku dziecko tak szybko wyrasta z ubranek ze w niektorych nie byla ani razu a juz byly za male:)dlatego nie kupowalam juz pozniej tak duzo ubran na 62 czy 68, bo sie nie oplaca. Od rozmiaru 74 to juz mozna poszalec bo starczaja na dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka kapiesz mala codziennie? Ola juz mnie dobija tym udawaniem indianina, wiecie jak, mowi ooooo i zatyka sobie dlonia usteczka. Normalnie oszalec mozna i to jeszcze domaga sie zeby ja ganiac na czworaka:) normalnie jakby jej sie guziczek wlaczyl, bo uczy sie wszystkiego momentalnie:)taki maly cwaniaczek, tylko patrzy co wlaczyc, co wyciagnac, co zepsuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dwa komplety (śpioszki i kaftaniki) w rozmiarze 56, trzy bodziaki w roz. 56, trzy bodziaki w roz. 62, skarpetki, dwie czapeczki bez sznureczków i dwie ze sznureczkami. i kilka ciuchów po innych dzieciach. nie wiem kompletnie co jeszcze kupić. nie chce nakupowac rzeczy, których nie użyje ani razu, ale też nie chcę żeby było za mało. te używane rzeczy to raczej tak w razie kiedy juz kompletnie nie bedzie w co dziecka ubrać, bo wiadomo są zmechacone i gdzie niegdzie poplamione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tymbarkowa jak tam twoj?Odnalazl sie w roli ojca?:)czy przezywa szok poporodowy?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka mój brat ma 8 lat, odkąd zaczął chodzić nie ma chwili spokoju, ma takie pomysły, że głowa boli, wszyscy się zastanawiamy kiedy przyjdzie czas, że się uspokoi i czekamy na ten moment z utęsknieniem :) tak więc raczej szybko spokoju mieć nie będziesz, a podejrzewam, ze Twoja Mala dopiero się rozkręca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaoke ja bym ci radzila kupic jeszcze ze dwa pajacyki na 62, bo w nich jest najwygodniej na poczatku. i rekawiczki niedrapki. No i recznik to jak najwiekszy bo dzidzia szybko przestaje sie miescic w taki z tym kapturkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak codziennie kąpie i przy każdej kupce wstawiam do wanny i myje tyłek to i ją tak trochę obmyje, zwłaszcza teraz jak tak gorąco to się poci i taki brudek się zbiera w fałdkach których ona ma sporo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka a moja dalej w tych ręcznikach z kapturkiem:) niedrapek w ogóle nie używałam, raz ubrałam bo niby trzeba... a weź, ściągnęłam szybciej niż ubrałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×