Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

No fakt, z nimi źle bez nich gorzej!!!! Wiesz u nas niby jest super, nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego faceta, ale czasem mi brakuje czegoś, no ale chyba narzekam......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi szczesliwa to u wszystkich tak jest:) Ale powiedz co to za zwiazek bez klotni?:) Moim zdaniem to wlasnie w TAKIM zwiazku cos jest nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja OOOlll:) No ale wiesz jak to jest pomarudzić czasem trzeba;) A jak tam mija popołudnie?? Ja właśnie pichcę obiadek, kurczaczka, najpierw piekłam w \"rękawie\", a teraz już na blaszce żeby się zarumienił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Trochę mało się ostatnio udzielam ale tak jak Wam pisałam te remonty pochłaniają a końca nie widać, do tego mama u mnie była na kilka dni także chciałam z nią też spędzić czas a nie wysiadywać przed kompem, niestety wczoraj już pojechała i teraz przyjedzie dopiero 22czerwca:) OLL dziękuje że tak się o mnie martwiz, bardzo miło mi się zrobiło jak przeczytałam że pisałaś o mnie:) Cieszę się że egzaminy masz za sobą i teraz już tylko czekać na ślub:) a jak córcia? szaleje coraz bardziej w brzuszku? szczesliwa87 a Ty co za smakołyki robisz na obiadek, mmm:) u mnie dzisiaj tylko frytki z sadzonym jajkiem:P nic mi się nie chciało robić. Aha i gratuluję zdrowego i dużego synusia. Mój w 30tc ważył 2,200kg a jestem ciekawa ile teraz będzie ważył hihi a wizyta już w czwartek:):) Tymbarkowa wiez już coraz ciężej mi chodzić, ledwo się tocze ale już bliżej niż dalej bo praktycznie za 3tyg już będe miała donoszoną ciąże i Michałek może wyskakiwać, a nie mogę się już tego doczekać. Z tego co czytam jak tam u Ciebie to zdaję sobie sprawę że ciężko będzie i nieraz zatęsknie za brzuszkiem ale dam radę- wiem to i nie mogę doczekać się kiedy ujrzę moje maleństwo!!!:) Marillon gratuluje synka:) Jak tylko będziesz miała czas napisz co i jak tam u Ciebie było bo my ciekawe jesteśmy:):) A co u reszty dziewczyn? Coś dawno 2face sie nie odzywała i olenka-malenka też cichutko siedzi... My właśnie jedziemy na SZKOŁE RODZENIA także wieczorem zajrzę i zdam relacje co i jak:):) Całuski kobitki Trzymajta się :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) My już po obiadku:) No mój maluszek spory, ale w sumie Gosiu przy Twoim to jeszcze maluszek, bo my w 33 tc i on ma dop. 2 kg, więc ja nie wiem skąd taki u mnie duży brzusio?? Pewnie mam bardzo dużo wód płodowych;) Ale co tam, najważniejsze żeby malutki zdrowy był, a póki co zdrowiutki jak rybka😍:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my na spacerek wyszliśmy i zaczęło padac;( jak pech to pech;( szczesliwa nie chce cie straszyc ale u mnie w dniu porodu wykryto wielowodzie i niby to jakos szkodliwie wpływa na maluszka, u nas na szczescie marcelus urodzil się zdrowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiecinki:) my już po szkole rodzenia... położna opowiadała o 3 fazach porodu i powiem Wam że jak tak tego słucham to dopiero do mnie dotarło że to już TUŻ TUŻ.. że już niewiele zostało ale mam nadzieje że nie będe miała az niewiadomo jak strasznego porodu i dam radę, muszę dla siebie i maleństwa:) W czwartek idę rano na pobranie krwi zobaczymy czy żelazo coś mi się poprawiło a potem na wizytę- znowu zobaczę mojego okruszka- o ile mogę go tak nazwać bo okruszkiem już raczej nie jest hihi:) A tu jakoś ostatnio cicho się zrobiło.. co z nami dziewczęta.. ??! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu u mnie brak czasu, marcelek wypelnia cale dnie i noce;) jeszcze troszeczke i sama zobaczysz;) nawet jak nie je to musi lezec przy piersi, chce czuc nasza bliskosc;) jest bardzo silny jak na 10-dniowe niemowle;) jak zlapie za cycka to z bolu wyje;) a pazurki mu rosna z mega predkoscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marillon gratulacje synka :) super ze sie odezwalas do nas . dzis znow w szkole :o, od myslenia to az glowa mnie rozbolala ;) wrocilam po 14 i pojechalismy z mezem na mecz :d gra w noge... teraz maly spiac i niedlugo do mycia . tymbarkowa super ze uciebie juz coraz lepiej i kazdego dnia do przodu :) ooolll nie ma co sie przejmowac klutniami , my potrafimy przez 2 tygodnie sie do siebie nie odzywac jak o cos pojdzie :o pozniej sie za to godzimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak Wam minął weekend? :) My dziś byliśmy u teściowej na Dniu Matki bo mojego w tygodniu nie było więc pojechaliśmy z życzeniami dopiero dzisiaj. Maleństwo cały dzień dokazuje :) Wierci się, kręci i rozpycha :) Odnośnie pytania Szczęśliwej o wybór imienia, to już od początku ciąży mamy wybrane :) Jeśli będzie córcia to Dagmara, jeśli synek to Gabriel :) Dziś zaczeliśmy 32 tc, czyli 8 mc :) Jeszcze dwa miesiące i zobaczę swoje Maleństwo :) Nie mogę się już doczekać. Zmieniam tabelkę :) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....35/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..32/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........26/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg agawerka.............2 czerwca..........wizyta Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg tymbarkowa.........5czerwca.........wizyta patronażowa u lekarza Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;-) ja juz od około 6 nie śpię, małym zajmuje sie tatus, ale po obiedzie wyjeżdza i zostaniemy sami;( wczorajsza kąpiel to był koszmar;( w wodzie mały był spokojny, uśmiechał się ale po wyciagnięciu tragedia, krzyczał, prężył się myślałam że serce mi pęknie, ale jak dopadł cycusia od razu sie uspokoił;) wiecie jak on się rzuca do piersi, czasami mam wrażenie że chce ją odgryźć;) mamuski czy wy podczas karmienia piersią też ciągle byłyśćie głodne, bo ja jem i jem ale waga i tak spada... mam nadzieje ze jak dzisiaj wybierzemy sie na spacer to nie bedzie padało, najgorsze jest to ze maly krzyczy w wózku dobre 15 minut zanim zaśnie i uwielbia jeździc po wybojach żeby nim podrzucało;) wiecie jest mi ciezko, ale naprawde warto dla takiego malego brzdaca, taki jeden uśmiech, chwycenie reki pozwala zapomniec o bezsennych nocach i stresie;) mam nadzieje ze to juz niebawem minie, ze nie bedzie ciagle tylko płakał, wiem ze jest zdrowy... bardzo potrzebuje bliskosci... marillion gratulacje kochana, pewnie sama nie masz na nic czasu, ale za niedlugo zacznie sie stabilizowac;) ooolll juz niebawem ślub;) a wiecie ostatnio rozmawialismy o naszym slubie;) ja zawsze chcialam taki wymarzony, bajkowy jednak dlugo by trzeba bylo oszczedzac a kredyt na slub nie wchodzi w gre i zaczynamy dochodzic do wniosku ze moze cywilny na Boże Narodzenie a za jakiś czas kościelny;) catarinko a jak u was z tymi planami o ślubie? szczesliwa kochana moj misiek czekał 6 lat zanim się oświadczył ;) na pewno czeka na odpowiedni moment, a wrażenia są niesamowite jak się to stanie z zaskoku;) dzisiaj nasz pierwszy dzien dziecka, a raczej dd Marcelka, chce mu kupic jakieś ladne spodnie na pewno dzisiaj beda rabaty w sklepach... kazdy z nas jest dzieckiem wiem i wam moje kochane zycze w tym dniu wszystkiego najlepszego!!! duzo sloneczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) A ja sobie dzisiaj pospałam do 10 ale co z tego jak w nocy oczywiście wstawałam chyba z 4razy do toalety - do tego nie mogłam znaleźć sobie odpowiedniego ułożenia do snu no i o 6 wyprawiałam męża do pracy więc w sumie tyle spalam co nic- ale trzeba się przyzwyczajać pomału bo przy dzidzi będzie pewnie gorzej ale co tam:):) Już mamy czerwiec dzisiaj wiec z górki mi poleci ani się nie obejrzę:) w czwartek idę do brata po łożeczko bo dostajemy w spadku- co prawda mieliśmy kupować sobie nowe, ale te remonty tak nas wydoiły że jednak wezmę używane bo zawsze to kilkaziesiąt złoty w kieszeni:) pościel będe kupowała w następnym tygodniu, gdzieś w poniedziałek wtorek więc myślę że po połowie czerwca już wszystko będzie gotowe i będzie czekało na mojego kochanego szkrabka:) A ja teraz piję kakaoooooo :D aa no i dzisiaj DZIEŃ DZIECKA więc kobitki wszystkiego naj naj naj :P :D i rozkręcać mi tu topik prosze tyle ile się da żeby nam nie umarł... a Catarinka coś długo się nie odzywa- co z nią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu doradzalabym nie kupowac poscieli bo na poczatku jest zbedna, a do zimy daleko. marcel spi na materacu z przescieradlem i jak jest chlodno to wkladam go w rozek a jak cieplo zakrywam kocykiem lub flanelka, z reszta noce spedza w naszym lozku w sypialni, zle zrobilismy go tak uczac ale on jest taki malenki i potrzebuje bliskosci i ciepła. kup tylko nowy materac;) a wlasnie jak remont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz może i prawda ze pościel zbędna chociaż z tego co pamiętam to i siostra i bratowa normaknie od początku używały.. a poza tym ja chce też do celów dekoracyjnych bo chce zeby baldachim ładnie wisiał no i ochraniacze w środku żeby były.. a pościel i tak się przyda na zime więc wole miec z głowy:) A remonty ehh ani nie mów- końca nie widzę.. jeszcze zostało położenie paneli w drugim pokoju ale stoimy z tym do soboty bo narazie z kaską krucho.. potem już tylko ułozenie mebli no i kupic jakąś sofe musimy a potem to już tylko sprzątanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzątanie ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:) Eh milo ze w koncu sie odezwalyscie:):* Tymbarkowa masz racje KAZDY usmieszek, kazde spojrzenie dzieciatka wynagrodzi wszystko co zle:* A jak podobaly sie Marcelkowi spodenki?:) Zrob fotke w nich, jesli w koncu je kupilas:) Gosiu pewnie ze pamietam:* I tabelke chyba bedziemy sobie zmieniac na zmiane:):P Bo na razie tak bylo:):P Remonty skonczone czy jeszcze?Ile Wam zostalo? Wiesz co? jak tak czytam ze Ty ciagle cos robisz to sie martwie... juz duzo Ci nie zostalo, to uwazaj na siebie:* Agusia slub juz za niecale dwa tygodnie:) Boze tak sie boje mowie Wam:) Ciagle jeszcze czegos nie mamy, ale tak sie nie moge doczekac!:) Jest wszystkiego tyle na glowie ze nie wiem za co sie zlapac ale jestem BARDZO SZCZESLIWA:) Szczesliwa jak \"klotnie malzenskie\"?:) Przeszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha KARAOKE imie Gabrys jest przesliczne:) Ale ciekawe co w koncu bedziesz miec:) A wiecie co moja Emilcia sobie wymyslila?:) Nowa zabawke:) Moj pecherz!:) Normalnie maly lobuz:) Bez przerwy po nim uderza i chyba sobie podusie z niego zrobila:) Dzisiaj to w wc w nocy bylam z 10 razy:):P no ale jakos nie potrafie byc zla, nawet jak boli:) Zreszta po co to pisze, zapewne tez tak macie ze nawet jak boli to sie cieszycie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, dzieciaczki Wy moje kochane:D Ja dziś jak dziecko spałam, tak mi się dobrze leżało nic nie gniotło nic nie bolało, tak do 5 rano, dopóki mój szkrabik nie postanowił pokopać mamy po żebrach, myślałam że padnę z bólu, za każdym razem się aż się prostowałam, żeby mniej bolało, nie zdawałam sobie sprawy że takie maleństwo ma tyle siły w sobie;) Ale już mu się chyba znudziło. Wiecie co, wczoraj mały kopał mnie cały czas w jedno miejsce, tak nad prawym biodrem ( z reszta cały czas kopie po prawej stronie nie wiem czy to normalne, ale tylko tam czuję jego ruchy-tzn po prawej stronie), szalał tam ostro, wypinał się no i wieczorem zauważyłam że mam kolejne rozstępy, takie aż krwiste, byłam w szoku... A już myślałam że skończy się rozrastanie:( OOOlll, Problemy małżeńskie można powiedzieć że minęły, w sumie to jak się szybko pokłóciliśmy to tak samo szybko się pogodziliśmy, no ale wieczorem znów było starcie tytanów;) Dobrze że zaraz przyszła noc i poszliśmy spać, takie godzenie lubię najbardziej:):):)😍 Idę dziewczynki wziąć się troszkę za sprzątanie, bo muszę w kuchni uprzątnąć, ale będę się do Was odzywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi to dobrze SZCZESLIWA:) A jesli chodzi o to ze Twoje malenstwo kopie z jednej str to jak dobrze pamietam to dziewczyny pisaly wczesniej ze tez tak mialy. Moze dziciatko tak jest ulozone, wygodnie mu tak i nie ma ochoty sie przekrecec:) Nie martw sie:* Moja Emilka tez caly dzien kopala w jedno miejsca jak juz napisalam:) Moze dzieciaczki mialy taki dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Mój dziś pojechał do pracy, znów sama, na szczęście już jutro wraca i będzie w domu codziennie :) Maleństwo dokazuje, ostatnio coraz częściej się zdarza, że kopniaki są bolesne, ale da się znieść. OOOLLL mam to samo z tym skakaniem po pęcherzu :) Pal licho jak to robi gdy jestem w domu, ale jak jestem poza domem a zaczyna skakać po pęcherzu to momentalnie chce mi się sikać i wtedy rozpaczliwie szukam WC :D Ale juz niewiele nam zostało, niedługo zobaczymy swoje Maleństwa :) Właśnie buszuję po stronkach kulinarnych i szukam jakiegoś dobrego przepisu na gulasz, bo mój sobie zażyczył a wczesniej nigdy gulaszu nie robiłam :) a chce żeby zjadliwy wyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOLL masz racje ja ostatnio trochę się przemęczam, duzo robie ale co zrobisz, jak robota jest a robić nie ma komu- staram się odpoczywać jak najczęściej a już niewiele mi zostało.. za 3tyg to ja już spokojnie mogę rodzic i nawet chciałabym troche wczesniej:) szczesliwa mój szkrab tez czesciej kopie z prawej niz z lewej.. z lewej tylko czasami a mówi sie że z prawej na chłopca z lewej na dziewzynke :P Nam połozna mówiła na szkole rodzenia zeby zapmietać właśnie po którym boku dziecko częściej kopie bo bedą o to pytać przy porodzie że podobno to ma jakieś znaczenie i żeby to obserwować od 34tygodnia hmm mój kopie po prawej zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ANULA:) Gratuluje i jesli chcesz sie do nas dolaczyc to dopisz sie do tabelki ktora jest na wczesniejszej stronie:) KARAOKE masz racje... jak sie gdzies wyjdzie to ciezko z siusianiem ale coz zrboic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Gosiak odpoczywaj JAK NAJWIECEJ! ANULA jednak ta tabelka jest na tej str:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja ostatnio mało się udzielam ale zaglądam cały czas. Nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz tu pisałam. No więc u nas klima założona, dwa dni się P męczył, ufff miałam sprzątania bo nam syf z wentylacji na mieszkanie wyleciał:( Pisałam wam już chyba że kupiłam sobie rybkę http://images50.fotosik.pl/135/f0d3ebcb09682bdf.jpg No i z takiej jednej rybki w małym akwarium zrobiło się duże akwarium i dużo rybek:) Mamy już łącznie 24 rybki, 9 różnych gatunków:) Tak więc na głowie mam teraz jeszcze rybki ale fajnie jest:) Dzisiaj jedziemy znowu po jakąś nową:) P się na to napalił bardziej chyba niż ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis juz bylam na zakupach z kuba i to takich wiekszych bo jak na zlosc wszystkiego brakuje :) Maly juz doczekac sie konca nie mogl i zaczol pod koniec rozrabiac. na obiad planuje zrobic zapiekanke z miecem mielonym :) ostatnio bardzo wychwalana przez was wiec mam nadzieje ze mi sie uda . po za tym witam nowo kolezanke :) 7 tydzien, pewnie dopiero sie dowiedzialas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj robiłam bigos z młodej kapustki i dzisiaj jeszcze go mamy, i dzwoniła moja mama że robi kotlety rybne bo tatko był na rybach i nałapał i pojadę jeszcze do niej bo uwielbiam je. Tą zapiekankę to ja też robiłam i albo trzeba ugotować wcześniej ziemniaki albo dużo dłużej piec. Mi nie smakowała za bardzo. Dora była tak ogólnie ale nie mój smak, wole makaronowe zapiekanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zapiekanka wyszła super. Tylko że ziemniaczki cieniutko pokrojone, pod przykryciem i nie 50 min, ale jakąś godzinkę i 15-20 minut, ale nie gotowałam ziemniaczków nic a nic!!! Również witam nową koleżankę:) Moją imienniczkę z resztą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×