Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Ja ruchy tak samo jak Tymbarkowa czułam od bulgotania przez kopniaki do rozpychania. P mi właśnie marudzi że na kafe tylko bym siedziała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka ty taka chudziutka jestes wiec nie powinnas miec prblemu teraz wszedzie takie male ciuchy szyja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem z bluzkami bo w cyckach sie dopiac niemoge a na barkach odstaja;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to chyba nie dzidzia i mi se przywidziało ale nic czekam mysle ze neidługo powinno coś ruszyć. Narazie pisze parce to znaczy poprawiam i dopisuje bo chce to wreszcie oddac bo muszer sie uczyc na koła i sesje. No ale jak złapie troche oddechu to wypełzne na miasto :) kupic sobei kiecke bo ide na wesele koncem czerwca i nie mam w czym isć bo j amiałam same obcisłe kiecki i teraz nie leżą dobrze albo są za ciasne w cyckach i brzuciu i za bardzo opinają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taki problem ze w biodrach jestem rozmiar 36 a w piersiach 38 i co?zawsze musze kupowac 38 i popawiac na dole...No al emoja mamusia to potrafi wiec mnie zawsze ratuje:) Ja poczulam pierwsze ruchy w 16 tygodniu ciazy:)tak wczesnie bo chuda bylam, takie pukniecie dwa razy no i pozniej to juz coraz czesciej. uwielbialam wieczorami klasc sie na plecach i czekac na to ''pukanie'':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka najgorsze to chyba przy sukienkach jest;( ide wziasc cieplutka kapiel i sie poloze do lozka, obejrze ycd i pojde spac w oczekiwaniu na mojego duzego i malego miska;) kolrowych senków kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Tak mnie dzis-nie piszcie,ze od rana zaczela miednica bolec,ze trudno mi bylo isc po ulicy.Wczesniej nie odczuwalam jeszcze ciezaru malej,hm.............a tu jeszcze 6 tygodni-mam nadzieje,ze sie szybciej nie wykluje bo sie chyba powiesze-20 czerwca mam ostatni egzamin na studiach a termin mam na 2 lipca. Prosze Was dziewczyny-nie piszcie ,ze sie nudzicie?Jak mozna sie nudzic?Moj Tata zawsze powtarza,ze madry i wartosciowy czlowiek NIGDY sie nie nudzi-wiec nie nudzcie sie-to wg mnie w pewnym sensie grzech,ze tak to nazwe:)No tak-grzech gnusnosci.Pozdrawiam w mily ten wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe-odnosnie rozmiarow to ja mam na odwrot jak Ty Aneczko-gora 36, dol 38:)Z tym,ze mam wielki problem z doborem ciuchow bo mam 180 cm wzrostu i przewaznie problem jest z dlugosciami nogawek i rekawow-Vero Moda i Terranowa robia dla mnie ciuchy bo dlugie:) PS-nie sadzicie ,ze wiekszosc dzieci po urodzeniu jest brzydkich-wygladaja jakby byly rozmoczone:)Wlasnie przegladalam fotki Aneczki i Olcia jest sliczna,czego nie moge powiedziec o niej zaraz po urodzeniu:) Moj jeden kumpel powiedzial,ze sie przestraszyl jak ujzal swojego synka po urodzeniu,maly ma teraz 2 lataka i jest chyba najladniejszym malym chlopcem w Gdansku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam, byłam, przymierzyłam.... i butów nie kupiłam:P Ale białe rybaczki owszem, ładniejsze niż tamte i dałam tylko 70zł a nie 220zł jak tam chcieli:P Młoda już lula a my czekamy na pizze...mmmmmniam Versus hihi a no małe dzieci to takie stworki ale czy ja wiem czy brzydkie? Fajne takie:D ;) Ja jak teraz widzę zdjęcia młodej to mówię że potworek ale w tedy jak ją zobaczyłam pierwszy raz... aj przepiękna była... i jak spała w szpitalu koło mnie:) Oczu nie mogłam oderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze chciałam napisać do kozaki NIE KUPUJ TERAZ SUKIENKI!!!!! Ja kupiłam 2 tyg przed weselem i to troszkę luźna była, na wesele ścisła mi już brzuszek i nie ubrałam! Niby różnicy nie widziałam a jednak nie dało się ubrać:( Kup max tydzień przed i to jak najbardziej uniwersalną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ale te wasze dzieciaczki sliczne sa:) A po urodzeniu takie slodkie i malenkie byly:) Catarinka ja tez jadlam pizze tylko ze zdecydowanie za duzo i teraz sie ruszyc nie moge:):P Kozaki ja na poczatku czulam tez tak delikatnie jakby mi cos w brzuchu przeskakiwalo:) Ale to bylo takie delikatne ze czulam w sumie tylko jak reke przylozylam. A pozniej coraz mocniej coraz mocniej i teraz Emilka szaleje jak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Ja dzisiaj melduje się jako pierwsza :P Ale mi się wstawać nie chciało ehh ale cóż jak trzeba.. właśnie jem śniadako i zaraz bedę się szykować na tą wizytę- o 7:40 mam autobus:) Jak tylko wróce zdam relacje, trzymać kciuki żeby oki było... No to buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosiu:) Witam dziewczynki!!! Oczywiście za powodzenie wizyty i mimo wszystko pozytywne rozpatrzenie wyników badań trzymam kciuki:) Ja wczoraj miałam straszny dzień, nie wiedziałam w co ręce włożyć tyle roboty, i pranie i sprzątanie i obiad, tyle się jakoś na raz zwaliło, jeszcze wieczorem z Karolem byliśmy w Realu na zakupach:) Wczoraj przyszła moja sukieneczka,którą zamówiłam na allegro http://www.allegro.pl/item635316273_sliczne_sukienki_ciazowe_nowosc_xl_xxl.html szczerze mówiąc spodziewałam się mniejszej, bo ta jakaś taka duuuża, w sumie zamawiałam rozmiar xl, bo ostatnio jak zamówiłam l to musiałam wymieniać, a ta xl i jest tak strasznie duża, ale mi się bardzo podoba:) Idę dziewczynki się jeszcze położyć na godzinkę:) papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. Ulcia87...........21........Wysoka........Zosia......... .....11.05.2009r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. tymbarkowa....21.....Szczecin.......40/25.05.09......S -Marcel 2face............22......Białystok.......31/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....33/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........30/21.07.09.....C- Anita/Nina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........32/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..30/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........24/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......16/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e tymbarkowa...........21maj........wizyta, jak zdążę szczęśliwa87..........30maj...........wizyta+ogólne badania krew mocz, coombs kozaki_87.............2 czerwiec.....wizyta+usg Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostały nam 63 dni do planowanego terminu porodu:) A może jednak szybciej mój syn zawita na ten świąt, da prezent mamie na 22 urodziny:) Mój kochany szkrab:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! maz mnie obudzil z rana terz spac nie moge. kuba spi jeszcze :) gosiu ladna sukienka i napewno bedzie dobra:) widze ze weszlyscie na temet butow i ogolnie ubran. ja mam tylko kilka par ulubionych a reszta lezy na specjalne okazje;) co do ubran to 38 gora i dol . wiekszych problemow nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki ja już po wizycie:) Gin nawet mnie nie badał tylko zobaczył te wyniki. I nie było się czym aż tak stresować- do najlepszych owszem nie należą bo są to jakieś bakterie ale mam się tym nie martwić i być spokojna- dostalam leki i mam brać. Następna wizyta tak jak była umówiona na 4czerwca i potem już co 2 tyg bedziemy chodzić. Na wadze +11kg, położna mnie chwaliła że super z wagą hihi:) no i proponowała mi szkołe rodzenia.. jest 5 zajęć po godzince i ona rusza z nową grupą już we wtorek- całość kosztuje 100zł i mówiła że dużo dziewczyn chwali sobie szkołe rodzenia, a ja też dużo ostatnio o niej myślałam i chyba się zdecyduję. Jeszcze porozmawiam z mężem i mam do niej w sobote zadzwonić:):) A teraz piję kakao i wcinam pączki z marmoladą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co gosiu idz na te zajecia 100 zl to nie pieniadze a napewo ci sie podczas porodu przydadza rzeczy ktorych sie tam nauczylas :) dobrze ze to nic powaznego . leki zrobia swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;* sukienka bardzo ładna i wygodna, mam podobną;) gosiu i po co sie stresowałas kochana? co do dzieci wszystkie sa piekne nawet te \"brzydkie\" sa najpeiknjiejsze na calym swiecie;) mam pytanie czy czop sluzowy moze odchopdzic na raty? cos odpadło w poniedziałek i dzisiaj znów ale bylo wielkie i podbarwione krwią, przepraszam ze tak ze szczegółami, ale nie mam sie kogo o to zapytac;( na szczescie moj misiek jest w domu i jestem o wiele wiele spokojniejsza;) dzisaj na 17 mam wizyte, wiec sie wypytam co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, my też już nie śpimy. Młoda jak zwykle sobie gra:P A ja idę zrobić sobie tościki:) Was pewnie nie ma to sama z sobą pisać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja:) Szczesliwa ladna sukienka, tez o niej myslalam:) Tymbarkowa nie moge Ci pomoc bo nie mam pojecia jak to jest, trzeba gnebic mamuski niech powiedza jak to u nich bylo...:) Gosiu wiedzialam ze wszystko bedzie oki:* Ciesze sie bardzo:* Ja zaraz wychodze na miasto w poszukiwaniu butow, a wieczorkiem na przymiarke... Boje sie jak...:) Milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×