Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Dziewczyny naprawdę nie warto się przejmować, kto by to nie był ma pewnie satysfakcje z tego że my się denerwujemy i oskarżamy siebie nawzajem. Puki kafe jest forum otwartym i nawet IP nie rejestruje nie mamy wpływu na to. Trzeba konsekwentnie zgłaszać posty pomarańczy do usunięcia i nie odpisywać, nie reagować, a najlepiej to nawet nie czytać tego co ona pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że gorąco było :( byłam u szwagierki i troszkę zmokliśmy ... może być to babyboom konta tam nie mam ale mogę założyć :) a propo to nie można tak szczęśliwej oskarżać może to nie ona tylko ktoś inny spoza forum... to jak zakładamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak załozycie jakiś nowy topik na innym forum dajcie tu znać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja przejrzałam tamte inne ale sama nie wiem, jakoś nie widzą mi się zbytnio. Ewentualnie możemy zakopać topór wojenny, nie oskarżać się na wzajem, zostać tutaj i olewać za każdym razem pomarańczową szmatę. Zgłaszać do usunięcia i nawet nie odpisywać żeby nie kłócić się. Może w tedy jej się znudzi. Ona i tak jest nikim więc nie ma sensu liczyć się z jej zdaniem. Ale jakby jednak któraś znalazła coś fajnego to mogę przejść... jednak jak widać wszędzie syf, a ja się nie znam zbytnio na tym gdzie można spokojnie pogadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej dziewczyny :) czy jest ktos na forum bo mam pytanko troszke nie zwiazane z tematem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkk
cisza!!! matki polki sie obrazily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
a wiec mam nie pytac...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nouvelle
a nie uważacie że to trochę za wcześnie na dziecko? jestem z rocznika 87 i nie planuję dziecka w ciągu najbliższych 3 lat.... wiadomo, że wszystko się może zdarzyć, pewnie jeśli się okaże, że wpadniemy to będę się cieszyć:) podziwiam Was za to, że dajecie radę być mamami w tak młodym wieku:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieśta som
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!moze Wy mi cos powiecie.Sprawa jest taka: Ile-dla sadu wynosi miesieczne utrzymanie noworodka? Tato mojej dzidzi ma juz jedno dziecko-17 letnie i wiem,ze na nie placi 600 zl miesiecznie + 100 zl zabiera komornik.Czy to,ze ma juz jedne alimenty moze miec wplyw na wysokosc tych dla mojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma wpływu, choćby narobił ich 10 to i tak będzie musiał płacić ile się należy, ale ile to już nie wiem a poza tym zmieniłyśmy już forum Verus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialas odejsc
szczesliwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialas odejsc
szkoda, ze nie jestes konsekwentna :O skoro juz zrobilas takie HALO z odejscia to trzeba bylo sie tego trzymac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego pajaca powyżej
miałaś odejść - a co cię to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialas odejsc
widze, ze sama jedziesz na pomaranczowo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty matka
matki odeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:* Ja niestety nie bardzo wiem o co chodzi w tym nowym forum co sie przenioslyscie i ta str nie chce mi chodzic za bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×