Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihahaha

___podobają się Wam takie zaproszenia?___

Polecane posty

Gość małazagudniona
one ladnie wygladaja TYLKO na foto.. widzialam je w realu bo takowe dostalam.. i uwierz mi one nie sa tak rewelacyjne jak tu na zdjeciach! ... tylko kosztuja majatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają :) A czy kosztują majątek? -wątpię.Widziałam droższe,zwykłe,bez bajerów. Zawsze można zamówić 1sztukę i ocenić czy warto kupić czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooooora
hm pomysl jest niezly, tez chce swoje wydrukowac na kalce, natomiast ta grafika jest banalna i kiczowata, ladne trzcionki, ale te serduszka i zdjecia zakochanych pachna jeleniem na rykowisku, jesli wiecie o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooooora - trochę subtelności w krytyce jesli łaska. Nie każdy musi miec tak wyrafinowany gust jak Twój. I piszę się \"czcionka\" nie \"trzcionka\". Do AUTORKI - pomysł fajny. Ja widzialam z kalką \"na żywo\" i akurat jedne były ładnie wykonane inne nie, natomiast tak jak ktoś Ci tu radził może zamów jedno, będziesz mogła ocenic wygląd, wykonanie, jakość papieru - pomysł jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihahaha
przesyłka ponizej 20 szt wynosi 70zł :O więc odpada zamówiene próbki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wysyłce nie czytałam :) Ale rzeczywiście sprzedawcę musiało w głowie nieźle podgrzać by dawać taką kwotę za przesyłkę :D Można też spytać się osób które u tej osoby zamówiły owe zaproszenia ,jednak gusta są rożne więc wątpię by Tobie coś to ułatwiło zadanie :) Albo poszukaj gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotczar
.... zrob swoim gosciom mila niespodzianke i podziekuj im uroczym gestem za przybycie na wyjatkowa uroczystosc - Slub , Chrzest, Komunia, Rocznica, Jubileusz, Urodziny, Studniówki, Bankiety i inne. Podaruj podziekowanie z aktualnym zdjeciem, wydrukowanym natychmiastowo, zanim skonczy sie impreza!!! Moje podziekowania to oryginalne wzory i doskonalej jakosci materialy, dzieki czemu zachwyca swym urokiem, stajac sie wspanialym i milym gestem podziekowania dla przybylych gosci. informacja - fotczar@go2.pl - GG 13280951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooooora
do Polki: masz racje Polko, powinnam sie hamowac, jednak ta anonimowosc rozbestwia. Przepraszam, jesli autorka poczula sie urazona, ale taka jest moja opinia. Slowa moze za ostre, ale idea jedna: nie podoba mi sie grafika, pomysl fajny ale drukowane tam zdjecia nie przypadly mi do gustu. Ale oczywiscie ma sie podobac Mlodej Parze. Z drugiej strony skoro ktos pyta to znaczy ze chce poznac opinie innych. Chyba nie po to pytanie zostalo zadane abysmy sie tu calowaly po tyleczkach. Pozdrawiam i dzieki za czcionke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiem ze wedlug mnei sa za bardzo przesadzone i jakies takie odpustowe.ja gustuje w bardziej szykownych i eleganckich i takie tez mialam:) ale oczywiscie kazdy ma inny gust... ale jesli ci sie koniecznie podobaja to zamow kilka i pomysl komu moglyby sie takie spodobac.mysmy mieli kilka rodzajow zaproszen i nie zalujemy:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O gustach sie NIE DYSKUTUJE
Gepi, skoro o gustach sie nie dyskutuje to skąd wiesz, że Twoje były takie doskonałe i \"szykowne\"? Na pewno znalazł sie ktos kto uznał je za beznadziejne tylko Wam tego z przyczyn oczywistych nie powiedział, w końcu przecież gusta sa różne. A najwięcej o nich dyskutują własnie Ci, którzy najpierw sie nagadają, zjadą kogoś, a potem dodają \"ale o gustach sie nie dyskutuje\" To po \"HA \" dyskutujesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.2.o
ta firma ma w ogóle łądne rzeczy, zwłaszcza zawieszki na alkohol mi się podobają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×