Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łabędziembyć

__jak skopiowac suknię ze strony emmi mariage?__

Polecane posty

Gość łabędziembyć

kurcze chybga mają jakąś blokadę, czy cuś, bo nie mogę skopiować zdjecia, zęby wydrukować. A swoją droga, czy myślicie, ze duży biust bedzie sie dobrze prezentował w takiej sukni? chodzi o kolekcję 2009, strona 4, model brylante, w prawym dolnym rogu http://emmimariage.pl/index2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprostszym sposobem na skopiowanie jest ten: 1. naciskasz na klawiaturze alt i prt screen 2. wklejasz do painta 3. ucinasz to, co jest Ci niepotrzebne 4. zapisujesz obrazek (np. na pulpicie) Strona jest zrobiona we flashu, dlatego nie da się skopiować zdjęcia. Ewentualnie zajrzyj tutaj: http://www.modena-salon.pl/17,342,kolekcje.html Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabędziembyć
dziekuję :) a myślicie, ze będzie ta sukienka pasowac na naprawde duzy biust? myslałam o doszyciu cieniutkich ramiaczek w tej spodniej warstwie przy dekolcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że ramiączka mogą trochę popsuć efekt. ale z drugiej strony jak masz się czuć niekomfortowo podczas tańców to może warto w nie zainwestować? ja mam do mojej sukienki dopinaną szelkę na szyję. do kościoła pójdę bez niej, a na taneczne szaleństwa dopnę. może to jest jakieś rozwiązanie dla Ciebie? w kościele jak będziesz stała to sukienka na pewno się nie zsunie. oni je doskonale dopasowują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabędziembyć
ile taka sukienka kosztuje w salonie, wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj katowiczanka
jak Cie ślicznie proszę zrób mi też tak tylko ze zdjęciem ze strony 3 , pierwsza od prawej w górnym rzędzie (z tych 6 okienek) model tuscany Bardzo dziękuję z góry , ja jestem totalny matoł komputerowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dobrze o tym wiem
duzy biust to sie z tej sukienki wyleje po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalam w emmi mariage z kolekcji 2008 suknie i sadzac po ich cenach ta bedzie kolo 3 tys zadzwon albo napisz meila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pięknie
Ci dziękuję , masz serducho ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×