Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Facecie naukowcu - samymi badaniami niczegoi nie zwojujesz. Ciągłe wypytywanie jedynie sytuację zagęszcza, a wyjścia z niej nie widać... Chyba, że te informacje potrzebujesz do pracy swej, życia lub tak one na ciebie działają... jak plachta na byka lub nowa planeta na Wolszczana. Masz więc: ja lubię się onanizować w pewnych miejscach publicznych, a robię to tak, zeby nikt nie zauważył - to jeszcze bardziej podnieca. Nie muszę z tym się afiszować, mogę robić to wolno i delikatnie - wtedy trwa to dłużej i jest równie miłe. Nie musę zdejmować majtek, ani wsuwać sobie tam ręki. Kobiety są tak zbudowane, że z delikatną jednie pomocą mogą czuć się bardzo milo. Nie muszę nawet kończyć... Chyba, że... właśnie T powie Ci więcej choć jest mężczyzną. Wtedy mam wypieki :) Szepcząca mów do mnie szeptem, dotykaj mnie opuszkami palców, pocałuj... Nie kończ, niech to trwa całą wieczność. JCD - nie miałaś ochoty tego kolegi o ...coś poprosić? sc jest jedynie na początku dnia - wpada na chwilkę, napisze coś i znika jak wiatr zoatawiając na policzkach czekających kobiet tumieniec i rozwiane włosy. Nieładnie tak z kobietami postępować mój drogi. T - dla Ciebie nic teraz nie mam - wszystko powiedziałąm zCi rano i napisałem tutaj. Chyba zawiedziaony nie jesteś... Moje drodzy dziś idę sobie gdzieś i wrócę jutro wieczorem więc nie będę obecna. Mam nadzieję, że cały niedzielny poranek spędzę na czytaniu Waszych słów... Już za nimi tęsknię. A wieczorem w niedzialę. Och te gazety będą miały co pisać w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starczy Si Dałaś mi do myślenia o Tobie przez cały weekend. Miłej zabawy Ci życzę, mam nadzieję, że choć czasem o nas pomyślisz. Ja chcę - to co opowiedziałaś.... będę bardziej przyglądał się koleżankom z pracy. Szepcząca - chciałbym się z Tobą znaleźć w sytuacji bardzo intymnej, bardzo, bardzo, może na początek telefon? Czuję włosy krótko obcięte, ale się przyzwyczajam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcząc cicho - bardzo pragnęłabym byś była ze mną na spotkaniu. Si_sliterii i Ja chcę są doświadczone i nastawione na technikę, a Ty chyba bardziej jesteś do mnie podobna. Czy możesz jak i ja być na biało? I bądź koniecznie proszę. Nie musisz mi poświęcić całego czasu oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Ja chcę... wtedy mogłabyś być ... niebezpieczna... Będę jutro o 5, ciekawe czy Si będzie miał siły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie Ja chcę - nie dam rady niestety (mam niedobra sytuacje w domu) i z chcęcią bym sie do ciebie przeniosl ale niestety, nie jest to tylko mój członek i sperma w dodatku we śnie ty6lko) Bardzo żałuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Szepcząc cicho jednak tych kilka literek sprawiło, że w jednej chwili spłynęło ze mnie zmęczenie całego tygodnia; cała monotonna, szara codzienność.Ale teraz w powietrzu rozbrzmiał cichy sygnał ,rozjarzył się magicznym, błękitnym blaskiem.Stoisz przede mną odwrócona plecami ,patrzysz w stronę gwiazd .Nie wiem o czym myślisz o czym marzysz .Cichutko więc podchodzę ,obejmuję dłońmi twe ramiona i delikatnie składam pocałunek na twej szyi. Anecia na biało pięknie będziesz wyglądać ,myślę że świetnie będziesz się czuć w naszym towarzystwie ,pisz więcej. JCD poczułem się jakbym cię podglądał ,dreszczyk po moim ciele przepłynął ,podniecenie i niespokojne myśli będą teraz krążyć w moim śnie albo nie będę mógł zasnąć. si_sliterii - bardzo ładnie że utrzymujesz tutaj porządek jakis tam facet dziwnie podchodzi do niektórych spraw jest taki techniczny (a tak mi się skojarzyło) niech czytają może inaczej będą podchodzić do tego tematu. trenujący - oby sytuacja się wyklarowała przed spotkaniem ,chyba mnie samego nie zostawisz. slipki są nowe ,świeżutki zakup .całe czarne z przodu wygląd kelnera ze śmieszną muszką a z tyłu tylko dwa paski i gołe pośladki widać. raz tylko zostały wystawione na pokaz za namową kilku znajomych pań oczywiście ja w roli głównej ,podobały się ale jak chciały mnie klepnąć w tyłeczek pewnie w żartach to uciekłem i zawstydzony i więcej ich nie ubrałem.może teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś trochę smutny nastrój zapanował, brakuje iskierki uśmiechu. Pozwólcie, że ją Wam poślę... Aneto cieszę się, że chcesz, abym w tej ważnej chwili była z Tobą. Będę patrzyła tylko w Twoje oczy, aby opuściły Cię wszelkie wątpliwości, obawy...moje dłonie na Twoich ramionach będą dodawać Ci odwagi, koić drganie niepokoju. chcę, abyś odczuwała spokój, całkowitą pewność siebie, dreszczyk przepowiadający nadchodzącą przyjemność...Niestety, nie dla mnie biel. Nie chcę pokrzyżować planów Si. Poza tym, jak napisałam wcześniej: biel tylko z konieczności, jaką jest niekiedy wierzchnie ubranie. JCD pewnie już oddałaś się w objęcia Morfeusza. Gładzę Twoje uśpione ciało myślami. Chciałabym, aby mój dotyk Cię obudził i byśmy mogły razem korzystać z tego przebudzenia... Trenujący mam nadzieję, że nowy dzień poprawi Twój nastój:) jeszcze tylko dwie i pól godziny zostało do Twojego treningu... ZC wypatruję spadającej gwiazdy chcąc wypowiedzieć życzenie, ale wszystkie pochowały się przede mną:( Zawieszona w czasoprzestrzeni trwam w nirwanie...Twój pocałunek wyrywa mnie z niej. Przywieram mocno swoim ciałem do Twojego. Dzikie żądzę przeganiają myśli po mej głowie...Chciałam poczuć jak robisz się coraz twardszy na moich pośladkach. Byś posiadł mnie szybko i mocno...Ale przypominam sobie, delikatność Twojego pocałunku. zróbmy to dzisiaj inaczej. Pieść mnie tak, jakbym to miała robić po raz pierwszy...Oddam się Tobie całkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam za troskę. Dziś już lepiej. W końcu każdy może mieć taki dzień ;) Ale widzę, że późnymi nocami zaczynają się rozmowy... To bardzo ciekawe. Dziś rankiem Sz nie miałem sił by trenować - w końcu choć raz trzeba się wyspać... Za to widzę, że z sc (nigdy w życiu samego Cie nie zostawię Przyjacielu w trudzie źycia) dobrze się zabawialiście . Trochę mu zazdroszczę, ale wtedy na bok się przewracałem. Ja chcę - ja ciebie też jako przyjacółkę traktuję, wiesz jaką zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trenujący cieszę się, że dzisiaj jest już lepiej. Chociaż tym brakiem treningu czuję się lekko rozczarowana ;), bo zasypiając myślałam o tym, że niebawem wstaniesz, aby odbyć codzienny rytuał. Odpaliłam nawet filmik, aby popatrzyć przed snem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam 18 lat Jeśli potrafisz całować moją szyję delikatnie, czule i namiętnie a oprócz tego masz długiego i grubego penisa pozwolę CI na wszystko co chcesz... * Lubię ostre rżnięcie w pizdę i w dupę ... * mocne klapsy w dupę... * czuć Twojego penisa mocno i głęboko w gardle z jak ruchasz mnie w buzi... *Uwielbiam drapanie, wiązanie , bicie , bluzganie, duszenie , cięgnięcie za wlosy... * a najbardziej mnie rajcuje i dostaje mega orgazmu kiedy wkładasz mi całą rękę w pizdę ... Uwielbiam przemoc i ból ... TRENUJĄCY MASZ OCHOTĘ POTRENOWAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelino dziękuję ale nie chcę. Wolę delikatne pieszczoty i szepty szepczącej. Nie masz szans w porównaniu. To szkoła 5 rano. Może się czegoś nauczysz, jeśli studiować będziesz uważnie ;). Mi też brakowało chyba czegoś... dziś... Muszę trening odbyć w czasie dnia, albo dwa. Poinformuję Cię o tym bezzwłocznie, może podeślę jakieś zdjęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniłem dziś o Tobie szepty słyszałem w głowie, czułem miękkie ciało przy boku, twarde sutki i pragnące uda... Gorący oddech i ciało pragnące. Dookoła było gorąco i powietrze gęste było. Musiałem wchodzić i wychodzić a sen coraz bardziej napęczniały się stawał... Rozumiesz, że nie mogłem z niego wyjść by trening przeprowadzić. O wiele więcej dało mi \'dospanie\' go do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się śniło dziś pole po którym chodziłam w białej bieliźnie. Chyba kogoś szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi kartami to może być ciekawe, ale jeśli się trafi uderzeniem biczykiem w jąderka to ja się wypisuję ;) Natomiast wibrator i żołądź? Nie wiem, nie wiem... Aneto czy pole to było duże? Zabłądziłaś na nim? A trawa... wilgotna była? A ty byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam Trenujący ;( Ale to był miły sen. Sądzisz, że mógł mieć coś wspólnego z naszym spotkaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Aneto. Takie pole ma wiele znaczeń, a szukanie na nim kogoś jest właściwie proste do wytłumaczenia. Twoja podświadomość wysyła Ci znaki czego oczekujesz... Chciałbym był bym to ja, by trawa była wilgotna i ty także ;) Ja chcę mam nadzieję, że humor Ci się poprawi, zaspokoisz sie i będziesz zadowolona (połowicznie choć) - zrob to w sposób jaki lubisz najbardziej. Skoro jesteś w domu sama - możesz pofolgować sobie. Ja niestety nie będę wieczorem z Wami - wiosna przyszła i wychodzimy na cały wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dla ciebie Ja chcę zonanizowałem, byś nie była sama... długo trwało jak lubisz, kilka razy było blisko... potem wysłalem ci głuchacza i już się nie powstrzymywałem. Kropelki spermy między moimi palcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JCD nie jesteś sama, ja też dzisiaj siedzę w domu:( Dzisiaj na poprawę nastroju poszłam sobie na spacerek. Z radością wystawiałam twarz na liźnięcia słońca:) Muszę Ci powiedzieć, że mnie przez ostatnie dni zabawa w pojedynkę też tylko rozdrażnia. Zazwyczaj potrafię wywołać zadowolenie, a teraz ciągle zostaje mi jakiś niedosyt:) Aneto myślałam o Twoim śnie i moje myśli pobiegły trochę dalej.Zdałam sobie sprawę z tego, że dawno już nie miałam snów erotycznych. a nawet, gdy je miewam to zawsze kończą się w najgorszym momencie, czyli kiedy atmosfera zaczyna się robić gorąca... Trenujący ciekawe dlaczego Twoje myśli pobiegły od razu w kierunku kar cielesnych;) Może, gdzieś podświadome pragnienia, których sobie jeszcze nie uświadomiłeś próbują wyjrzeć na światło dzienne:) Dop*** fajną propozycję zabawy nam podrzuciłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Szepcząc cicho czuję jak chłoniesz moje pocałunki ,zamykasz powieki ,przysuwam się bliżej by poczuć bardziej twoją bliskość .Podniecenie moje nasila się ,trudno wytrzymać .Dać się ponieść swojej żądzy czy nie.Z trudem panuję nad swoim ciałem wiem że nie mogę tak szybko skończyć.Chcę rozbudzić w tobie ogień ,poczuć pożądanie .Wtapiam się ustami jeszcze mocniej w szyję i oddalam je na chwilę by leciutko dmuchając schłodzić miejsca pocałunków ,czujesz ciepły oddech na zmianę z zimnym .Przechylam twoją głowę lekko na bok całując koniuszek uszka i miejsca za nim schodząc coraz niżej w stronę ramion.Kątem oka widzę że Anecia nas podpatruje .Stoi w półcieniu . JCD szkoda że musisz tyle sama czekać na męża przesyłam ci swoją energię byś łatwiej znosiła dłużący się czas . Trenujący widzę że już mniej kłopotów a biczykiem się nie przejmuj na pewno będzie delikatnie .brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
si_sliterii pewnie się dobrze bawi ,może nas wspomina .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZC czekałam na Twoje pocałunki, na ciepło Twojego ciała. Intuicja podpowiadała mi, że jednak przyjdziesz...Twoja żądza, moja żądza...Chciałabym się z Tobą zapomnieć...Chciałabym przystąpić do ataku...Ale nie taki był plan...chcemy pokazać Anecie więcej emocji niż tylko dzikie instynkty...Czuję jak delikatnie pieścisz moje plecy...Dreszczyk przyjemności przebiega po moim ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
czułem że jeszcze będziesz :)tutaj że zaglądniesz na koniec 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
mam dużo gości wybacz rodzina się zjechała.ale pomyśl o mnie jak delikatnymi pocałunkami schodzę coraz niżej pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×