Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Gość wpadliscie wpadliscie
i nie zaprzeczac! ten post " 21:29 [zgłoś do usunięcia] si_sliterii Twe piersi wbute w poduszkę... dla mnie poślaki dxziś wreszcie są otwarte... Na nie czekam Si baw się nim inaczej niż zwykle... potrafisz przecież... Si_Sliterii Si Si Si " pisany pod nickiem Si to ewidentne slowa trenujacego, nawet skierowane niby do Si. Si nie "pisalaby" do siebie per "si baw sie nim..." i to nie Si czekala na tylek Ja chce, tylko T. Wiec nie sciemniac, wydalo sie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawiam sie nim... już rzadziej czytam... od samego rana jak przeczytalam wpis t mialam ochote na anal choc go nie lubie zalozylam najciensze stringi by miec je w swojej pupie caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej to ja tez skończę... Pozdrawiam wszystkich czytaczy-onanistów jestem si_sliterii albo trenujacy albo ja chce dłużej albo szepcząc w ciemności albo aneta albo ttj albo co tylko chcecie - jeśli pomoże wam to w skończeniu! Brać przykład z t powinniście - on potrafi kobietę rozgrzać i zaspokoić co wam niestety dane nigdy nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco i pot na czole. czyżby to pierwsze objawy choroby... Penis skrępowany między twymi udami... coraz większy i chce się przedostać do środka. Czy ty wiesz kim jesteś? Czy wiesz jak wiele dać możesz i jak wiele czerpać... Wolisz oddawać swe ciało czy zyskiwać dominację... Piersi wciąż o nich pamiętam :) I nikomu nie pozwolę zagarnąć pośladków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę, aby coś wyjaśnić. Fajnie mi się pisało an tym topiku, ale kończę ta zabawę. T- wiesz, że zaufałam Ci, i pomimo tych podejrzeń, że ty i Si to jedna osoba, olewałam to, bo co mnie to obchodziło? Ale wczoraj wpadłeś na całego. Zabawiłam się w detektywa i teraz mogę tylko potwierdzić, że ty pisałeś za siebie i Si. Po pierwsze największa wczorajsza wpadka- pozostawiam ja bez komentarza. Po drugie kiedys juz zauważyłam, ze jak \' Si\' loguje sie to najpierw jest dużą literą, a póxniej juz z małej. i jakimś zbiegiem okolicznosci :P wczoraj powtarzało sie tak, ze faktycznie sie przelogowywałeś... Po trzecie dziwnym trafem poszedłes z gadu akurat wtedy co rzekoma Si- specjalnie sprawdziłam. Po czwarte jest cos takeigo jak IP i an naszym prywatym forum bardzo to sprawdzić z jakiego komputera pisałeś. Nie rozumiem tylko jaki miełeś w tym cel. I te komplementy \"Si\" wobec ciebie. Czyby kompleksy...? Przykro mi, ze Cie zdemaskowałam w ten sposób, ale nie byłeś fair wobec mnie,a aj nie lubie, gdy ktoś mni oszukuje, tym bardzij jak pytałam sie ciebie o ta sprawę, a ty wciaz zaprzeczałeś. Wiem, że jesteś na gadu, więc pewnie za chwile tu zajrzysz. Na poczatku te wszystkie podejzrenia, że piszesz za dwie osoby byly nawet zabawne, ale teraz stałos ie to żenujące. Życzę ci wszystkiego dobregi i abyś juz nei musiał dowartościowywac sie w ten sposób, bo gdyby nie to, wydawałes mi sie fajnym facetem. Tylko po co te kłamstwa. Życzę powodzenia, bo mimo wszystko polubiłam Cię. ale już nie chcę się z oba kontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadliscie wpadliscie
z tym analem tez byla wpadka - Si niby nienawidzi, ale dzxiwnie predko ulega namowom "wspanialego T". T, chcesz koniecznie w pupe, a ona (ta twoja, realna - albo one) nie chce (albo nie chcialy) dac? haha no, a tutaj, nie dosc ze krypto-reklama - "Brać przykład z t powinniście - on potrafi kobietę rozgrzać i zaspokoić co wam niestety dane nigdy nie będzie" - to jeszcze ewidentnie T (czy Si) zapomnial (a) zmienic styl wypowiedzi jcd, szkoda twojego zaangazowania. za jakis czas minie, pozdrawiam PS ciekawe, co jutro rano napisze T :D:D albo wieczorem Si :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się t
Schizofrenię trzeba leczyć!Wszyscy faceci są popierdoleni!Więc to jednak byłes ty na tym hiszpańskim serwerze pod nickiem si hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
A mnie to wcale nie cieszy.Szkoda że tak się stało.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Jcd ale dziś ciepło na słońcu wytrzymać nie można .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zc- u Ciebie gorąco, a u mnie dziś była niezbyt ładna pogoda ;) Wypoczywasz w ten długi weekend? Ja sie strasznie lenie przez te dni i czuje sie bardziej zmęczona, niz jakbym pracowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
i tak dobrze że zaglądasz tutaj ,fajnie rewelacyjnie .pogoda jak to pogoda wiaterek jest ale słońce też jest i mocno grzeje .Buziak. ❤️mam nadzieję że nie masz mi za złe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co miałabym mieć Ci za złe? Chyba że jest coś o czym nie wiem ;) Udało mi się dziś troszkę opalić, słoneczko dopisało. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Tylko troszkę opalić to znaczy trzeba jeszcze poprawić ;) I wszyscy się jakoś poukrywali .A może jakieś flirty wiosenne przy grillach .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łoldi
O matko - ale to popierdolców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łoldi
Ale, żeby aż tylu zboków w jednym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może ktoś jeszcze pamięta ;) Może ktoś chciałby by ten wątek wrócił jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_cafe
niektóre momenty były bardzo fajne ciekawe jak pisaliście to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_cafe
Bardzo mnie niektóre momenty podnieciły ale jest tego tyle, że nie chce mi się wszystkiego czytać. Ciekawe czy jeszcze tutaj zaglądają Ja chcę dłużej i Trenujący. Chyba się pokłócili. Jak internetowi kochankowie - tacy prawdziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo małe piersi
Dziwisz się, że się pokłócili? Ale racja, że fajnie czasem pisali. A może przeszli na inne miejsce i dalej się tak kochają. Albo spotkali się w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie dość długiej i zapraszam wszystkich chętnych do wznowienia rzmowy o treningach o 5 rano. Nadal je stosuję, ale teraz robię to częściej. Jest tylko problem, że jeśli robi się to za często i potem dochodzi do kontaktu seksualnego może nie wypalić. Dlatego polecam używanie viagry. To z połaczeniem z treningami daje efekt wręcz zatrważający. Kochalem się, kobieta skończyła kilka razy a ja nie mogłem. kończyła mnie ustami i ręką i nic. Aż była zmęczona strasznie ale koniecznie chciała bym doszedł i tak mną zawladnęla, że aż sie bałem, że będę miał atak serca ;). A jak trysnąłem to zaledwie kilka kropel wyleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×