Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

jesli wiesz, że Twojego soku będzie mniej to skończ na mojej twarzy, trochę wlewając na język, abym mogła napawać się smakiem Twego nektaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujesz jak pulsuje w tobie teraz przytrzymałem cie i nie pozwalam ruszac poczuj jak tetnie w tobie clym swym napieciem seksualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj mnie za kark i niech twe piersi wpijaja w moja twarz... gryze lekko sutki i wciąż czuję dotyk skóry... jest jak impuls elektryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabita na mego czlonka w bezruchu czuję jak ty wewnatrz także drżysz - kilk ruchów i może być bardzo gorąco zaczekajmy jeszcze proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T. nie mogę się juz dłużej powstrzymać-chce pędzic na tobie do przyjemności, która jest coraz bliżej, moje palce coraz mocniej wczepiają się w Twoje plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze jezyki tancza ze soba... nasze wargi w siebie wbite a ja w tobie pulsujacy... podnoszę cię w górę i opuszczam i tak kikla razy... jestem bardzo bliski tryśnięcia ale się powtrzymuje czekam na cebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujesz jak pecznieje jak rozpycham twe wnetrze na boki coraz mocniej i mocniej.... za chwilkę bedzie juz ten moment... wiesz jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze nie trening skytkuje siłą wolo powstrzymuje sie i zaczynam znowu ponosić cie i opuszczac teraz szybciej lugo nie wytrzymam a chce bys takze skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jecze i głosno sapie w twoje piersi... jeszcze chwilka jeszcze tlko raz dawa razy koncz szepczaca blagam ja zaraz takze bede musial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz otatni podnoszę cie wysoko czubek penisa tylko jest w tobie tryskam czujesz ile nasienia mam dla ciebie i wtedy opuszczam najglebiej jak jest to mozliwe.... szepcz do mnie szepcze w twoje twrde piersi szepcz nie przesytawaj prosze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam siły powiedzie cokolwiek mam czarne plamy przed oczami a twe piersi maja taki kojacy dotyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T. jesteś wspaniały, czujęjak zalewasz mnie mocno, chcę, aby to trwało jak najdłużej tym razem kontrolowanym ruchem zaciskam na Tobie mięśnie, jakbym chciała Cię zassać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och twoj jezyk jesttaki... jak podmuch wiatru... a krople na nim takgeste pozwol mi je polknac podziel sie swym skarbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twa slina twoja wilgoc i moja sperma coz za wspaniala mieszcznina daj mi jak najwiecej jeszcze jeszcze na zawsze zapamietam ten smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×