Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ij

to i ja pokaze suknie

Polecane posty

tylko nie bardzo wiem jaki dobrac welon marzy mi sie dlugasnyyyyyyyyyyyyyyy ale chyba nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no myslę
że suknia jest piękna, nie za obszerna i nie taka klapa przy nogach, akurat, a jak bedzie biała to luks , z tymi niby gustami to tak jak na forum Wizażu , jest post z najpiękniejszymi paznokciami i drugi z paskudnymi paznokciami , i co ? te co niby piekne na jednym ktoś wkleił na drugim że ochyda , pozatym zachwycają się sukniami wielkie znawczynie co chcą koniecznie wyglądać jak księżniczki , niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na prawde bardzo ładna,nie przejmuj się jeśli ktoś napisze inaczej,to twój dzień i tobie ma się ona podobać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf
hm no jak sie w niej czujesz dobrze to ok. jak dla mnie za duzo wszystkiego,pomponow,kwiatkow drapan,naszyc.. biel OK :) gora ladnie przylega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styl hiszpanski? chyba rezmizowy...krytykuje nie dlatego ze nie lubie bez tylko ta jest przzedewszystkim zle skrojona ty nie widzisz dziewczyno jaki on ama okropny gorset?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oasissss
wyglada jak splywajaca bita smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimonoklapka
przepiekna jak na moj gust o innych sie nie wypowiadam bo gustow nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000 razy ladniejsza niz ta
ecri calkiem ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy suknia z pierwszego
linku tego topiku i ta w bieli to te same suknie? pierwsza nie zrobiła na mnie wrażenia ale ta biała i już dopasowana jest prześliczna!! te linki pokazują jak zmienia się cały wygląd sukni jak jest dopasowana. I fakt, lepiej dziewczyny powinny wklejać siebie w sukniach a nie linki do stron z modelkami, bo różnica jest ogromna!!!! moja suknia na modelce wygląda paskudnie ,ale ja w niej bardzo dobrze. a z kolei zdarza się, że suknia jest piękna na modelce a na nas porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWEEEEEEEEElina
kochana , ja zakochałam sie w pierwzsej mierzonej sukni sukni , pózniej wszystkie porównywałam do niej , jaka piekna i na modelce super , już pora kupować , mierzę drugi raz atu dopiero widze mankamenty , horror , wziełam inną ale dalej mam dylematy , głowa puchnie , wkleiłam fotki na mnie jak leży , no i większości się podoba , ale i tak dręczy mnie mniejszość !!!!!!!!!!! widzisz , nie dogodzisz wszystkim , ja się czuję dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie dziewcyzny pierwszy likt ze strony to ta sama sukniaa co kilka postoww dalej tyko kolor inny i popieram dziewczynee ze lepieij skejac siebie w sukni , ze nie sztuka wkeic modelki po retusu i suknii bo mozna sie zawiezc!! wiec moje wesele bedzie w stylu remizowym jak dziewczynaa napisala noi gitaraa mi odpowiadaa dlugo po tych postach nie moglam spokojnie spac wierzylam ze mma najbrzydsza suknie na swiecie ale chybaaaaaaaaaa zaczynam sie przekonywac ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 2 1
ja tez kiedys wkleilam swoja suknie lecz po slubie i sluchaj zostalam tak objechana ze szok!ale na szczescie ja sie sobie podobalam i goscie mnei chwalili terza mma piekne wspomnienia i fotki:) nie przejmuj sie i nie wierz co mowia obcy ci ludzie w dodatku anonimy.liczy sie ze tobie sie podoba:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik wiekowy
co takiego pięknego widzicie w tych bezach dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 2 1
moja nie byla beza a i tak sie podobala...ale mam to gdzies:) wazne ze mi sie podobala i wazne aby wam sie podobala!pamietajcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjgjkgkuk
to ja skomentuje ten filmik kto ktos wkleił do muzyki z dirty dancing... ŻENADA!!!!!!!!!!!!! Ludzie ani oni dobrze tego nie tańczą, ani to dobrze nie wygląda. Aha widac, że muzyka im w tańcu nie przeszkadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im dluzej na nia patrze tym chybaa jestem bardziej szczesliwaaa chyba moge juz z czystym sumieniem powiedziec Tak , poodba mi sie bo aczkolwiek wczesniej roznie z tym bywalo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy suknia z pierwszego
ja dlatego żadnych fotek swojej sukni nie wkejam tutaj. podoba mi się bardzo, i ja bardzo sobie się w niej podobam. Podobam się w niej wszystkim znajomym którym pokazałam fotki i rodzinie. I jestem pewna swojego wyboru a wiem że znajdą się osoby które mnie zjadą, więc po co mi to :) moja suknia, mój wybór, moje wesele. To pan młody ma być zachwycony a nie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ..
Hmm, co do autorki- suniekna ladna. Ja uwielbiam takie bezowate jak to niektore twierdzą poniewarz są takie.... swiąteczne i ładnie sie kołyszą w tańcu. Moja uwaga- jak dla mnie- za duzo falbanek od dołu. Jakby były prócz marszczenia 2- byłaby skromniejsza a równie śliczna A co do kobietki z liunkiem z allegro- suknia ma cos w sobie, jest taka...elegaancja a sliczna, naprawde swieny zakup :) Szczescia dla wszysstkich panienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ..
UPSSSS, ale błedów narobiłam... przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko teraz mam problem z welonem chcialabym dlugi , ale nie bardzo wiem czy pasujee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie pasuje ale tylko
taki bez żadnych ozdób, prosta długa mgliełka, nawet taka ciągnąca się po ziemi. Najlepiej jak poprzymierzasz w salonie i wybierzesz odpowiedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 twoja suknia jest śliczna , naprawdę , a ty wygladasz w niej przepięknie , masz wspaniałą figurę , welon długaśny ? czemu nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbcbcc
21-suknia bardzo mi sie podoba a ty w niej wygladasz slicznie ,a nawet nie widac ciebie calej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjaaaaa....
dziewczyno, po co wklejasz zdjęcie sukni i tym samym prosisz się o opinie, jeśli tak się ciskasz za każdym razem gdy ktoś ją skrytykuje? mnie się ona zupełnie nie podoba, nie lubię sukni na kole, takich sztywnych i bezowatych sam fason byłby jeszcze znośny, bo bardzo ładnie na tobie leży (masz świetną figurę), ale te wszystkie aplikacje, falbanki, marszczenia, kwiatuszki, koronki i inne kamyczki są brzydkie takie jest moje zdanie, a jestem minimalistką, dlatego moja suknia ślubna będzie skromna, prosta, jak "halka", bez zbędnych aplikacji i udziwnień i też się może komuś nie podobać, ale suknie wybierasz jedynie dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dododododod autorki
.. powiem tak... suknia ładna.. ale na swoj sposob:) mnie sie osobiscie podobaja zupelnie inne i tez duuuuuuuuzo lepiej wygladach w zwyklych prostycz suknie nie tzw. bezach... ALE np. moja najlepsza kolezanak kiey przmiezyla wl moja 'idealna' suknie sluba wygladala gozej niz zle!... na swoim slubie miala supelnie podobna do Twojej i wygladala jak ksiezniczka:) ... wiec to ze ktos tu pisze ze mu sie nie pododba- no coz ma takie praco.. mozna to pow deliktanie a mozna prosto z mostu.. nestety sa ludzie i ludziska:) ... 21 - nic sie nie przejmuj jesli to wlasnie w tej czujesz sie jak z bajki to zanczy ze wlasnie to ta jedyna:) to jak z facetem przeciez nie kazdy musi sie zachywcac Twoim wybrankiem - wazne ze dla Ciebie jest wszytkim! prawda?:) buzki! i glowa do gory bo napewno wszykim kopara opadnie jak Cie zob w dniu weselicha!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×