Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a dla mnieee

znalazlam wymarzona

Polecane posty

Gość skromna to
przesada, takich jest na pęczki... znajdziesz w co drugim salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KORAAAAAAAAA
ta modelka wyglada jakby miala za krotkie nogi, nie wiem czy to ujecie czy suknia czy..modelka, a moze mi sie tylko wydaje. Podoba mi sie fasen tej sukni ale nie podoba mi sie material, wyglada jak przescieradlo albo obrus, taki gruby i sie lekko gniecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnieee
dla mnie jest przepiekna choc moglaby byc bardziej skromna :) nawet bez tych marszczen. Material mi sie podoba bo wyglada na taki najzwyklejszy :) dla mnie liczy sie prostota i nowoczesnosc :) wlasnie wczoraj mowilam mamie ze najabrdziej chcialabym taka zeby wygladala jak przescieradlo :P jest cudna ale i tak szukam czegos skromniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy, naprawdę BEZ OBRAZY, bo jak mnie wyzywają od zasp i bez to się nie obrażam, też tak kiedyś myślałam:-)Ale materiał i sukienka to dla mnie wygląda, jak udrapowane prześcieradło...:-( Chyba, że na żywo inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpelk.ka
przynajmniej modelka w miarę normalna, a nie jak te inne a madonny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podoba. Lubię takie proste "prześcieradła" :-). A nie lubię "zasp" i "bez". Jak widać co kobietka to inny gust :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też sie podobały w tym stylu, dopóki sie w tym nie zobaczyłam...:-( Zawsze sobie wyobrażałam, że żadnych kół i tiulów, tylko właśnie prosta elegancja, ale wyglądam w niej jak wieszak...:-(Jak za chudy manekin owinięty materiałem...:-(Zależy od figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloonka
Zgadza się-wszystko trzeba mierzyć :) Ja początkowo chciałam trochę bardziej ozdobioną na górze, a gładką dołem, a wybrałam całkiem prostą, bo w niej czułam się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam taką skromną, dziewczęcą odcinana pod biustem, z rękawkami, ale jak założyłam to okazało sie, ze najbardziej widoczną częścią mojego ciala jest biust ;-). Ale i tak pozostalam przy skromnym prostym modelu, na szczescie nei bede miec zadnego koła. Chcialam białą, ale duzo lepiej mi w ecru. Zatem trzeba mierzyc i mierzyć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smolka
popieram Wasze wybory-piękno tkwi w prostocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladniiiee
ja zawsze marzylam o takim przesieradle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×