Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GosiaKoszalin

Konsultanci Oriflame

Polecane posty

Gość PoznańOriflame
Poszukujesz pracy dodatkowej? Chcesz sobie dorobić? Zapoznaj sie z ofertą Oriflame. Być moze Praca w Oriflame będzie Twoim jedynym źródłem kasy Oriflame daje wiele możliwości tylko od Ciebie zależy jak je wykorzystasz. Możesz brać udział w szkoleniach bezpłatnych organizowanych przez Oriflame. Tylko Ty decydujesz o swoich zarobkach i o tym ile czasu chcesz poświęcić swojej pracy i co chcesz osiągnać. Nie ma progów minimalnych przy zamówieniach, zamawiasz ile chcesz i kiedy chcesz. możliwosć zamawiania z odroczonym terminem płatnosci. Programy motywacyjne, wyprzedaże i różne oferty promocyjne dla konsultantów. Możliwość udziału w akcjach prospetingowych z moją grupą.Dzieki którym masz szanse na zdobycie nowych klientów. Dołącz do mojej grupy. Zapraszam do rozmowy o szczegółach GG 1054762 julia.antkowiak@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliszka
Jeśli interesuje Cię praca dodatkowa. Kosmetyki Oriflame. Możliwość dorobienia bez żadnych konsekwencji. Bez żadnych zobowiązań. www.konsultantka-oriflame.com.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1993– dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis! W razie pytań mój numer gg :31898977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na nieoficjalne forum konsultantek Oriflame (i nie tylko konsultantki zapraszam) :) Wszystko posegregowane, co ułatwia znalezienie odpowiedzi: www.konsultantki.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augra
Zapraszam osoby chętne do Klubu Oriflame.Możesz kupować wszystkie produkty bez 30%marży,sprzedawać je lub budować własny biznes.Chętnie wprowadzę Cię w świat Oriflame,napisz do mnie grazyna_skiba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiezalżnyKonsultantCzęstochowa
Poznaj nowości kosmetyczne i ciesz się życiem! Przyłącz się do nas i rób coś dla siebie i innych przez co zarabiaj pieniądze:) Daj sobie szanse!! Poznaj sposoby zarabiania dzięki Oriflame:) To ile zarobisz- ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE I OD CHĘCI DZIAŁANIA!!:) http://pl.oriflame.com/consultants/php/php-show-main.jhtml?nameInUrl=pl_sylwiagrzyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany wstąpieniem do Klubu Oriflame, korzystaniu z 23% zniżki na kosmetyki oraz założeniem własnego biznesu proszę o kontakt. Pomogę złożyć pierwsze zamówienie, opowiem o firmie, odpowiem na Wasze wszystkie pytania, a także wyjaśnię jak budować własną grupę i na niej zarabiać :) Okolice Katowic i Zawiercia - grzegann@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Myślisz o dorobieniu kilku set złotych? Chciałabyś kupować taniej nawet o 80% kosmetyki dla siebie i rodziny? Chciałbyś zostać własną szefową-i pracować kiedy tylko chcesz? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi TAK to zapraszam do współpracy:) ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!! Avon oferuje; -co tygodniowe bezpłatne(po zamówienie na 150zł) dostawy do domu -katalog z 3 terminami skałdania zamówień -zarobek 15-50% -21dni na zapłatę rachunku -super promocję,gratisy,konkursy,programy motywacyjne -różnego szkolenia po których zdobywa się obszerną wiedzę i umiejętności -wycieczki i wyjazdy dla najlepszych -specjalne oferty dla konsultek(oferte netto i demo) Tylko teraz AVON przygotował super prezenty dla konsultek; -jeżeli w katalogu 6i7złożysz zamówienie po 250zł otrzymasz za 5,90zł wodę perfumowaną RARE GOLD -jeżeli w katalogu 7zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC -jeżeli w katalogu 7 zamówisz kosmetyków ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA -jeżeli zostaniesz konsultantką w katalogu6,7lub8 i będziesz składać zamóienie po 250zł;to; -w pierwszym katalogu wspópracy otrzymasz TUSZ DO RZĘS za 1zł -w drugim katalogu współpracy otrzymasz PODWÓJNY PROGRAM LIFTINGUJĄCY OKOLICE OCZU -w trzecim katalogu współpracy otrzymasz WODĘ TOALETOWĄ SPOTLIGHT i ODŻYWCZE MASŁO Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO za 1zł -jeżeli w katalogu 6 zamówisz 2szt wody perfumowanej REESE WITHERSPOON LOVE TO THE FULLEST to otrzymasz na nie 45% upust ,natomiast jeżeli zamóisz 3szt otrzymasz 50%upustu:) Dołącz do mojego zespołu ,który staję się coraz większy i z każdym katalogiem bardziej rozwinięty:) DODATKOWO DLA KAŻDEJ NOWEJ KONSULTKI WYSYŁAM W PREZENCIE ZESTAW STRARTOWY DLA KONSULTAKI ,ULOTKI,KILKA PRÓBEK I KATALOGI:) ChCESZ ZOSTAĆ KONSULTAKĄ AVON??? CHCESZ SIĘ CZEGOŚ DOWIEDZIEĆ? NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl pOZDRAWIAM:) kAMIL-lider sprzedaży avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki paese
Witam:) Mam do zaoferowania przyjemną pracę Ambasadorki marki Paese. Nie trzeba inwestować ani złotówki, by zostać członkiem Klubu Paese. Swoją działalność prowadzisz, gdzie chcesz i kiedy masz na to ochotę. Jako wyróżniający się Członek Klubu zyskujesz dodatkowe możliwości zarabiania z tytułu specjalnych programów motywacyjnych. Nie masz obowiązku sprzedaży kosmetyków za minimalną kwotę nie musisz zamawiać produkrów koniecznie co miesiąc jak to bywa w innych firmach:) Zapraszam do współpracy osoby komunikatywne, odpowiedzialne. Może to być praca dodatkowa, lub całkowite zaangażowanie się w rozbudowę własnego biznesu. Zapewniam pomoc i współpracę. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości jak i pomogę w stawianiu pierwszych kroków w firmie. Kosmetyki są na prawdę dobrej jakości i w dobrych cenach. Co zyskujesz?? policzmy...kupujesz pprodukty w sklepie płacisz: 155,30 zł, w Klubie Paese rabat na produkty wynosi 35 %. Jako członek Klubu Paese zapłacisz za te produkty 100,95 zł. Twój zysk bezpośredni to 54,35 zł ! Nie ma wpisowego,po rejestracji przesyłam pocztą wniosek oraz katalog zeby można było zacząć pracować. PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ CV KONTAKT: http://kosmetykipaese.com.pl (po lewej stronie sa wszystkie niezbędne informacje) http://kosmetykipaese.com.pl/ambasador-formularz.php gg:34915375 Pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tylko teraz zostając konsultantką AVON uczestniczysz w specjalnym programie "TWÓJ PEWNY START",gdzie możesz zdobyć; *Superwydłużający tusz do rzęs *Podwójny program liftingujący okolicę oczu z serii ANEW *Odżywcze masło do ciała z serii PLANET SPA *Wodę toaletową SPOTLIGHT *Zestaw na lato-japonki,zegarek,sukienka Chcesz się czegoś dowiedzieć lub zostać konsultantką AVON -NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl GG;34142854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz dodatkowego zarobku? Extra 200zł co miesiąc dzięki Oriflame! Wejdź na stronę www.oriflamebeztajemnic.pl - pobierz bezpłatne poradniki i dowiedz się jak łatwo zarobić w Oriflame!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaraJagodna
może chcecie się ogłosić na www.yarima.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_s
Witam. Osoby z Warszawy (i nie tylko) chętne do współpracy z Oriflame serdecznie zapraszam: www.my.oriflame.pl/lenka_s , gg 5348816 lub lenka_s@tlen.pl z przyjemnością wytłumaczę wszystkie zasady i pomogę w realizacji atrakcyjnego programu "Witaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem liderem sprzedaży Avon i Ambasadorem firmy PASE:) Zostań konsultantką AVON; -otrzymujesz 25-40%zarobku -darmowe przesyłki do domu przy zamówieniu 150zł -dla siebie kosmetyki tańsze nawet o 80%taniej -szybki rozwój i awans Zostając konsultantką PAESE; -otrzymujesz stały 35%upust od każdego kosmetyku -zakup dla siebie kosmetyków w bardzo atrakcyjnych cenach -zakup katalogów w pakietach -bezpłatna dostawa kosmetyków do domu przy zamówieniu na 160zł--- -różnego rodzaju promocje i kosmetyki gratisowe -szybki rozwój i awansy..... Chcesz się czegoś więcej dowiedzieć na temat tych dwóch firm napisz lub zadzwoń; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Gazdowicz
Zapraszam osoby z Sanoka i okolic chętne zamówić kosmetyki Oriflame lub chcące przystąpić do Klubu Oriflame. Kontakt: magdalena.gazdowicz@interia.pl lub gg: 2215353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam do avonu
Witam:) Jestem liderem AVON i szukam osób ,które chciałyby dorobić sobie do domowego budżetu. Praca w AVONie jest bardzo łatwa i przyjemna-brak zaangażowania ,a pieniążki można zarobić w bardzo łatwy sposób. Każda konsultantka ma; -zarobek 25-40% -darmowe szkolenia -z każdym zamóieniem dostaje 1katalog ,ulotki i specjalne promocję dla konsultantek ZA DARMO! -katalog z 3 darmowymi dostawami do domu -super prezenty w programie TWÓJ PEWNY START Szukam osób z całej Polski i zawsze służę pomocą i radą. Wiem jak jest trudno zacząć coś nowego więc każdy może na mnie pomegać:) Teraz dla nowych konsultantek czekają prezenty; -Zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała NATURALS o zapachu truskawki -Woda perfumowana TTA TOMORROW -Woda toaletowa DEMPSEY2 -Serum naprawcze ANEW REVERSALIST -Torebka,portfel i torba z serii BRLIEVE -Woda toaletowa SPOTLING -Super wydłużający TUSZ DO RZĘS -Podwójny proram motywacyjny z serii ANEW -Woda toaletowa TRESSELLE MYSTIQUE -Zestaw kosmetyków SOULUTIONS -Zestaw kosmetyków PLANET SPA. WSZYSTKIE TE KOSMETYKI MOŻESZ ZDOBYĆ ZOSTAJĄC KONSULTANKTĄ AVON-na prawdę warto!! NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!:) Chcesz się czegoś dowiedzieć lub o coś zapisać napisz; Mail;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawaim-życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaori
Hej! :) Jestem konsultantką Oriflame z okolic Krakowa- Skawiny - Kalwarii Zebrzydowskiej. Chętnie zamówię Ci produkt, lub wprodadzę w świat Oriflame. Życzliwa, cierpliwa i pomocna grupa to podstawa. Zapraszam: gg 6339914 Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka1718
Witaj:) Jestem konsultantką Oriflame:) Pochodzę z okolic Wadowic:) Jeżeli chcesz zamówić produkty z tej firmy to napisz na maila lub gg:) mail: justynka1718@interia.eu gg: 1063094 Pozdrawiam i zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańsk :)
jeśli jesteś zainteresowana zakupem kosmetyków Oriflame napisz: focus074@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem konsultantką Oriflame z okolic Gubina,chcesz zamówić kosmetyki lub dołączyć do mojego zespołu? napisz ania_a17@buziaczek.pl gg: 39056252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne takie wydarzenie dni otwarte w Oriflame na których zapoznasz się z możliwościami jakie otwiera przed nami firma Oriflame między innymi : -Prezenty dla nowych konsultantów, -Nieograniczone możliwości rozwoju i zarobków, -Szkolenia z pielęgnacji cery, ciała, makijażu..., -Spotkania tematyczne i konkursy, -Dostawa pod dowolnie wskazany adres lub odbiór w filiach oddziałach oraz biurach regionalnych, -Odroczony termin za zapłatę aż o 14 dni ! Liczba miejsc ograniczona (25 osób !!!) zapisy pod adresem: potwierdzenie.info@tlen.pl Spotkanie poprowadzą: Katarzyna Szambelan Joanna Zenker Arkadiusz Zenker Termin: 1 luty 2012 r. godzina 11:00 lub 15:30 (do wyboru) Miejsce: Oddział Oriflame ul. Łukaszewicza 43, Poznań Zapraszamy serdecznie! Wstęp bezpłatny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Od pewnego czasu jestem konsultantką Oriflame:P ale już mi to nie wystarcza więc startuje w nowej ofercie na ryku. Może stać się to pracą dorywczą a nawet stałą. Polecam wypełnienie ankiet na stronie http://springnet.pl/ankieta,makeMoney,1443832F6BFB.html naprawdę polecam lepsze to niż zwykła konsultantka ponieważ proponują szkolenia, z których sama skorzystasz . Masz pytania mój numer gg 4137067. lub e-mail drzyzga.magdalena@gmail.com Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2746
witaj, zapraszam Cię na moja stronę, która jak myślę może Cię zainteresować. czy słyszałaś już może o grupie MojeOri? jest to grupa konsultantek Oriflame, działających wg nowej metody OriNet. dzięki niej można zarabiać pieniądze pracując głównie w interneci. Jezeli jestes zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę-tam możesz pobrać darmowe Vademecum, zktórego dowiesz się więcej. adres mojej strony to www.aniag.mojeori.pl pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Serdecznie zapraszam do wstąpienia do Oriflame. Jeżeli chcesz zamawiać kosmetyki dla siebie, rodziny- dajemy Ci wiele możliwości. Możesz również sprzedawać kosmetyki tej Firmy, zarabiając 23% od złożonego zamówienia. Konsultanci mają możliwość darmowych szkoleń m.in kosmetycznych. Oferuję swoją pomoc w pierwszych krokach i nie tylko. Wysyłam katalogi, wszelkie potrzebne materiały, prezent "na start" oraz mogę "mianować" Cię na to stanowisko jeżeli zgodzisz się wypełnić wniosek o członkowstwo w Oriflame. Nic nie musisz płacić, czerpiesz same korzyści, a ja Ci w tym pomagam, motywuję. Jeśli jesteś zainteresowana, bądź masz pytania- chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam, Justyna tel:726413393 gg:28476454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
ha, ha,,konsultantka konsultantce sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja5482354
Zostań konsultantką firmy TianDe! Dołącz do nas i zbuduj swój własny biznes. Z firmą TianDe zyskujesz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy lub pracy na stałe. Nasze wysokiej jakości produkty łączą to co najlepsze w naturze z najnowocześniejszymi rozwiązaniami naukowymi. Z racji tego, iż firma dopiero wchodzi na polski rynek będziesz jedną z pierwszych osób u której można kupić wspomniane produkty! W pewnym etapie życia, wielu z nas zadaje sobie pytania: Czy moja praca w 100% daje mi satysfakcję i zachęca do dalszego rozwoju? Czy spełniam się zawodowo? Czy zarabiam tyle, ile naprawdę bym chciał? Czy warto pracować całe życie u kogoś? TianDe to nie tylko kosmetyki- to szansa na duży zarobek, który może diametralnie odmienić Twoje życie. Dlaczego warto zostać dystrybutorem TianDe? - jesteś całkowicie niezależny , ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla Ciebie wymiarze czasu - firma nieustannie się rozwija ,z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne, dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana - brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania - prowizja z obrotu struktury od 5% do 37% - możliwość otrzymania dodatkowych premii do 15% - zarabiasz 54% na marży, co daje spory zysk na produkcie - produkty TianDe ze względu na jakość pozwolą Ci osiągnąć sukces - budujesz swoją grupę dystrybutorów, nie tylko w kraju ale i poza jego granicami - dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi, niezbędnymi do pracy - wypisując się do firmy TianDe nie ponosisz żadnych kosztów - firma weszła na rynek w tym roku dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym! Współpracując z TianDe masz 3 możliwości: - oszczędzasz kupując taniej produkty dla siebie i rodziny z 35% zniżką - zarabiasz na sprzedaży- zysk bezpośredni 54%- polecając produkty znajomym i klientom - budujesz swój własny biznes zapraszając innych do współpracy, dzięki czemu masz możliwość osiągać zarobki rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jako dystrybutor firmy TianDe możesz dowolnie kierować swoją karierą! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą TianDe, odwiedź naszą stronę lub zadzwoń! Chętnie pomożemy Ci w budowaniu Twojego biznesu, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy. Spróbuj ! Przekonaj się, że warto i ciesz się osiągniętym sukcesem, dlatego nie czekaj i zdecyduj już dziś! Czym szybciej się zgłosisz tym większa szansa na Twój sukces! Więcej na: http://www.tian-de.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×