Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionaaa125

błagam napiszcie co mam robic?

Polecane posty

zaczelo sie od klotni o glupia nasza klase ..... bylam z moim chlopakiem 4 lata jemu zdarzalo sie podniesc na mnie reke ale zawsze jakos mu wybaczalam az w koncu wczoraj nie wytrzymalam i zadzwonilam na policje zrobili mi zdjecia siniakow na twarzy a on jest teraz w areszcie wiem ze go wypuszcza i dostanie zakaz zblizania sie do mnie... ale najgorsze jest to ze jestem sama za granica bez rodziny i nikogo kto by mi pomogl musze sobie teraz znalesc pokoj bo mieszkalismy razem w apartamencie jego ciotki.... nie moge przestac plakac nie wiem jak moglo do tego dojsc mamy malego kotka z ktorym teraz nie wiem co zrobic chcialabym go wziasc ale nikt nie wynajmie mi pokoju jak mam zwierze a na apartament mnie nie tac co mam robic nie chce mi sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebyzebyzeby
szkoda mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
To kawałsku... jest nie miał prawa podnieść na ciebie ręki co by sie nie działo. Co do naszej klasy to tez badziewie i nie jeden związek już sie przez nia rozpadł niestety taka prawda...z nk trzeba umiec korzystac jak z wszystkiego w zyciu a nie non stop tam siedziec. C o dos twojej sytucji to faktycznie ci nie zazdroszcze szkoda mi ciebie i kici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci...ble
faceci to chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×