Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasssssssssiiiiaaaaaaa

poznam fajnego faceta

Polecane posty

Gość meadows of heaven
nie ma fajnych facetów na tym świecie a jak są to pewnie zajęci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seniorka i kaska pierdolicie :D żałosne.. Jak byście nie były paszczury to na pewno faceta z jajami załapałybyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet z jajami był... tylko tyle że ten chciał tylko jajami rządzić....i dostał owymi po pysku podkulił ogonek i za miotełkę się schował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To postaw sobie takie pytanie? Czy ja rzeczywiście chcę mieć faceta? Chłopak musi mieć jaja, zauważyłem, ze teraz takie cipki roną nam, w szczególności studenci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka Zamiast pleść gupoty, otwórz pysk i siij te jajka. Bo zapewne nie widziałaś ich na oczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bardzo pragnę być z facetem....pragnę dać z siebie to co mam najlepszego... ale wymagam tego samego od wybranka prowadzenie dialogu w związku to jest to, monolog odrzucam! a jakich kobiet wy pragniecie? xkamyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka, pragne tego samego co Ty. Tylko.. mamy inne wartości. Ja teraz chodze na randii, bawię się i czerpie z życia jak najwięcej. Młodość ucieka. W przyszłości też mam nadzieje, że znajdę tą idealną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokuje Cię tylko :D Bleeee, stwarzam takie sytuacje byś podjeła atak. Możemy pisać i lać wodę, ale sytuacje kontrowersyjne są bardziej ciekawsze. Mam okazje bo w internecie moge tak napisać, że jestem 70% anonimowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co te wulgaryzmy? xkamyku masz tak zawsze.. czy po prostu krew się w Tobie burzy....gdy masz w zasięgu reki "dobrą sztukę" a nie możesz jeje zdobyć.. byc z nia ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz tak zawsze.. czy po prostu krew się w Tobie burzy....gdy masz w zasięgu reki "dobrą sztukę" a nie możesz jeje zdobyć.. byc z nia .. odpowiedziałem już na to :P nie pochlebiaj sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhh, mam 20 latek i moge sobie od czasu po żarotwać z takich babeczek jak Ty. Głupota jest myślenie, że internet nie zmienia ludzi :P Pamiętaj kochana, sieć co innego, życie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, leszcz? W jakim sensie? Jakbym przechodził kolo ciebie, nie wiedziałabyś co z sobą zrobić :P Niektórym? Rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero kultury w Tobie.. hmm.. nie dobrze... nie Tobie to oceniać ile mierzę, ważę i to jest wasz błąd, że oceniacie po wyglądzie jestem kobietą- tyle wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sens kontynuować ten temat? Po co Ci coś udowadniać, nie chce mi się. Piszesz wbrew sobie. Nie weźmiesz szpetnego, który to ma zapełnione mózgowie licznymi połączeniami (synapsami). Czemu? Bo odpycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz już odpowiedź czemu jeszcze nie znalazłaś swego ideału. Żaden zdrowy na umyśle chłopak (nawet przeciętnej urody) nie wybierze Ciebie (zakładam, że wahasz się w okolicach "smoka") gdyż wybierze tą ładniejszą. To jest naturalne dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jaro, szczere słowa. Może ta tutaj nie wierna uwierzy. Paszczury nie mają szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×