Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakjak

Jak leci tekst kosi kosi łapki??

Polecane posty

Gość jakjak

bo nie pamiętam:) a przyda się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne są wersje Kosi, kosi łapki pojedziem do babki, pojedziemy sami, najpierw konikami, a wrócimy potem wielkim samolotem (przy konikach jakby się wodze konia trzymało a przy samolocie rozkłada się rączki szeroko) Kosi kosi łapki, jedziemy do babci, a od babci do taty, tam jest piesek kudłaty Kosi kosi łapki pojedziemy do babki, babka da nam mleczka dziadek cukiereczka kosi, kosi łapci(ki) pojedziemy do babci(ki) babcia(ka) da nam mleczka a dziadek ciasteczka kosi, kosi łapci(ki) pojedziemy do babci(ki) od babci(ki) do cioci ciocia da łakoci wersja "tłusty czwartek"wink koci koci łapki pojedziem do babki babka da nam mączki na jutro na pączki wersja "wielkanocna"wink koci koci łapki pojedziem bo babki babka da nam cukru na baranka z lukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka no no;)tylu wersji nie znalam. ja znam jeszcze takie: kosi kosi lapki pojedziem do babki a od babki do dziad-ka po koszyczek na jabl-ka albo kosi kosi lapci pojedziem do babci babcia da pierozia (pierożka) i kawalek rozia (rożka):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosi kosi łapki pojedziem do babki babcia kaszy nawarzyła dzieciom rączki poparzyła kosi kosi łapci pojedziemy do babci babcia da cukierka będzie jak za Gierka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa my to się już chyba spotkałyśmy kiedyś na podobnym topiku, o jakieś rymowanki chodziło chyba to też tylko my dwie się głównie udzielałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo takie
kosi kosi łapki jedziemy do babki babka da nam mączki upieczemy pączki ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczarka mleczna
albo kosi kosi łapci pojedziem do babci a od babci do dziadka po czwerwone jabłka a od dziadka do taty tam jest piesek kudłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka :D🖐️no tak teraz pamietam, to byly chyba jakies wierszyki o zwierzatkach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3892370 proszę bardzo a wracając do kosi... Kosi kosi lapci pojedziem do babci babcia da nam kaszki a dziadzio okraszki kosi kosi lapci nie zapomnij kapci pojedziem do cioci ciocia da lakoci kosi kosi lapci hulajnoge dam ci pojedziem do stryjka stryjek da piernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiłapci
kosi kosi łapci pojedziem do babci, babcia da pieroga, dziadek babkę schowa, ciocia nie da niiic, itd. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam tak
babcia da nam serka, a dziadzio cukierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elleonorra
grudniowa i Catarinka71 :D Jesteście najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak nazwy
kosi kosi łapki jedziemy do babci, babcia da nam sera i ładnego kawalera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci koci łapci.......
o matko!!!!! a ja myślała że z tym "kosi, kosi" to tylko jest kawal.Pierwszy raz się spotykam z tą wersją. Mi mama i babcie śpiewały koci, koci łapci, pojedziem do babci, babcia da....... i tu do wyboru. Aż mi ciarki przechodzą że uczycie dzieci kosi, kosi ale to napewno przez ten kawał: hitler w Aushwitz pokazuje dzieciom cukierka, i pyta kto chce, dzieci rączki wyciągają do góry, a on wtedy z kosą i z uśmiechem zbrodnialca śpiewa Kosi, kosi łapci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatiwa
Tosi, tosi łapci Tosi, tosi łapci, pojedziem do babci, Babcia da nam kaszki, a dziadzio okraszki. Tosi, tosi łapci, pojedziem do babci, Babcia da pierożka i tabaczki z rożka. Tosi, tosi łapci, pojedziem do babci, Od babci do cioci, ciocia da łakoci. Tosi, tosi łapci, pojedziem do babci, Od babci do mamy, mama da śmietany. Tosi, tosi łapci, pojedziem do babci, Od babci do taty, jest tam pies kudłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,,,,,,,,,,,...
Kosi, kosi lapci Pojedziemy do babci, Babcia da nam maczki, upieczemy paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche ich to obchodzi ale
tosi tosi to jest ruch taki, ze sie przyklaskuje sobie nawzajem jesli jednak hcodzi o ta zabawe z "pojedziemy do babci" to powinno byc koci łapci a nie kosi - kto ma kota, ten wie, jak mozna z nimi sie tak bawic w przybijanie piątki po kociemu :-) nie ma kosi łapci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosi to imie psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma kosi łapci!!!! .... No to sie znawca znalazl... Kiedy wiekszosc osob tutaj nawet pisze KOSI... A nawet w ksiazkach z wierszykami dla dzieci jest ta wersja.... Ale znawca twierdzi, ze Nie Ma Kosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero na kafe spotkalam sie z wersja KOSI. U nas sie mowi wlasnie koci:) I ja znam od malego tak bardzo prosto Koci koci lapci pojedziem do babci A od babci do cioci I bedziemy robic koci koci koci koci koci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam tak. kosi kosi łapci pojedziem do babci, babcia da nam mączki upieczemy pączki a dziadunio sera jak jasna cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosi kosi łapci pojedziem do babci, od babci do mamy, mama da śmietany, od mamy do taty, tam jest pies kudłaty leży pod łóżkiem nakryty kożuszkiem. :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhdhj
Kosi kosi lapki pojedziemy do babci od babci do mamy mama da śmietany Kosi kosi lapki pojedzim do babci od babci do cioci ciocia da lakoci... Kosi kosi nóżki Dzidzia jest u wróżki Kosi kisi i pojedzie do Zosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są różne wersje

ja na przykład znak takie wersje: kosi kosi łapki pojedziem do babki babka da ciasteczko a dziadek da mleczko, albo: kosi kosi łapci pojedziem do babci od babci do mamy mama da śmietany , albo: kosi kosi łapci pojedziem do babci od babci do cioci ciocia da łakoci.

więcej nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×