Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agniesiaaaaaaaa

brat sie ze mnie smieje ze nie moge znalezc pracy

Polecane posty

Gość agniesiaaaaaaaa

to przykre szukam dosc dlugo a od niego tylko slysze ze jakbym chciala to dawno bym cos znalazla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpek5
ale znalezc "cos" a znalezc prace ktora ci odpowiada, twojemu wykształceniu, zainteresowaniom, w ktorej moglabys sie rozwijac i nie tracic zbyt wiele na dojazd to dwie rozne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiaaaaaaaa
dokladnie mu to powiedzialam wczoraj rozmawialismy on ma prace ale ciagle mi ubliza ze jakbym chciala to bym miala ostatnio stwierdzil ze zle wysylam cv ze powinnam wysylac poczta a nie mailem ktory jest podany w ogloszeniu bo maili nikt nie czyta:O moze i racja ok teraz wysylam poczta zobaczymy tylko jest mi przykro bo ja sie staram a on sie smieje tylko dodam ze ciagle sie pyta dlaczego mam zly humor dlaczego sie smuce dlaczego nie jestem szczesliwa jak mam byc skoro nie mam pracy i w dodatku rzucilam studia II stopnia bo mnie nie sta bylo na czesne caly tydzien przeryczalam stypendium mi sie nie nalezy bo wliczaja dochod calej rodziny a on dosc sporo zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiaaaaaaaa
caly tydzien przeryczalam zlozylam podanie o rezygnacje szkoda mi bo w sumie to byl I semestr ale troche kasy poszlo ostatnie moje oszzcednosci:O mam licencjat z orgaizacji przedsiebiorstw i ciezko mi cos znalezc bo w sumie mialam dosc nedzna prace ost nic specjalnego i nie zwiazane z wyksztalceniem marzy mi sie praca taka jaka chce miec ale wysylam tez podania na inne stanowiska nawet na pokojowke wysylam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiaaaaaaaa
wlasnie ja juz watpie i wysylam tak o..aby wyslac w zupelnosci juz nie wierze w to zalamuje sie ..moze mi sie to nie uda bo w sumienie mam doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupi jak cep
weź pod uwage kryzys .... nie za wszystko ty odpowiadasz . nie jedź zrezygnowana na rozmowe kwalif. bo jak zobacza twoja smutna twarz to wiesz .... jak juz cie zaprosza powiedz sobie " co bedzie to bedzie , nie ma powodu żeby sie denerwowac bo niczego nie mam jeszcze wiec nic nie trace " - jedź na luzie i tyle. ps. rozumiem jak sie czujesz . poczucie beznadziei itp. ale walcz o siebie i zacznij od brata . pokaz mu ze cie to nie rusza co on mowi , zajmij sie jakims kursem w domu moze Office albo angielski itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiaaaaaaaa
dlaczego ktos kasuje posty? przykro mi troche :O wczoraj sie poryczalam to uczucie jest straszne mi sie nawet rano wstac z lozka nie chce ale sie zmuszam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia55
- 70 zł /godz. dzięki komputerowi!!!! Poszukujemy pracowników do obsługi e-maili. Zarób tysiąc lub więcej tygodniowo, wykorzystując własny komputer i własny czas. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostępu do Internetu. W celu uzyskania więcej informacji wyślij do mnie e-mail na adres www.nikusia55@o2.pl . Spróbuj to nic nie kosztuje. Do zobaczenia na szczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniążekkk
głupi ten twój brat sorry ale dobrze by mu było jakby go zwolnili wtedy by tak nie cwaniakował a Ty się trzymaj jakos Jest kryzys ale bedzie lepiej Tez szukam pracy i nic Póki co żeby nie zwariowac zagladam tutaj i zarabiam jakies grosze http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=melissanar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×