Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiająca się

w nocy

Polecane posty

Gość zastanawiająca się

dzisiaj w nocy chłopak dobierał się do mnie ale mnie się nie chciało bo jesteśmy pokłóceni więc udawałam, że śpię, jesteśmy pokłóceni więc nie rozumiem dlaczego się do mnie dobierał, ale poza tym jak nie reagowałam to odwrócił się i zrobił sobie ręką, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
nie no dobra, może nie do sąsiada :) tylko jak to jest, że jesteśmy pokłóceni, facet się do mnie nie odzywa a w nocy jak mu się chce to nagle jest ok? Zapominamy na te 10 minut? No i jego chęć raczej nie mogła mieć nic wspólnego ze mną skoro jesteśmy pokłóceni, raczej wtedy się nie ma ochoty na tą osobę. ja tak mam. chyba, że faceci są inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
nie no dobra, może nie do sąsiada :) tylko jak to jest, że jesteśmy pokłóceni, facet się do mnie nie odzywa a w nocy jak mu się chce to nagle jest ok? Zapominamy na te 10 minut? No i jego chęć raczej nie mogła mieć nic wspólnego ze mną skoro jesteśmy pokłóceni, raczej wtedy się nie ma ochoty na tą osobę. ja tak mam. chyba, że faceci są inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, faceci sa inni. Zreszta, w sumie, nawet, jesli jestescie pokloceni, ale spicie ze soba, to to chyba nie jest zbyt powazna klotnia, co? Nie widze problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×