Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ostatnio malo pewna siebie

przeprowadzka z poznania do warszawy

Polecane posty

Gość ostatnio malo pewna siebie

Nie ma co sie oszukiwać, poznań to dziura. Mieszkam tu 3. rok i juz postanowilam, w czerwcu do wawy sie przenosze. Tam cos sie dzieje, kursy, szkolenia, centrale duzych przedsiebiorstw,, bankow, ludzie mniej skapi (poznaniacy to dusigrosze), sa mozliwosci, tylko niewiedzący się oszukują. Pomieszkam tam trochę, dokoncze studia, a potem.. się zobaczy, moim marzeniem jest wylądować ostatecznie gdzieś pod miastem, na wsi :) Musialam sie podzielic. A propos, ktos z was ma tego typu doswiadczenia? ze w trakcie studiow zmienial miasto? Mna nie kieruja tu jakies uczucia, ze dla faceta czy cos, rzucilam juz takiego jednego dusigrosza, i teraz jestem wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio malo pewna siebie
Aha, zeby nie bylo, ze zyje mżonkami. Średnio 1-2 razy w miechu w wawie bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do jednego sie zgodze
poznan to dziura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziura ro ruchania
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waruchna trzymajcie mnie
gdzie ciebie z miasta na wiochę niesie, głupia pindo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiaruchna trzymajcie mnie
sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio malo pewna siebie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba spełniać marzenia, to podstawa, jeśli jest taka okazja, a co do związków no to wydaje mi się, że jeśli cokolwiek jest nie tak i to poważnie, jeśli nie czujemy się po prostu szczęśliwi t trzeba szukać dalej, nie godzić się na kompromisy. Ja tak zrobiłam i teraz jestem szczęśliwa bo w końcu nie szukając trafił mi się ideał. Wracając jednak do tematu przeprowadzek, jakby co mogę polecić alternatywę do firm przeprowadzkowych, a mianowicie http://www.kangu24.com/ - polecam zajrzeć, fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matt89
Ja mogę z ręką na sercu polecić http://hs-transport.pl - chłopaki wczoraj mnie przeprowadzali i muszę powiedzieć, że pełna profeska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystalam podczas przeprowadzki z http://www.emkatrans.pl/ , torche wczesniej sie naszukalam odpoweidniej firmy, ale w koncu trafilam na nich i nic nie mam im do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcemy pyrakow sloikow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka88
Bez przesady, Poznań to całkiem fajne miasto, jedno z większych w Polsce :) Ale jeśli już decyzja podjęta to tylko pogratulować odwagi i życzyć powodzenia :) Co do firmy przewozowej polecam TDU z Poznania http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/firma.html , napisz do nich to wycenią Ci kurs, ale podobno ceny tam są naprawdę atrakcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel78523
Korzystałam ostatnio z firmy przeprowadzkowej FUS, która świadczy usługi na terenie całego kraju. Wejdź na przeprowadzki-fus.pl i zapytaj o wycenę, ja się miło zdziwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika0987
Hej! Ja się przeprowadzałam z Poznania, co prawda nie do Warszawy, ale do Krakowa (a więc jeszcze dalej :D) i znajoma poleciła mi firmę TDU bo ponoć nawet do Hiszpanii ludzi przeprowadzają, mają stronkę http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/ i muszę powiedzieć że jestem naprawdę bardzo zadowolona, bezpiecznie, syzbko i sprawnie. Przeprowadzałam się niecałe 2 miesiące temu więc myślę że nic się tam na pewni nie zmieniło, zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TDU jest spoko, przeprowadzałem sie z nimi z wspołlokatorem rok temu i było spoko wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
zgadzam sie ze wsystkimi wypowiedziami na temat TDU - firma jest naprawde spoko, bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett1111
witam polecam http://przeprowadzki-poznan-24.pl/ wszystko szybko i sprawnie, cenowo też bardzo okazyjnie jak na ceny w Poznaniu, ja sie wyprowadzałam do Katowic z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholere tu wpisujecie te reklamy. Jażdy wie że to tylko durna reklama waszych firm a nie dobroduszne polecenia, szczególnie że autorka nie pytala jak ma się przeprowadzić! W tym roku przeprowadzam się z Poznania do Gdańska i z pewnością nie skorzystam z żadnej z tych firm choć jestem w trakcie poszukiwań! Wynocha z tyni reklamami i wypowiadajcie sie na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka chce sie przeprowadzi z Poznania wiec nie widze nic dziwnego w tym ze ludzie z Poznania którzy sie przeprowadzali polecaja jej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nic nie wspomina o tym że chce żeby jej polecić firmę a tu nagle 10 kolejnych postów to same reklamy i nie oszukujmy się że to przypadkowi ludzie wypisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań to piękne miasto ale mnie bardziej ciągnie do Warszawy. Zamówiłam z tej firmy www.wok-kartony.pl - super się zapakowałam i do pięknej warszawy przyjechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzeprowadzkiWielkopolska
Polecam firmę: www.przeprowadzkiwielkopolska.pl Solidnie, bezpiecznie i tanio. Jesteśmy na rynku od 1996 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiajcie jeszcze z nimi - https://www.123przeprowadzki.pl/ Na pewno wam pomogą. Ale ogólnie chodzi tutaj o jakość tych usług. Nie ma co ukrywać, że w przypadku przeprowadzki wszystko ma być przede wszystkim bezpiecznie dostarczone na miejsce. Tutaj nie chodzi w żaden sposób o byle jakie usługi, aby jak najtaniej. Dostawa na czas i wszystko w doskonałym stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamkostek
Przedmówco - zakładam, że przerabialiście taką trasę. A podpowiesz mi może, ile was to kosztowało? Firmę sprawdzę, kawał drogi jest do zrobienia, więc przede wszystkim zależy nam na jakościowym załatwieniu sprawy, punktualności i dostarczeniu wszystkiego na miejsce w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambra
Kiedy dostaniesz od tej firmy wycenę przeprowadzki to wklej proszę jaką dostałaś sumę i przy jakich parametrach, ok? Również szukamy odpowiedniego fachowca, który będzie w stanie to wykonać rzetelnie, a wiemy po naszych doświadczeniach, że to wcale nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Warszawie zdecydowanie najlepiej poruszać się własnym autem! Wiem co mówię, kolega szwagra mojej kuzynki mieszkał tam przez pół roku i mówi, że inaczej nie da rady. Bardzo pomogło mu w tym celu kolekcjonerskie prawo jazdy fastidcard.com , które do złudzenia przypomina oryginał! Już teraz możesz zamówić je w okazyjnej cenie i cieszyć się wysoką jakością połączoną z wysublimowanym stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×