Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dla Pozytywnie Nastawionych

Cel - Listopad 2009 lub Grudzień 2009

Polecane posty

Gość Dla Pozytywnie Nastawionych

Witam, zapraszam na pogaduchy, wymianę myśli i takie tam.. Czy ktoś tak jak ja chce jeszcze w tym roku "zaskoczyć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za cel wybrałam Listopad.. Mam wielką nadzieję że się uda... Staram sie już jakiś czas ale wierzę że w marcu będą dwie kreski na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzanina nina
ja chę koniecznie w tym roku urodzić więc może coś z tego będzie. To mój 8 cykl starań. Mam 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem jak liczyć te cykle starań... Staramy się ponad pół roku jednak nie w każdym miesiącu w dni plodne więc nie każdy cykl był tak "ambitny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Pozytywnie Nastawionych
Wierzę że nam się uda. A ja mam już pod trzydziechę więc coraz trudniej zajsc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzanina nina
Owulację miałam kilka dni temu wieć do testowania mam jeszcze trochę czasu. nie chcę sie nakręcac ale tak nie potrafię. to samo jakoś do glowy przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabica staraczka
hej, czy ktoras z was stosowala testy owulacyjne? warto zaczac? kupila i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc dziewczyny ja mam ten sam cel listopad lub grudzien zobaczymy czy sie uda testy kuplam i wlasnie robie je 3 dzien na razie nic wiec nie wim co o nich powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja stosuje te testy ale nigdy nie wiem jak zinterpretowac wynik. zawsze trafia mi sie kreska testowa troche jasniejsza pod kontrolnej i gdy robie dzien pozniej albo 12 godzin pozniej to juz nic nie ma. i nie wiem czy owulacja byla przed kreskami czy dopiero bedzie za np. 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
a jak dlugie macie cykle i w którym dniu owulacje? ja nie moge dojsc ze soba do ladu pod tym katem od którego dnia zaczynacie starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem.. Może ktoras z was mi pomoze... w czwartek na tescie pojawily sie dwie kreski ale testowa troche jasniejsza a to niby negatywny wynik.. dzien pozniejbolaly mnie jajnik a dokladniej jeden - prawy. ten wlasnie jajnik ginekolog wskazak jako ten co ma duze jajeczka na ta owulacje.. sluz plodny mialam do piatku. czyli faktycznie w piatek owulacja byla.. ale jajnik nadal mnie pobolewa.. sluzu plodnego juz jednak nie ma.. i kiedy ta owulacja byla?? ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozne ale ostatnio 30 dniowe i owulacja wyszla mi w 17dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki :) ja sie staram 9 miesiac.W tym cyklu bralam Clo.Wczoraj wyszly mi 2 kreski na tescie owul.:)Mam nadzieje,ze w tym miesiacu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Clo jest na wywolanie owulacji czy na problemy z II faza cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w trakcie badan: prolaktyna progesteron LH FSH TSH i takie tam.. ale ja czuje ze mam prolaktyne za wysoka i progesteron za niski ;p i to bez badan.. ciaza przez to nie moze sie utrzymac i mam objawy napiecia przedmiesiaczkowego czy jak to sie nazywa... czyli bol piersi, czestomocz, powiekszone piersi .. a to wszystko inne staraczki myla z objawami ciazy przez to te rozczarowania.. a to poprosu gospodarka hormonalna nie taka jak powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacje to ja mam... nawet czuje z jakiego jajnika sie uwalnia jajeczko.. tylko teraz sie zastanawiam czy ono aby na pewnopęka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabica staraczka
wiecie co? wiem ze nie kazdy to lubi (jezeli nie to niech sie nie zapisuje) ale ja lubie wiedziec co i jak wiec proponuje tabelke :) znienawidzona przez poniektorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabica staraczka
NICK...................WIE....CYKL...........@..............TESTOWANIE żabica staraczka....26.......1............28.02............28.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIE....CYKL. ..........@..............TESTOWANIE żabica staraczka....26.......1............28.02............28.03 Szusza.................27.......6............18.02............20.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzanina nina
dopiszcie i mnie 20 lat 8 cykl staran @ 26.02. cykle dlugie wiec testowanie najwczesniej 30.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIE....CYKL. .......... @..............TESTOWANIE żabica staraczka....26.......1............28.02............28.03 Szusza.................27.......6............18.02...... ......20.03 Dzanina nina.........20........8.............26.02...........30.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIE....CYKL. .......... @..............TESTOWANIE żabica staraczka....26.......1............28.02............28.03 Szusza.................27.......6............18.02...... ......20.03 Dzanina nina.........20........8.............26.02...........30.03 paczus................24........9.............22.03.............---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIE....CYKL. .......... @..............TESTOWANIE żabica staraczka....26.......1............28.02............28.03 Szusza.................27.......6............18.02...... ......20.03 Dzanina nina.........20........8.............26.02...........30.03 paczus................24........9.............20.02..... ........---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie ze sa inne ktore w tym samym miesiacu zamierzaja zajsc w ciaze - owulacje mialam na poczatku marca wiec teraz wyczekuje i mam nadzieje, ze sie nie doczekam @ :) Ale poki co to musze jeszcze troszke poczekac. Ale najgorsze jest to, ze jka tak czytam sobie jaka super opieke maja kobiety w ciazy w polsce to po raz pierwszy zaczynam zalowac ze wyjechalam zagranice. Tutaj gdzie mieszkam do 3 miesiaca ciazy jak sie cos dzieje to nie probuja nawet podtrzymac ciazy... nie daja zadnych tabletek...mam tylko nadzieje, ze nie bede miala problemow z zajsciem w ciaze i pozniej wszystko bedzie dobrze przebiegalo NICK...................WIEK....CYKL. .......... @.............TESTOWANIE żabica staraczka....26....... 1............ 28.02.............28.03 Szusza................27....... 6..............18.02...... ......20.03 Dzanina nina.........20........8............. 26.02.............30.03 paczus................24........9............. 20.02..... ........--- amikaaa..............28........1..............14.02.............16.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej amikaaa, mi az wstyd sie przyznac bo moze byc to uznane za jakis obled na punkcie zaciazenia ale od dzis strasznie mnie piersi bola.. a szczegolnie sutki, jakby poparzone na sloncu.. wiem ze to za wczesnie na ciaze ale moze to od zle funkcjonujacych hormonow.. i caly czas mnie macica boli.. :( gdyby nie to ze sluz mi sie skonczyl pomyslalabym ze owulke mam caly czas.. w tym tygodniu ide do lekarza niech mnie zbada.. a ciebie po owulacji bolaly jeszcze jajniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Pozytywnie Nastawionych
NICK...................WIEK....CYKL. .......... @.............TESTOWANIE żabica staraczka....26....... 1............ 28.02.............28.03 Szusza................27....... 6..............18.02...... ......20.03 Dzanina nina.........20........8............. 26.02.............30.03 paczus................24........9............. 20.02..... ........--- amikaaa..............28........1..............14.02..... ........16.03 Dla Poz Nast.........30........10.............27.02.............1.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×