Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dla Pozytywnie Nastawionych

Cel - Listopad 2009 lub Grudzień 2009

Polecane posty

ja zazwyczaj wyczuwam kiedy mam olulacje bo boli mnie ktorys z jajnikow - gdzies wyczytalam ze to oznacza ze mniej wiecej za 12-24 godziny nastapi owulacja. Wiec tego dnia kochalam sie z mezem i mam nadzieje, ze nam sie uda ;) w poprzednim miesiacu tez mialam nadzieje, ze moze jestem w ciazy i wszystkie objawy wydawaly mi sie spowodowane ciaza. niestety sie mylilam ale wiem, ze jak bardzo chce sie byc w ciazy to samej sobie potrafi sie wmowic wszystko. Tak wiec tym razem staram sie nie podniecac za bardzo i czekam do ok 16 marca wiec to juz niedlugo.... zycze powodzenia w czekaniu bo z tego co widzialam to ostatni okres mialas kilka dni po mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja owulacje mialam w piatek. a bol sie utrzymuje do teraz i do tego doszly bolace piersi.. test owulacyjny potwierdzal to ze w pt owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc dziewczyny wlasnie zrobilam ten test owul i wyszla druga bardzo slaba kreska no i troche zaczal mni bolec jajnik wiec jak myslicie kiedy ta owulacja moze byc?jutro czy za dwa dni? a moze ten test calkiem niewazny jak ta kreska taka slaba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzanina nina
jezeli kreska jest bardzo slaba to moze byc faktycznie niewazny.. tak maly poziom LH moze byc nawet przez caly cykl... ale jezeli jest choc polowe jasniejsza to OK. sprobuj za pare godzin.. np 6 i wtedy jezeli bedzie ciemniejsza to proboj jeszcze za pare godzin i pamietaj zeby wczesniej za duzo nie pic zeby nie byl rozcienczony mocz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Szusza ja mialam owulacje dzien po Tobie:)w sobotke:)Wiecie co,dzisiaj zrobilam test owul z ciekawosci i tez mialam dwie kreski...i o co chodzi?:)hmm...:) Szusza ja tez do dzisiaj mam dziwne bole w dole brzucha... Madziaczek ja robilam sobie test w piatek wieczorem i wynik byl negatywny.A juz w sobote okolo 14 byl pozytywny.Zrob za pare godz.tak jak pisze dzianina nina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze testy owulacyjne pozytywne w terminie @ oznaczają ciąże? bo tez HCG wykazuja....? ten bol brzucha to mam ciagle i bol piersi.. :( gdyby nie to ze juz nie mam sluzu to bym pomyslala ze szczelam tymi jajeczkami jak z kałacha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Szusza mnie juz nie boli brzusio:)Jutro ide do gin.zobaczyc czy pecherzyki pekly:)az sie boje:o A co tam u Was dziewczyny slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
paczus a ty w którym dniu mialas owul?robilam dzis ten test i to samo druga kreska jasniejsza tak jak wczoraj a brzuch mnie tez bolal tak jak przed okresem kiedy wiec ten brzuch boli przed owul czy podczas?nic juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
dziewczyny to jeszcze ja otóz tak jak wam pisalam w po byla druga jasniejsza kreska na tescie owul, wczoraj tak samo a dzis nie ma juz wcale czy mozliwe ze owula byla wczoraj lub w pon jak myslicie? moze ktoras tez miala taka dziwna sytuacje w pon mialam 12 dc wczoraj 13 wiec nie wiem czy tak wczesnie mogla byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie wczoraj mialas szczyt LH a owulka bedzie w ciagu 24-36 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Madziaczku ja mialam owulacje w 16dc.Wydaje mi sie ze powinny byc dwie kreski takiej samej grugosci albo ta jedna nawet ciemniejsza.Rob dalej testy a jak Ci nie wyjda to moze wybierz sie do lekarza.Mi pare razy nie wyszly testy i okazalo sie ze pecherzyki nie pojrzewaly:( Dzisiaj bylam u gin.i pecherzyki pekly:)Dostalam tabletki na podtrzymanie wrazie gdyby doszlo do zaplodnienia. Co tam u Was slychac dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do paczusia
a te tabletki na podtrzymanie to od kiedy masz brac? i czy wczesniej mialas jakies badania czy od razu lekarz je przepisal profilaktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robilam badan hormonalnych.W tym cyklu bralam Clo.A te tabletki mam brac od dzisiaj(20dc)A czemy sie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dziewczyny!! z naszej tabelki (staraczek)ok 25 osob 2/3 juz zaciazyla.. wam tez sie uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie ze nad podtrzymujesz na duchu ale niestety mam jakies zle przeczucie ze w tym miesiacu jednak nic z tego nie bedzie. A powiedzcie mi dziewczyny czy jak sie bierze te tabletki na podtrzymanie to trzeba byc pod scisla kontrola lekarza? Pytam bo tu gdzie mieszkam nie bawia sie w takie cuda i zastanawiam sie czy nie kupic takich tabletek jak bede w Polsce na wszelki wypadek. Tylko ze jak sie cos bedzie dzialo to nie bede wiedziala do kogo sie zglosic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie nazywaja te tabletki
jak wyzej - jak sie nazywaja te tabletki na podtrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Tabletki ktore biore nie sa polskie. Amikaaa mialam monitorowany cykl bo bralam Clo.Potem dostalam te tabletki na podtrzymanie(dopochwowo)Jak nie pojawi mi sie @ to mam sie pojawic u gin.Amikaaa a gdzie obecnie mieszkasz?mnie tez nie ma w Polsce ale lecze sie prywatnie u polsiego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Paczus11 hej dzieki za odpowiedz. Ja mieszkam w Szkocji - wiem od kolezanek, ze jka z ciaza sie nic nie dzieje to wszystko jest super - lacznie z opieka w szpitalu. Ale jak tylko ktos ma problemy z ciaza, zwlaszcza w 3 pierwszych miesiacach to ma przechlapane- zreszta dopiero po 3 miesiacach daja jakies papiery potwierdzajace ze jest sie w ciazy tak jakby wczesniej ona dla nich nie istaniala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amikaaa ja mieszkam w UK.Tutaj tez jest tragedia!zwlaszcza jak masz ciaze zagrozona.Dlatego postanowilam sie leczyc w polskiej klinice. Co tam u Was dziewczyny?gdzie sie podziewacie wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie znasz
przeciez Szkocja to tez UK - widac ze sie znasz na kraju w ktorym mieszkasz - pewnie jezyka tez nie znasz i juz tylko czekasz zeby wyciagnac jakies benefity....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze bede ciagnac benefity.Ile sie da.I o mieszkanie kansil.tez bede sie starac:)uuuuu!!!Pewnie ze jezyka nie znam i mape swiata tez nie!:)wogole nic nie kumam:)I tez Cie kocham!he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Amikaaa mialam na mysli Anglie:)Z mezem mamy zamiar sie wybrac do Szkocji.Slyszalam ze jest pieknie:)pozdr. a co tam slychac dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja zrobilam sobie badanie hormonow. prolaktyne mam minimalnie za wysoka ale to moze byc z np. stresu. mam powtorzyc badanie. ale to moze byc powod z problemami z zajsciem. poza tym mam bol piersi i ich swedzenie :( ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co oznacza
jesli swedza Cie piersi a zwlaszcza brodawki przypuszczalnie po owulacji i probie zaplodnienia? czy to oznacza ze jest za duzy poziom prolaktyny? jakos nie bola mnie specjalnie piersi i juz nie swedza ale na poczataku tak bylo.... mam jeszcze kilka dni do testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-rowniez zycze powodzenia:) jesli chodzi o te swedzace brodawki to ja tez tak mialam na kilka dni przed testowaniem.zaznaczam ze zazwyczaj przed @ bolaly mnie piersi ale tym razem bolaly po bokach,blizej pach i sutki staly sie wrazliwe.udalo sie:) teraz jestem w 15tym tygodniu ciazy.trzymam za was kciuki:) zapraszam na NASZ TOPIK w razie pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do angioletto tez chcilabym zeby te brodawki oznaczaly ze jestem w ciazy...ale zobaczymy za pare dni. Nie chce sie napalac i poczekam jeszcze z testowaniem. Ale powiedz czy wlasnie w tym cyklu kiedy brodawki Cie swedzialy i staly sie wrazliwe zaszlas w ciaze czy bylo to kiedy indziej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszlam w ciaze w grudniu i wlasnie wtedy mnie swedzialy i piersi bolaly w innych miejscach,tak jak pisalam.szczerze mowiac bylam pewna ze sie nie udalo bo to byl moj pierwszy cykl staran,wiec nie wiedzialam czego sie spodziewac.test pozytywny wyszedl dopiero na drugi dzien po spodziewanej @!!!!! i to po kilku minutach. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×