Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..gaga..

...B Ó L - odpiszcie...

Polecane posty

Gość ..gaga..

Zawsze po owulacji strasznie bola mnie piersi i tak az do @, a jak to wyglada jezeli doszloby do zaplodnienia? Czy bol rowniez by wystapil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze to idz
do lekarza i powiedz mu o swoich dolegliwosciach a nie zatruwaj nam tu tym dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0ooooooooooooooohhhh
ile jeszcze załozysz takich samych topików?? spadaj idiotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalaja mnie
takie tematy... naprawde chyba nie macie co robic. idz do lekarza, to ci lepiej wyjasni. jakas ostatnio pisala, ze sluz jej sie pojawil na dni plodne i zaczyna staranka. a co to nas obchodzi? takie intymne sprawy wywlekac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gaga..
Nie no lepiej pisac "czy podoba wam sie ten wozek, lub jakies imie dla dziecka" kogo to obchodzi? takim tokiem myslenia jakim wy idziecie ZADEN temat na tym forum nie ma sensu. No bo przeciez forum ma okreslone granice tematow. Hehe. Ciekawa jestem o czym wy tu piszecie...Chociaz czytajac wasze odpowiedzi z pewnoscia o niczym inteligentnym... Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0ooooooooooooooohhhh
idz w pizdu idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gaga..
"do lekarza i powiedz mu o swoich dolegliwosciach a nie zatruwaj nam tu tym d**y. Wystarczy odpowiedziec - nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czytam topiki
bo czasem naprawde posmiac sie mozna z tego co tu pisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..gaga..=widze ze doswiadczas ztutaj tego samego co ja czyli odpowiedzi pelnych jadu i nienawisci.Myslalam ze siedza tu kochajace mamusie,ktore sa gotowe podzielic sie swoimi radami i uwagami a nie zawziete baby,ktore tylko czekaja zeby plunac jadem...Smutne ale niestety prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gaga..
No to faktycznie nie masz co robic, zeby specjalnie odpalac kompa, wchodzic na kafeteria - ciaza, macierzynstwo i wychowanie dzieci po to... - zeby sie posmiac. Na erotyce lub uczuciowym wiecej sie posmiejesz z pewnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0ooooooooooooooohhhh
tak, najlepiej to takim debilkom jak wy serwowac pelne ciepla i milosci odpowiedzi...a ze pieprzycie od rzeczy to juz mllo istotne prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze nademna osobe ktora juz widzialam a raczej czytalam o problemie. Dziewczyny nie przjmojcie sie tym wcale-niektorzy zapominaja po co jest wogole forum. Tez mam czasem nerwy jak widze tępe pytania ale poprostu wychodze z topika i tyle. Ludzie to maja nasrane-niektorzy az za bardzo Glowa do gory. A tak piersi moga cie tez bolej jakbys zaszla w ciaze-te same objawy co przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gaga..
Lady Pretensja - a no zauwazylam:) Widocznie te doswiadczone mamusie maja tak zamkniety krag "forumowiczek" z ktorymi sie dziela doswadczeniami, ale zeby pomoc innym to nie ma sensu bo pewnie kolejna glupia nastolatka nie wiem co to sex...Ale trzeba przyznac, ze na tym forum jest pelno nieprzyjemnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0ooooooooooooooohhhh
lady pretensja..idz sie pierdolnij w ten pusty łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No posmiac-fakt-czasem sie mozna. Ja nie wiem, jak odpowiedziec na twoje pytanie... ...moze zapytaj lekarza ginekologa... Kazda kobieta jest inna i moze miec rozne objawy. pozdrawiam i nie denerwuj sie poprzednimi komentarzami-niektorym naprawde sie nudzi i po prostu podgrzewaja atmosfere swymi wypowiedziami. Ja ostatnio wypowiadalam sie na pewnym topiku na pomaranczowo, bo jeszcze nie zatwierdzilam zadnego nicku i co chwile ktos sie pode mnie podszywal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga tak pisza tylko ludzie ktorzy sa zakompleksieni i tyle nie przjmoj sie znajda sie tez normalne osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gaga..
0ooooooooooooooohhhh - a moze napisz co jest tak beznadziejnego w moim pytaniu? Szczególnie, ze nie znasz na nie odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga mam nadzieje ze to nie do mnie??? ze dobrze zrozumialas moja wypowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co do jasnej ciasnej te
spory?:O Kobieta wchodzi na forum, chce porady-nie podoba się to nie wchodxcie lub jak juz weszliscie to nie piszcie nic:O czasem mam wrazenie,ze tu same takie, co tylko czekaja komu by tu dopiec i wyzwac od idiotek, a za godzine tworza temat z serii - schudnąć do kwietnia lub który płąszczyk mam kupic:o i tak samo mozna im napisac A CO MNIE TO OBCHODZI:O a co do tematu to to normalne:) mnie tez od owulacji do okresu bola i to nieraz tak, że nawet nie moge stanika zalożyc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gaga..
Nie no co ty fretka83 :) to do "0ooooooooooooooohhhh" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na innym topiku teraz sie tez wpierdzielila jakas wariatka i mi cisnienie podniosla-tu sie od nich roi!!!!!!One mysla ze sa w ulu a nie na forum-WYNOCHA Z TĄD!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gaga
pachniesz mi trollem o imieniu k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och biedniutka ty
nasza malutka gaga... he he sierotce dopieprzaja inni... nie poplacz sie tylko, a moze wez za siebie, idz do lekarza, tam otworz swa buzke i zapytaj a nie tu tak anonimowo i niesmialo pytasz. nie jestesmy jasnowidzami, kochaniutka. ................................................................................... dosyc milo odpisalam ci kochanie? zebys juz sie nie martwila, ze tylko pelne jadu kobity tu sa. ...................................................................................... wiec slodziutko pisze ci jeszcze raz-zamiast zakladac topik, idz ladnie na wizyte do doktorka-wiosna idzie-przewietrzysz sie a nie siedzisz bezczynnie przez kompem i walczysz z niewybrednymi wpisami na twoim topiczku-to walka z wiatrakami, sloneczko. choc bys nie wiadomo co napisala, i tak znajdzie sie ktos, kto cie zjedzie i bedzie miec ubaw twoim kosztem widzac, jak cie wredne wpisy gryza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
dupa boli, moze ty z kolei masz rade dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..gaga..
Ciekawe czemu wiekszosc z was nie wpisuje pseudonimu...heh... czyzby dlatego, zeby nie bylo widac o czym wy wypisujecie na forum? "zamiast zakladac topik, idz ladnie na wizyte do doktorka" - A to bardzo ciekawa rada,przy okazji owszem mozna sie zapytac o to ginekologa, ale nie mam zamieru do niego popier***** tylko po to zeby zadac mu jedno pytanie, to nie choroba zebym musiala odrazu do niego latac... " walczysz z niewybrednymi wpisami na twoim topiczku-to walka z wiatrakami" - walcze? Pisze co o tym mysle i sprawia mi to ogrooomna przyjemnosc, nie nazwalabym tego walka...na co drugim topiku jest takie dogryzanie, co ja pisze...dogryzanie...heh odrazu ci wbijaja na wejsciu hehe I widze, ze nie tylko ja tak mysle ehe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×