Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja19811981

Clomid Clomifene Citrate -na poprawe pracy jajnikow. Czy ktoras z Was brala?

Polecane posty

Gość Paulina CORK
Cześć dziewczyny.Dziś byłam w ginekologa i również dostałam Clomid ale mam zacząć go dopiero od 5 do 9 dnia cyklu.Czy któraś z.was miała jakieś skutki uboczne?Jak długo trwa wasze leczenie z Clomid? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AW84
Czesc, Ja przyjelam Clomid po raz pierwszy trzy miesiace temu. Kilka dni pozniej (jeszcze podczas ich przyjmowania) dostalam nerwicy : ataki lekow, niesennosc, brak apetyty i niemozliwosc jedzenia. Trafilam do szpitala bo nie spalam i nie jadlam przez 2-3 dni... Teraz przyjmuje leku uspakajajace i czekam na spotkanie z lekazem. Nadal walcze z nerwica. Czy ktos mial podobne reakcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina Cork corkowski ginekolog przepisal Ci Clomid?Udalo sie ?Ja zaczynam brac dzisiaj zaczynam brac 5 dzien cyklu przez 5 dni.Niby mam owulacje i wszystko jest ok u mnie i u meza ale mimo tego nie moge zajsc w ciaze.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AW84
Czesc, Clomid wywolal u mnie nerwice i depresje, a pod wplywem stresu nie da sie zajsc w ciaze. Cialo nie zgodzi sie na zaplodnienie jesli dzicko ma sie urodzic w stresujacych warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AW84 a jak dlugo bierzesz ?Moj ginekolog powiedzial ze nie mozna przedawkowac bo mozna wywolac menopauze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cork Ie

Cork .

Ja dziś zjadłam pierwszą tabletkę . Mam policystyvzne jajniki i nie mam owulacji.

Obecnie Jestem troche podłamana i trochę w szoku bo to dziś się dowiedziałam że nie będzie tak latwo... Zostało mi jeszcze 5 tabletek i za dwa tyg. Mam kolejna wizytę u gina . Czas pokaże . Dużo siły dla was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×