Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szfagierek

ile pieniędzy od chrzestnego na roczek ?

Polecane posty

Gość gość
Skoro wszystko ma, to nic nie dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te odpowiedzi i ie cię co? Moja córka na roczek od chrzestny dostała książeczkę i misia z secondhandu... A od chrzestnego nic... Olał ja ciepłym mi w nawet życzeń nie złożył... I tu nie chodzi mi że ja pieniędzy od niech wyglądam. Nic z tych rzeczy ale uważam że chociaż cień uwagi byłby lepszy niż tatalne Olanie dziecka czy misiek z lumpexu. Przecież nikt nikogo za łeb do kościoła nie ciągnie by był chrzestnym. I rodzice nie oczekują by im dziecko sponsorować. Ale milo by było jak by chociaż zapytał o małą chodź raz jeden jedyny raz. Żałuję bardzo że wzięłam go za chrzestnego, bardzo żałuję. I chodzi mi tylko chociaż o uwagę dla małej chodź raz do roku. Żeby było jasne o czym. Mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej jak rodzice chrzesniaka wcześniej podadzą ci gdzie ubieraja dziecko i gdzie kupuja prezenty i że z innego sklepu to oni nie chcą. BOŻE ŚWIAT ZWARIOWAŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zamiast pieniędzy kupić jakąś fajną zabawkę. Przynajmniej masz pewność, że będzie to prezent dla dziecka a nie dla rodziców :) Duży wybór zabawek znajdziesz na tej stronie: http://www.wikaon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca polega na przepisywaniu kodów 4 cyfrowych. Za każdy kod otrzymujesz 10 centów. Pierwsza wypłata możliwa od 150 $ i trzeba mieć 40 poleconych osób. Wszystko zależy ile czasu poświęcisz i kodów naklikasz, a nieograniczona liczba kodów gwarantuje stały dopływ gotówki ;) Naprawdę warto. Praca w pełni zdalna, nie wymagająca zakładania kont bankowych, ani inwestycji nawet 1zł. Aby zarobić 150$ wystarczy poświęcić około godziny czasu. Przesyłam link do rejestracji. Po lewej stronie trzeba kliknąć w registation http://famoney.pw/1957765017881/ Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca polega na przepisywaniu kodów 4 cyfrowych. Za każdy kod otrzymujesz 10 centów. Pierwsza wypłata możliwa od 150 $ i trzeba mieć 40 poleconych osób. Wszystko zależy ile czasu poświęcisz i kodów naklikasz, a nieograniczona liczba kodów gwarantuje stały dopływ gotówki ;) Naprawdę warto. Praca w pełni zdalna, nie wymagająca zakładania kont bankowych, ani inwestycji nawet 1zł. Aby zarobić 150$ wystarczy poświęcić około godziny czasu. Przesyłam link do rejestracji. Po lewej stronie trzeba kliknąć w registation http://famoney.pw/1957765017881/ Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha, na roczek dałam chrześnicy gadającego pieska (Szczeniaczek Uczniaczek czy jakoś tak). Pieniedzy nie dawałam - nie wiedziałam, że trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dyszki starcza tym chciwym kurwom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odmówiłam trzem rodziną. Jestem nieźle sytuowana,a mój partner też sporo kasy ma, smaczny kąsek na matkę chrzestną w rodzinie. Tylko siostrze nie odmówiłam, kuzynostwu owszem, Swojej chrześnicy też nie rozpieszczam, rodzicom dobrze się wiedzie. Ale raz w tygodniu basen z ciocią - kochamy te zajęcia, a i lodziarnie też zaliczamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odmówiłam trzem rodziną. Jestem nieźle sytuowana,a mój partner też sporo kasy ma, smaczny kąsek na matkę chrzestną w rodzinie. Tylko siostrze nie odmówiłam, kuzynostwu owszem, Swojej chrześnicy też nie rozpieszczam, rodzicom dobrze się wiedzie. Ale raz w tygodniu basen z ciocią - kochamy te zajęcia, a i lodziarnie też zaliczamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzem rodzinom. Słownik dla cioci od chrzesnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popek

jestem znanym celebryta i ja dalem 10 000 zl dla chrzesniaka a co tam "JESTEM KROLEM".

Je...ć haiterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loli

Nie kumam tego płaczu, że "pazerni rodzice chcą tylko kasy". W pewnym momencie synek miał tak dużo zabawek, że na pytanie o prezent podawałam nr jego konta oszczędnościowego i tam rodzina wpłacala pieniądze, które miała przeznaczone na prezent. Kasa trafi do małego po 18stce. My jej nigdy nnawet na oczy nie zobaczymy.

Obecnie młody szaleje na punkcie LEGO więc i o tym wspominamy rodzinie.

I tak zamiast 10 bezsensownych aut, nasz synek ma dodatkowe pieniądze na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile pieniędzy

Ja nigdy nie daje pieniędzy gdyż to jest prezent od czapy. Najczęściej daje złoto ( łańcuszek kolczyki). Chyba że wiem że młoda potrzebuje np nowy rower czy narty. Wtedy jest to tego rodzaju prezent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Też myślę,  że świat zwariował. W ogóle, u nas zarówno syn, jak i córka nie mieli jakiejś wystawnej imprezy pt. "roczek". U syna na dodatek 1 urodziny pokryły się że Świętami Bożego Narodzenia, które urządzalismy wówczas dla rodziny. Dostał owszem mnóstwo prezentów, bo to urodziny i pod choinkę, ale nie jakieś coś A la drugie chrzciny. Później, owszem, większe prezenty dostał na komunię. Nie dajmy się zwariować i też nie stwarzajmy chrzestnym presji, bo strach będzie chrzestnym zostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile pieniędzy

Bo ludzie zapominają że chrzestny nie jest od prezentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×