Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna brunetka

Zero pracy, zero perspektyw

Polecane posty

Gość taka jedna brunetka

Mam 22 lata i od jakiegoś czasu tzn od około roku poszukuję pracy. Mieszkam w małym miasteczku, bo ok. 3 tys mieszkańców. Powoli się podłamuję bo z każdym dniem dochodzę do wniosku, że nie mam perspektyw na znalezienie pracy ani tu u siebie ani w oddalonym kilkadziesiąt km większym mieście. Nie mam pojęcia co robić dalej, a pieniądze są potrzebne bo studiuję zaocznie. Moze otworzyć własny biznes? A jeśli tak to w jakiej branży? Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
co srtudiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
zarządzanie, specjalność rachunkowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
rachunkowosć to dobry kierunek, tylko trudniej zdobyc doswiadczenie zwłaszcza w młaym miasteczku. Radze ci zebys juz teraz zdobywła doswiadzcenie jesli chcesz pracowac w tym bo potem moze byc cieżko. Biznes najlpeij otworzyc w tym czym sie interesujesz. Ja mieszkam w miasteczku 15 tys. mieszkańców I JEST CIĘZKO MI ZNALEŻC PRACE. Ostatnio pracowałam na umowe zlecenie na poczcie ale i tam nie było dla mnie etatu. A w ogile ciezko szuka sie pracy gdzie nie duzo ofert pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
Jest bardzo ciężko. I już nie mam pomysłów co robić. Byłam na tylu rozmowach, że nawet nie zliczę. A nie mogę, nie potrafię już siedzieć w domu. Bycie bezrobotnym to straszny koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
Za każdym razem Ci odpowiadali nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
Tzn mówili, ze odezwą się później i się nie odzywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
Ja do najblizszego duzego miasta mam 90 km, a teraz jeszcze ten kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
No właśnie nie dość, że odległość to jeszcze kryzys. U mnie to samo. I niby w Polsce jest sporo pracy. Może i tak, ale w większych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25lat w polowie pazdziernika zakonczylam staz od tego momentu szukam pracy zreszta przed sazm tez dlugo szukalam a teraz to juz wlasciwie nei szukam bo i tak jej nie ma mieszkam na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
A moze myslałas zeby spróbowac szcześcia i szukac w duzym miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
ja ma za tydzin 26 lat, te staze to takie pic na wode czasami i tzreba dobzre trafic i miec troche szczęscia, ja go akurta nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
Chciałam spróbować w dużym mieście ale to trzeba się liczyć z przeprowadzką a sama się boję, nie wie czy dam radę... setunia ---> też miałam takie chwile że już odpuszczałam i nie szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
Też odbywalam staż, nawet 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
Mozna być na trzech stażach z UP? Chcesz pracowac koniecznie w księgowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
Ja byłam na trzech bo dwa razy zrezygnowałam i tak mi się udało :) A pracować to nie muszę w księgowości, przyznam szczerze, że nie kręci mnie to i za bardzo jeszcze się na tym nie znam ;) Studiuję to bo może się przydać w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
Co robiłas na tych stażach? Ja miałam isc na stażdo kadr co mi odpowiadało bo chciałabym w tym pracować (ale wiem ze nie zdobede doświadzcenia bo gdzie?). W koncu nie trafiłam do kadr tylko do recepcji i załuje tego stazu troche, zmarnowane 5 miesięcy. Mh moze bym jedank probowała przeprowadzki do wiekszego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
Jak Ci się nie uda zawssze mozna do domu wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
Miałam dwa staże w barach szybkiej obsługi, a trzeci jako recepcjonistka w hotelu. W tym trzecim mi się bardzo podobało, odpowiadała mi taka praca. No a przerowadzka to naprawdę musi być przemyślany temat. Zresztą ciężko by mi było rozstawać się z rodziną i chłopakiem, chociaż nie powiem, ale coraz częściej się nad tym zastanawiam. Ale tak strasznie sama się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodkamalutkaaa
Cześć znalazłam stronkę dzięki której można zarabiać klikając tylko na linki do strony nie są to kokosy ale też nie zabiera to specjalnie czasu , dostaje sie e-maila i trzeba kliknąc na płatny link, aby sie zarejestrować kliknij na poniższy link a potem rejestracja http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=ziembi oraz http://kasanapiwo.com/pages/index.php?refid=aizdaj Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
jagodkamalutkaaa ---> dzięki za taką propozycję ale na ten temat sporo się naczytałam i sądzę że to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
Przeprowadzka to rzeczywiscie musi być przemyslany temat, szkoda ze nie miałs stazu związanego z twoim kierunkiem studiów.Zycze Ci powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
A moze praca w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
Do d.... do wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
Też taką pracę ciężko znaleźć. Jedynie do spożywczaków często można znaleźć jakieś oferty ale to trzeba się liczyć z pracą do późnych godzin. A dojazd do pracy też do tego trzeba doliczyć. Bo w moim miasteczku to w spożywczakach pracowników nie potrzebują, ewentualnie na staż, który już mi niestety się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
za duzo ludzi poszukujacych, u mnie w miescie jedna fabryka zwolnia 1250 osób, głownie kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
W której części Polski mieszkasz ze tak cięzko z pracą. Ja 140 km od Poznania i 90 od Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
Dokładnie milenijka do dupy :( To TYLKO Polska. Młodzi ludzie nie mają szans żeby się tu rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna brunetka
Północ kraju, około 100 km od Gdańska na południowy - wschód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
i jak tu zakładac rodzine az strach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×