Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Desznik :D już mi ta myśl przeszła przez głowę, no ale nie wiem... może faktycznie :D ach te dzisiejsze nastolatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WW noooooooooo to komplemenciarz jesteś ale i tak nie przejdzie.:)Ale chyba tylko mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D chodzi o to ze t Ty jakiess sprosne teksty zaczales pisac:P dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Pisanie sprośnych tekstów a opowiadanie kawałów to chyba zasadnicza różnica.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie mów S,że znów sprośne kawały piszę bo to 45 letnia kobieta napisała; Mąż z żoną leżeli wieczorem w łóżku. Mężowi zachciało się pić, a że leżał od ściany, zaczyna powoli przechodzić przez żonę. Ta sądząc, że mąż ma ochotę na seks, mówi: - Zaczekaj, mały jeszcze nie śpi. Po trzech minutach mąż ponownie próbuje przejść przez żonę, bo nadal męczy go pragnienie. - Mówiłam ci: zaczekaj, bo mały jeszcze nie śpi. Mąż wytrzymuje jeszcze chwilę, a potem wstaje delikatnie, żeby nie przeszkadzać żonie i nie budzić dziecka. Idzie do kuchni, odkręca kran i stwierdza, że nie leci woda. Sprawdza w czajniku - wody też nie ma. W końcu wyciąga z lodówki szampana. Żona słysząc huk otwieranego szampana, woła: - Co ty tam robisz?! Na to dziecko: - Nie chciałaś mu dać d**y , to się zastrzelił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm767
spać diabełku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas kampanii wyborczej lepiej nie używać zwrotów zbyt brutalnych i agresywnych. Oto nasz podręczny słownik dzięki któremu kolejna kampania będzie merytoryczna i sympatyczna. Oto kilka podręcznych słówek: Biedak, nędzarz - ekonomicznie nieprzystowany Żebrak - bezrobotny na praktyce Śmieciarz - terenowy przedstawiciel przemysłu utylizacji zużytych dóbr materialnych Leniwy - motywacyjnie zubożony Głupi - inteligentny inaczej Bałagan - alternatywna aranżacja przestrzeni Złodziej - wtórny dystrybutor Produktu Krajowego Brutto Schlany, nawalony, pijany - przestrzennie zagubiony Szczerbaty - osoba o zwiększonej wydajności oddechowej;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik muszę sobie zanotować co napisałes :-P podoba mi się szczególnie szczerbaty i złodziej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×