Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość setka lepiej na coś lepszego
Ostatnio wszedł taki oto film do kin: http://www.filmweb.pl/f30671/P%C3%B3%C5%82+%C5%BCartem%2C+p%C3%B3%C5%82+serio,1959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta stronka to spam chyba:P na cos lepszego pojde innym razem chce obejrzec ten HICIOR:P Bad 🖐️👄:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa22.
masturbacja - ja lubie. chociaż lubie tez pisac n czacie,gadu lub sms i sie masturbowac. chociaz pewnie to z racji moje jeszcze mlodego w sumie wieku ... a jak u was ? często to robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_cam
To milo Musze sprobowac na czaterii.. wczoraj po 23 przez godzinke dalam ostry pokaz na onecie. Ciekawe czy ktos stad mnie widzial bo bylo chyba co ogladac, jako ze mnie ostro ponioslo Bylam pod nickiem Kaska_cam i mialam taka "chcice" ze bylam gotowa zaprezentowac prawie wszystko Kilku panow ostro sie napalilo i blagali zebym najpierw wyjela piersi, a pozniej sie wypinala do kamerki... mhmmm taka bylam podniecona ze na ich oczach kilkukrotnie dochodzilam najpierw masujac lechtaczke, a pozniej wypieta wkladajac sobie swieczke Zaspokoilam chyba z 5 facetow podczas tamtej godziny hihi. Teraz znowu mam ochote .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja słyszałem kiedyś
nie uważasz że się prostytuujesz i to za darmochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest temat o masturbacji:P prosze przenisc te dyskusje do odpowiedniego tematu:D a takich tu na forum nie brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boy George
Dzisiaj znów byłem na czacie w Onet.pl pięknie dziewczyny pokazywaly swoje wdzięki.Pałeczki chłopakom stały zresztą i mnie też pieściłem swojego ptaka stał na baczność.Ale tak naprawdę to chciałbym właśnie z jedną dziewczyną na czacie popieścić się ona dla mnie a ja dla niej. Tylko we dwoje na privku byśmy się dla siebie masturbowali.Nawet jestem gotowy pokazać jej swój wytrysk.Podnieca mnie sama myśl o czymś takim.Wobec tego mam pytanko cz nie znalazła by się taka laseczka która by to mogła ze mną zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boy George
Setunia królewno, a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka masz jakiś problem
? :classic_cool: :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiku ...
🌻 4 medale niezły wynik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boy George
poklikamy przed kamerką ? jestem gotowy na wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia pampelunia
Jak było na Avatarze, podziel się wrażeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę że setunia targana wewnętrznymi rozterkami, oraz dręczona sumieniem zakazującym jej praktyk populistycznych stosowanych przez głodną wrażeń gawiedź, skłoniła się do zmiany swej decyzji i wybrała się na film Almodovara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia pampelunia
VETO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunia pampelunia
ale dobzie , dobzie , Setunia lubi intelektualistów, może dobierz inny zestaw słów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×