Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Euforka nie wiedzialam ze tu pisalas jeszcze ja mialam tez dol w tamtym tyg ale teraz jest juz ok:) usuneli top bo sporo postow tam usnieto i wygladal smieszmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj seti trzeba bylo pisac, ze dola mialas bo temat wyp..... to juz dawno by byl nowy:D:D:classic_cool::P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMMMMM ano mialam pisac ale jakos nie bardzo mam ochote pisac wtedy:) nie ziewaj:P pisz tu ze mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia bez gburnego podejścia do mnie ale od,którego roku tu jesteś.Przecież to masz powazny arsenał.Chyba jesteś rekordzistą.:D po ludzku grzecznie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azjja spoko, nie boj sie mnie :classic_cool: :D nie jestem tu dlugo od wielkanocy 2005:) rekordzistka ktora miala onad 50tys postow nistety odeszla z forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eforka tez masz medal teraz jest nas tu tyle , ze kazdemu prawie ze , medal sie dostanie:classic_cool:] bo rezta to poszla juz do gazu😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zeby mi sie takie cos w sumie to nie wiem co no ale to co bylo ze nam topa wyp..... i w ogole wiecej nie powtorzylo!!!!!! bo na gole dupsko pasam natrzepie a na przyjemnosc to trzeba zasłużyc :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka omg to Ty???? ale sie ciesze , ze powrocilas:classic_cool:🌻 juz myslalam ze bede najwiekszym przegrancem tego forum:P :D zart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×