Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość a ja zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zastanawiam się setunio dlaczego od Twego topu wyciagnięto mnie na nocne rozmowy a następnie rozbito te rozmowę.Tylko doszedłem do tego o 3.00 wiedziałem kto pod pomarańcza rozbił mi tę rozmowę.Jaki cel to miało.Zdyskredytować mnie nie trzeba było,gdyz juz autodestrukcję dokonałem.Jestes doswiadczoną setunia o co tu chodzi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik jako ta "doswiadczona" osoba powiem Ci, ze ja sie nad takimi rzaczami nie zasanwiam i nie analizuje, po co sobie Tym glowe zawracasz i to o tak poznej/wzesnej poze jak 3rano:) MMMMM juz jestes po apelu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
05:16 [zgłoś do usunięcia] dzindybry----------> moze jak będzie natarczywie inteligentna to w tym starym kalfasie sie poprzestawia.,kto wie:P:D:D Nie złapało mnie kiedyś moze ten czas nadszedł:P:P:P:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś ja tez do szkoly bym pochdzil jeszcze :) a teraz to tylko ksiazki kupuje i jeszcze teczke musze kupic na sprawdziany bo wg nowej ustawy musza byc przechowywane w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] lubiś hehe...niektórzy rozdwojenia jazni maja----------->wwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D:D:P:D:D:P:D:P:D:):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam powodzenie:P:P:P juz dwie wielbicielki mam:D:D:D:D:D tylko się nie pobijcie,uzgodnicie to miedzy soba:D:D:D:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdrość mmm757 cóż moge poradzic jak takie przypadłości:P mi sie zdarzają:D:D:D No maja dobry gust:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi tylko o to, ze nawet jak bym ich tysiac mial to zachowam to dla siebie sa rzeczy o ktorych sie nie mowi publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P luzik:D:D:D:D mam ciezki zart i tyle:D:D:D:D:D ale Cię wkrecilem:D:D:D:D oj nie moge ze smiechu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna tak ujać:D Ale jesteś w korzystniejszej sytuacji,poniewaz masz zawsze dwa wyjśćia.:D Obojętnie jak bym odpisał ty zawsze bedziesz góra.:D:D Co ta młodzież wyprawia.ALe to niezbyt wychowawcze:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kawy nie , bo nie lubię. Herbaty cytrynowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×