Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

widzę że pomarańcza potrafisz czytac ze zrozumieniem to co piszę :-P to zacna cecha :classic_cool: ps. Setunia nie będzie moją żoną m.in dlatego że jestem pijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasami wypić trzeba
Idź kochany po wino a ja ciasto zrobię usiądziemy do stołu wypijemy sobie. Wypijemy za smutki i żywot za krótki za ciebie, za mnie, za dzieci a potem to jak leci. W szklankach wonne martini złociście się mieni wtem syn niespodziewanie zagląda do sieni. - A cóż to za okazja że pijecie sobie? - No cóż synu, eh! Pijemy bo jest smutno królik nam rano zdechł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty nie znam tego filmu , mam doopiero 18 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie sie Was czyta Chlopaki!:D najwazniejsze tez, z enei jestescie nudni:classic_cool: Lubis do poki nie kupujesz wszystkiego sco sie swieci , to jest ok:) ja sie za to nie nadaje na kandydatke na zone , bo poki co dochodze do wniosku, ze ze mnei to take femme fatale p[oza tym neurotyczka:P i w ogole liste mych "zalet" macie w moim nicku tzn po kliknieciu na niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami trzeba coś zjeść
Upiekę kurczaka z ziemniakami. Na deser placek z jabłkami. Bum bum bum na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam ich cos duzo tzn nie jestem skomplikowana i czasami sama siebie nei robumiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś: " rewq...to Ty masz klawe zycie " Klawe jak cholera :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ MMM w sumie racje, juz nie marudze na ten temat:P:) Lubis ja to wychodze z zalozenia, ze czego oczy nie widza, tego sercu nie zal:P kawa czas sie obudzic z likendu srikendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś minkę mam zadowoloną :-) Lubiś ile ty tego urlopa masz :-O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> jak tam jadła już śniadanie? niech zgadnę: bułken mit wurst und tomaten , lekko majonezen skropionen :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sandwiczen z seren i papryken jadłem ( mam jeszcze jeden, 2 jaPka, banana, barszcz Knorra , kawe rozpuszczalną , kefir )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq ja mam dzis sandwiczen nie bulken z wursten, mojonesen end salatken konserwowen 2mandarynki i japko woda pare cuksow z piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pięknie pada śnieg.:) Jadłam drożdówkę z serem , piłam herbatę cytryną. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ! :-P do raportu :classic_cool: ja mam zebranie o 14 :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×