Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gepi

podziekowania dla rodzicow

Polecane posty

dziewczyny mam jeszcze do was pytanie....czy w waszych rejonach sa popularne podziekowania dla rodzicow?u nas sa a my n ie wiemy co moglibysmy im podarowac oprocz kwiatow?zaznaczam ze dyplomy i ksiazki dostepne na allegro odpadaja (nie sa w naszym stylu).Jakies sugestie,pomysly?bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dobry pomysl...myslimy z mezem(cywilnym juz) moze jakies zdjecia od dziecka przygotowac i albumy porobic?co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mieliśmy ten problem ale siostra mojego przyszłego męża pięknie rysuje i ma nas naszkicować, coś w stylu zdjęć ze ślubów jakie dostawali nasi dziadkowie, takie portrety. w dwóch egzemplarzach, myślę, że nasi rodzice będą zachwyceni bo zdjęcia i albumy to też takie oklepane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że waszych zdjęć od dzieciństwa to rodzice mają pełno.... my swoim mamom(bo ojcowie nie żyją) fundujemy weekend odnowy biologicznej. Jesli was na to nie stac to może chociaż jakies zabiegi u dobrej kosmetyczki, typu nawilżanie, oczyszczanie, lifting.....opłacony karnecik, włożymy do ładnie zapakowanych pudełeczek, prezent napewno sie spodoba, bo znam je obie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy podziekowanie. Rodzicom daliśmy po bukiecie kwiatów i nasz portret slubny, który zrobiliśmy dzień wczesniej, a fotograf nam go podrzucil w poprawiny. No i oczywiście piosenka "cudownych rodziców" mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....weekend w SPA to raczej odpada,raczej napewno!my mamy 1dniowe wesele wiec portret weselny tez nie wchodzi w gre.chyba postawimy na kwiaty i slodycze jednak!bo albumy dostana slubne od nas przeciez!ale dzieki za wasze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×