Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

White Shadow

Nie Igraj Z Aniołem

Polecane posty

Gość icfy
napisali,że wróci jesienią,ale niewiadomo kiedy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryyyyyyy
no to kicha :( bo Marii ciuji juz rodzila 3 odcinki!! a Leopard tylko ja za reke trzyam :O.. lekarz..od siedmu bolesci!! ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póls
bo ciąża Marićuj twra 9 miesięcy,a poród 3 miesiące,w sam raz po wakacjach się wyrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia
Nie igraj z Aniołem ponownie pojawi sie na antenie tv4 31 sierpnia! Bedzie to kontynuacja od 67 odcinka! Pozdrawiam i zycze cierpliwości w oczekiwaniu....co bedzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IamMadeFor...
Ktoś napisał, że Haus nie jest sztuczny. JEJKU! Toż to taka fantazja, że głowa mała. Nie znosze banalności tego serialu. I niech "Fanka Hausa" buja innych na temat swych rzekomych studiów medycznych gdyż po tonie jej wypowiedzi można wywnioskować, że ma 13 lat. Co do "Nie igraj z Aniołem" to bajka totalna. I na dodatek kiczowata. Ale takie już są telenowele. Nie mają być realistyczne tylko mają wzruszać. Owszem Marichuy ma pokręcone włosy i makijaż ale lekki, więc wcale nie jest taka znowu "zrobiona". Ciuchy też nosi barzdo przeciętne. Zwykłe podkoszulki i rybaczki. Jak czasami widzę te anienki z seriali to zastanawiam się czy tapeta im nie odpadnie z twarzy. Marichuy na ich tle jest bardzo naturalna. I uważam, że fajnie gra w przeciwieństwie do Candelarii. NIe jestem fanką tej telenoweli. CZasami jak leci to ją obejrzę...i nie zachwyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołla
To nie oglądaj i się nie wymądrzaj :o Jesteś śmieszna, nie podoba Ci się House, nie podoba Ci się Nie Igraj z Aniołem, więc nie zmuszaj się do ich oglądania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam Grryyyy
Podnoszę Czasami ogladałam ten serial a raczej próbowałam ale tak mnie irytował iż nie byłam w stanie dokończyc żadnego odcinka. Reżysera i scenarzystów chyba poniosło. Pewnie ta sama ekipa co przy "Sercu z kamienia". Podobnie: pierdoły i kogel mogel z poplątaniem. Ooo nawet niektórzy aktorzy grali w obydwu tych wspaniałych produkcjach. Estefania- Mariana2 Zona Hlama Migela=Viviana Ipektor w kapeluszu= Zbir w kapeluszu Guwernantka=Ciocia Mariany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejjjjzzzi
nie igraj z aniolem chyba zmierza juz ku koncowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisha1990
Fajny serial!:) I jeszcze Zbuntowani też extra serial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirilllila
W poprzednim odcinku Maricuii z Huanem Migelem wszystkim się chwalili ze za tydzień ślub a tutaj pokazują "kilka miesięcy później" i dopiero wtedy ślub.... a najlepsze bylo jak AnaJulia urodziła ubrana w jeansy.. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaPoWiEm Tu
Albo te miny MariiCuji hehe.. Lub dziecko z którym nic nie robi tylko trzyma na rekach. Ale nie do przebicia bylo to kiedy JuanMiguel robił jej operacje oczu, a ona miala normalnie oczy pomalowane hehe i to grubo tuszem do rzęs! No serial doslownie extra zrobiony. Gratulacje . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaPoWiEm Tu
Wogóle to ta Mait Peronni nie umie grać w filmach...zero emocji i wszystko tak sztucznie robi. Ale w Rebelde Lupite lepiej o wiele zagrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manifunia
ja bardzo lubie ten serial jest zarąbisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszka wyszła
za mąż:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata7852
http://chomikuj.pl/?page=222175 NA TYM CHOMIKU SA WSZYSTKIE ODCINKI ZBUNTOWANEGO ANIOLA! ZAPRASZAM DO POBIERANIA!!!:) nowe telenowele juz wkrotce!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM NA FAJNE FORUM O TELENOWELACH. u NAS MOZNA POGADAC NA WIELE TEMATOW ZWIAZANYCH Z TELLENOWELAMI I NIE TYLKO. POSIADAMY TAKZE SPORY DOWNLOAD ZE STARYMI I NOWYMI TELENOWELAMI. WWW.VIPTELENOVELAS.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM NA FAJNE FORUM O TELENOWELACH. u NAS MOZNA POGADAC NA WIELE TEMATOW ZWIAZANYCH Z TELLENOWELAMI I NIE TYLKO. POSIADAMY TAKZE SPORY DOWNLOAD ZE STARYMI I NOWYMI TELENOWELAMI. WWW.VIPTELENOVELAS.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacoby 18
Cześć ; D jeśli chcecie pobrać wszystkie odcinki Zbuntowanych , Nie Igraj z Aniołem to zapraszam na moje konto na chomikuj . pl http://chomikuj.pl/?page=404011 Jeśli napiszesz do mnie na chomiku PW to mogę udostępnić transfer za Free . xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×