Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

White Shadow

Nie Igraj Z Aniołem

Polecane posty

Gość Kandelaria
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggrrrrrrrrrryyyyyyy
Taaaaa znowu sie usralo Mariciuji miala zle przeczucia i polowe odcinka piprzyla ze nie chce zeby cos sie stalo jej dziecku...potem miala koszmara ze chca jej wyrwac dziecko z ramion!! Ku\wa a tak ma byc! ze Amador chce jej porwac za posrednictwem zbirow jak urodzi! No i na to wrocil wlasciciel checjendy LEOPARDO bo TEZ KUZWA mial ZLE PRZECZUCIA :O.A co to ma byc! Ta Marijaciuji to pepek swiata?!! heee? Wszyscy jej wlaza du DUPSKA!! Sama uszyla wszystkie ubranka dla dziecka i ta kukle ze szmat!! ZENADA! juz to widze jak ubierze noworodka w jakies pozszywane szmajory!! W dodatku kiedy zaszla w ciaze od poczatu pitolila do brzucha w rodzaju meskim..mowila moj maly..moj synku...bla bla blaaaa...a tu dzis kuzwa przed rozwiazaniem pieprzy;ciekawe co sie urodzi :O ZENUAAAAAAA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extensa
Do grrrrrrrrrrrrryyyyyy : Hehe no smiesznie to opisujesz ale za duzo sie wczuwasz. Ja to ogladam z przymrózeniem oka...od tak by odpoczac od codziennosci,pracy,pisania pracy mgr. Mam meczace zycie w polsce i ta telenowela daje mi dobry humor,ukojenie od rzeczywistosci...takiej "madrej". Jest smiesznie i lekko,wiadomo ze nie trzeba si wysilac nad fabuła. Ja to lubie. choc musze przyznac ze Kandelaria jak zaczyna wrzeszczec i cyrkowac to piekle sie ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaaaaaaaaaaaaaaaa
Wygląda na to,że od 1 vzerwca serial zniknie z anteny :o Nie wiem po co zaczynali go emitować skoro teraz w połowie urywają!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia
do tinaaaaaaaaaa!!!!!! Co Ty mowisz? skad o tym wiesz? nie mozliwe to by było mega nie powazne zaczynac jakisx serial po to by go urawac w polowie.... Jak to jest naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaaaaaaaaaaaaaaaa
Przejrzyj sobie programy tv po 1 czerwca (internetowe czy nawet Tele Tydzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeeee
znika z powodu przerwy wakacyjnej. skonczy sie na 66 odcinku a po wakacjach bedzie reszta. w sumie 195 odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia
Mozliwe ze tylko na wakacje robią przerwe. Natomiast od wrzesnia dalej beda kontynuować az do 195 odcinka ;) -nie lubie tych przerw wakacyjnych,mnozna sie odbic od klimatu telenoweli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeeee
znalazłam tą nowinę na oficjalnej stronie serialu wiec to raczej pewne, ze to tylko przerwa wakacyjna a pózniej serial wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiłe rozczarowanie tv4
Mnie to denerwuje Wystarczy,że telewizja publiczna serwuje widzom na wakacje same powtórki. Ludzie się wciągają,a potem po takiej przerwie często nie ma się już ochoty oglądać danego serialu, znowu się wciągać. Odgrzewanym kotletom mówię NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeeee
mnie tez to wkurza na maksa, gdzieś czytałam, że robią to w trosce o widzów bo wiedza ze my wyjeżdżamy na wakacje i przegapilibyśmy cześć odcinków. Dla mnie to śmieszne, 99% widzów nie wyjeżdża na wakacje na 2-3 miesiące,chyba że za granice do pracy, (ale za granica tez nieraz mogą oglądać polskie kanały) a tygodniowe streszczenia można przeczytać w gazecie czy na necie i nadrobić stracone odcinki. Poza tym, o ile potrafię zrozumieć przerwę wakacyjną np. w Klanie, czy BrzydUli, gdzie serial jest kręcony na bieżąco a aktorzy tez potrzebują wakacji to nie rozumiem przerwy wakacyjnej choćby w tej dawno nakręconej telenoweli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggrrrrrrrrrryyyyyyy
To znowu ja! Chcialam sie pozalic na serial ! MariaCiuji znow zaczela rodzic!! TYM RAZEM PODOBNO NAPRAWDE! No ale dobra dziwi mnie to ze odrazu ja wziely takie bule ze ledwo szla!! MYSLE ZE TO PRZESADA!!!! Polozyli ja w lozku i nic! STANELI NAD NIA I PATRZA JAK CIELE NA MALOWANE WROTA :O Oczywiscie przylecial LEOPARD wzial ja za reke i oto wszystko co mogl zrobic-jako lekarz :O zenada!!!! Ona sie wije z bolu a on sie pyta;BOLI CIE? JAK CIE BOLI? JAK SIE CZUJESZ? No do cholery jassssnej!! :O to poloznik czy kuzwa zwykly facet?! I przypadkiem oczywiscie byla burza i nie mogli zawiesc Mari ciuji w szpital!! bo cza bylo cos wymyslec zeby odebral jej porod!!! MASAKRA!!!!!!!!!!! A ona w ogole jak na biedaczke to ma kuzwa ciagle inne i nowe rzeczy! :O A i od pierwszego dnia jak przyjechala z ta Kandelaria do domu Leoparda sluzyc to jadly w SALONIE!! SLUZBA JE W SALONIE KUZWA!! zenada!! JAKOS NIE BYLO POKAZANE ZEBY INNI WPIEPRZALI KORYTO W SALONIE TYLKO ONE!! I nawet dzis Maria ciuji szama sniadanie z Leopardem w salonie :( . Dobrze ze Kandelarii nie bylo bo znow by galy wyracala!! Wkurza mnie to ze ze Maria ciuji ma brzuch-ALE ZA MALY BRZUCH JAK NA 9 MIESIAC CIAZY!!! zrobili jej maly!! i najgorsze ze raz ledwo wstaje bo niby nie ma sily sie podniesc a drugiem razem widac ze sie zapomina ze gra ciezarna i wstaje ,wrecz zrywa sie lekko i szybko :O no zenada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggrrrrrrrrrryyyyyyy
wpeirnicza mnie tez ta opiekunka do dziecka CHLAMA MIGELA!! ona prowadzi podwojne zycie i trzbea byc idiota zeby sie nie skapnac ze to ta sama babka!! tak na sile naciagaja ze niby wystarczy makijaz i zmiana tonu glosu i juz jest sie nie do poznania!! a idzie w maliny krowy doic!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggrrrrrrrrrryyyyyyy
a i za kazdym razem jak ktos idzie do Kosciola do ojca ANSELMO to on zawsze jest naiwedzany w tym samym miejscu i kazdy przylazi pytac gdzie Marija Ciuja :O i on zawsz ekuzwa galy wywala i mine robi :O a potem gada ze nie pusci pary z geby i tak w kolko!!!!!! :( ale mam wnerwa jak to ogladam!! cholera jasna!! A Marjaciuja ma kuzwa hamak w stajni nad sianem :O i Leopardo nazbieral jej pierza na kolderke dla dziecka :O szkoda ze to peirze rozczepala na siano :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liKTO
ale marja ciuj jest naprawde piekna Dlatego tak si w niej kochaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liKTO
ale chyba cycki to ma zrobione:) A CHLAM MIGEL NIBY TAKI DOBRY PSYCHOANALITYK A jakos tego nie widac..:) Za to czesto pokazuje klate..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka ccea
Maricziuj zaczęła niby rodzić,a nawet wody płodowe jej nie odeszły :o Chłan Migel niby taki cwany,zahipnotyzował Wiwianę,a nie nagrał tego co mówiła i teraz musi się trudzić i szukać świadków :D Idiotyzm! Fakt,trzeba być ślepym i niepełnosprawnym umysłowo żeby się nie skapnąć,że ta niby Francuzka i guwernantka to jedna osoba! Litości! Można tak pisać i pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeeee
takich rzeczy w tym serialu jest mnóstwo, ale na tym polegaja brazylijskie telenowele, a nikt sie nie czepia ze ta córeczka chodzi do swej zmarłej babci i sobie pogaduszki obie urządzają? ja ten serial traktuje z przymrózeniem oka, jak mozna sie tak tym przejmowaci brac to na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeeee
a pamietacie serial "Zbuntowany anioł"? wątek Milagros i Ivo byl powiedzmy "normalny" ale juz watek tego szofera i ogrodnika był calkiem jak z kosmosu, zachowywali sie jak durnie, nie zabawnie ale groteskowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liKTO
leopard przyjmie porod a dziecko mari ciuj pewnie uzna za swoje:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medusa*
a swoja droga to ci poludniowcy maja dziwna mentalnosc i dziwne problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medusa*
ale chlam migel to niezly przystojniak a marja ciuj tez niezla lala Ale moim zdaniem kiepska aktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrrrrrrryyyyyyyy
To ja..znowu :O Wiec dzis juz 2 odcinek MARICIUJI rodzi :O... Wczoraj kwiczala z bolu a teraz im bardziej porod sie rozkreca to ona juz milczy wierci sie w lozku ale nie steka nie rkzyczy..zuplenie jakby ja mnie bolalo!! zenada! Wkurza mnie ze ten LEOPARDO taka sierote gra! stoi nad nia zamiast ja zbadac to kuuuuuuuuuuuzwa zemdlala a on nic! Normlany lekarz by zagladnal w krocze i tam zbadal!! a ten ciul udale ze wystarczy ja za reke potrzymac :(. I ta zawodzaca Kandelara!!!!!!! matko te jej slepia przepbrzydle i te miny i glos :O wola o pomste do nieba!!!!!!!!!!!! :O Ale najbardziej mnie rozwalil watek zony CHLAMA MIGELA JAK Z NIM ROZMAIWALA... Doslownie 2 CZY 3 DNI WCESNIEJ Z NIM ,,SPALA,, a tu kuzwa juz odrazu 3 dni PO jest potwierdzenie ciazy!!!!!!!!!! ON jako lekarz jest totalnie tepy!!!!!!! chyba nie trzeba byc lekarzem zeby sie domyslic ze sciemnia z ta ciaza!!!!!!!!!!!! cholera jasna!! i wlasnie ktos tu przypomnial ze ta ich corka gada w myslach z babka.ten watek bajkowy mnie wnerwia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po cholere takie bzdurne wstawki w tym serialu!!!!!!!! A no i dzis pokazali auto LEOPARDA! PORZADNEGO DZIPA!! i kuzwa jest bogaty! ale kuzwa praczki w jego domu piora na tarce jak w czasie wojny!! KUZWA PRZEGIELI Z TA BIEDA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrrrrrrryyyyyyyy
A i ta Marijaciuji jest za bardzo zrobiona!! te wlosy widac ze krecone!! i zadna wiejska dziolcha nie odstawialby sie tak do roboty przy sprzataniu .Przesadzaja ze strojeniem jej w te ubranka ciazowe!! i jak sie jej przyjzysz to wcale nie ejst ladna! ma przecietna urode! i nie pozatym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiquila
Ta telenowela jest strasznie żenująca! Oni chyba chcieli z głównej bohaterki zrobić taką zbuntowaną, jak Milagros ze Zbuntowanego Anioła, a kompletnie im to nie wyszło. Natalia Oreiro to świetna aktorka i ta rola idealnie do niej pasowała. Te jej gesty, teksty były takie, że człowiek myślał, że ona i w realu taka jest, a ta Mari chui(zaponiałam jak się nazywa w rzeczywistości) w ogóle nie nadaję się mna ta rolę. Mówi takim przesłodzonym głosem, że żal. I w ogóle według mnie nie nadaje się na aktorkę. A to, że jest 'zrobiona' to już inny temat. Jak na wiejską dziewczynę, to jest bardzo nienaturalna. Bo chociaż w Zbuntowanym Aniele jak miała być taką chłopczycą, to nią była. Stare ciuchy, brak makijażu, po prostu natural, a w tej telenowelii wszystko 'podkolorowane'. Ta nowela do oglądania tylko dla 10-latek, które marzą o prawdziwej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii ciuj
GRRRRRYYYYYYYY wkurzasz mnie na maksa!!!!skoro nie lubisz tego serialu to po kiego h**ja go oglądasz co????I jak marii ciuj nie jest ladna to ja nie wiem TY musisz być Madonna....albo cholera jakas miss Ty jestes jedna wielka żenada!!!Cholera i oni nie pokazuja biedy do jasnej cholery tylko to jest wieś....i tam pracuja starsi ludzie itd.a oni moze nie sa przyzwyczajeni do pralek,zmywarek itd itp. Kobieto jestes jakas nawiedzona na serio|!wonnn stad skoro nie lubisz tego serialu !i nie pisz tu pierdół bo głowa puchnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marii ciuj
Ależ ty (specjalnie z małej litery!) jesteś głupia :o Każdy ma prawo pisać czy coś mu się w tym serialu podoba czy nie. Twoje ślepe uwielbienie jest na maksa wkurzające. Najlepiej sama się stąd wynoś,idź robić ołtarzyki swojej telenoweli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRYYYYYYYY
aaa co sie stalo ze dzis nie bylo NIE IGRAJ Z ANILOLEM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość come for you
od 1 czerwca zrobili przerwę wakacyjną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahaaaaa
wiecie moze kiedy będzie znowu emitowany ten serial?????? Świetny jest i już!!!!!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×