Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

21

problem z ksiedzem !!

Polecane posty

sluchajcie nie wiem co teraz zrobic sprawa ma sie nastepujaca: w piatek idziemy an spisanie prokokołu mieszkam w warszawie a komunie bralam w krynicy zdroj ia bierzmowanie bralam w innej miejscowowsci bedac w krynicy w swojej prafi tam ksiadz zaprponowal nam abysmy poprosili kdiedza z parafi w warszawie spisanie prokokolu na miejscu i wyslanie tlyko licencji do mojej prafi problem jest taki ze poprosilam moja ciocie aby podeszla do ksiedza tam gdzie bralam bierzmowanie i wybanie dokumentow ksiadz obmowil , ze mam byc osobiscie , dzisiaj wieczorem wyjezdza do sanatorium i wraca 1 kwietnia co teraz zrobic ? w piatek bylam umowiona tutaj w warszawie na spisanie prokokolu a nie ma dokumentow a ksiadz ktory kazal mi przybyc osobiscie bedzie dopiero w kwietniu a ja slub biore w czerwcu to jakas paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego, ze wyjeżdza? Nie ma tam DRUGIEGO KSIĘDZA?? Nawet jesli nie ma, to musi byc ktos na zastepstwo, przeciesz msze musza sie odbywac wiec inny ksiadz powinien ci wypisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tez tak sadze powiedzial mojej cioci ze jest drugi ksiadz a on jest w tej parafi za krtoka aby wydawac dokumenty a ja nie moge pojechac tam osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o datku tez pomyslelismy ciocia dala na msze i kwiaty i ksiadz powwiedzial ze mam byc osobiscie tepaa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać skromny to był datek
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie bylas chrzczona
musisz dostarczyc akt chrztu gdzie jest zapis o tym ze mialas bierzmowanie a nie zadne zaswiadczenie o bierzmowaniu. i wcale nie trzeba byc osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slub brałm w innej miescowosci a dokumenty były w rodzinnej poszedł wujo do ksiedza dał datek na kosiól i nie było sprwy nie robił problemu a u meża poszła tesciowa bo też nie mógl a tesciowa powiedział no prosze ksiedza tu datek na kosicól i był kwit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem !!! ze nie trzeba byc osobiscie , dlatego ciocia zdeklaowala sie ze załatwi i nie załatwila bo ksiadz wymyslil sobie ze mam byc osobiscie!!! dobra nie wazne , moj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×